Editörler : "eskiyara"Pangaea

babanicolas
Memur
16 Mayıs 2024 14:18

çok bilmiş öğretmen bey. size göre iyilikler sizler sayesinde oluyor kotuluklerde sizden bağımsız.
235U, 1 ay önce

8 5 çalışsınlar

ben 30 gün izin yaparken öğretmen 3 5 gün izin yapsın diyor

şimdide çeviriyor

çevir bakalım çevir

bugün git yarın gel diyeceğim

sonra senin nüfusta milletin bebeğinin ismini yanlış yazdığın gibi bende o soruyu yanlış çözeceğim

öğretmen düşmanları çocuğunu özele göndersin

babanicolas
Memur
16 Mayıs 2024 14:19

çocuğumu özele gonderiyirm ve hatta sizde çevrenizde görmussunuz ki devlet okuluna gönderen de ya özel hoca tutuyor ya dersanaye veriyor açana neden diye hiç sordunuz mu.aksama kadar maaş ek ders vs muhabbetlwri
235U, 1 ay önce

8 5 çalışsınlar

ben 30 gün izin yaparken öğretmen 3 5 gün izin yapsın diyor

şimdide çeviriyor

çevir bakalım çevir

bugün git yarın gel diyeceğim

sonra senin nüfusta milletin bebeğinin ismini yanlış yazdığın gibi bende o soruyu yanlış çözeceğim

öğretmen düşmanları çocuğunu özele göndersin

babanicolas
Memur
16 Mayıs 2024 14:20

herşeye eyvallah da polisliklenogretmenligi kiyasliyorusniz ya bütün polisler yakanizda olur diğer tarafta şüpheniz olmasın.
235U, 1 ay önce

buda ayrı cahillik işte

sağlıkçılarda ek çalışmaya bağlı döner sermaye

maliyede tazminat

poliste kemik maaşta fazla mesai ücrrti olacak

üniversitede prof doç öğretim görevlisi 12 saatten fazlasına ek ders alacak

pilot mesai saati içinde uçtuğu saate bağlı 1 milyon kadar yıllık uçuş tazminatı alacak

sen gelip öğretmenin ekndersine tükğreceksin

ama alıştık biz

öğretmen düşmanlarını 2 mesajda çözüyoruz merak etmeyin

yesman2
Aday Memur
16 Mayıs 2024 14:52

Bu foruma giriş mebbis üzerinden olmalı öğretmenler derdini anlatıyor konuşmak istiyor alakasız insanlar gelip öğretmenlere saldırıyor.

Sempatikbiri95
Aday Memur
16 Mayıs 2024 19:48

Ben annem ameliyat olduğunda dersim bittikten sonra yanına gitmiştim.Ögrenciyi dersi boş kime emanet edip gidecektim.

doralata, 5 ay önce
Para pul asla umrumda değil isterse ücretsiz izin olsun ya da 1 aylık ek dersim kesilsin ben kardeşim doğum yaptığında yanında olabilmek istiyorum. Canımdan öte en yakın arkadaşım bir yakınını kaybetse yanında olabilmek istiyorum onun ailesi benim ailem. Babaannemin cenazesine gidemedim. Belki benim annem babam yok beni anneannem büyüttü bugün ölse bana onun cenazesine gitme hakkı yok. Gidip doktora mı ağlayayım müdüre mi ne saçma iş alsınlar yaz tatilimi beni 2 gün dedemin cenazesine göndersinler. Ben mesleğimi seviyorum 12 ay da çalışırım ben tatilde sıkılıp kafayı yiyen bi insanım ama nerde iş bi tarafına zor gelen çalışmayı sevmeyen var bizim tatilimize kuduruyor. Ama zor gününde sevdiğinin yanında olmak insani ihtiyaçtır her zaman söylüyorum yılda 3 gün ya. 3 güncük yıllık izin öğretmene şarttır isterse ücretsiz olsun

235U
Genel Müdür
16 Mayıs 2024 21:19

herşeye eyvallah etmedin lafın gelişi başka yerlere çekmeyelim

polisle öğretmeni karşılaştırdın diyerek sürüne koyun aramaya çalışma kurt efendi

polis askerin aldığı maaş şu haliyle bile azdır

ama senin işini yspıyır diye ek tazminat ücret slsn bsşka memur yoktur cahilliğini sydınlatmak için söylenmiştir

laf kıvırarak haklı çıkacağını mı sanıyorsun

mümlün değil

her sınıfta sen gibi en az 5 öğrenci var hergün gazlarını alıp ancak ders işliyoruz

alışkınız yani

okulda boş durduğum uydurmanla ayrı bir vakasın

okulda tenefüste bile öğrenci dertleri ile uğraşırız

sen bilmezsin o işleri

akşam çocukları hele sınav hazırlığındaki çocuğu geri çevirmek bir tercihtir

sizin gibi bir meslek grubu veya zümreye gruba düşmalıkla gü geçirmiyoruz

ne faydamız olur onun derdindeyiz

sen anlamazsın bu felsefeyi

sana gitmez

sen şimdi akşam çayı sonrası enerjini öğretmen düşmanlığına ayırarak dünyaya birşeyler katmaya devam et

babanicolas, 1 ay önce
herşeye eyvallah da polisliklenogretmenligi kiyasliyorusniz ya bütün polisler yakanizda olur diğer tarafta şüpheniz olmasın.

235U
Genel Müdür
16 Mayıs 2024 21:23

şimdi dingilin biri çıkıp annenin yanında zaten hemşire doktor var

senin gitmene gerek yok

gidersen o hafta tğm

ek dersin kesilsin

yaz tatilinde 3 hafta kısaltılsın

diyen önermelerle dingiller yazıp duracak

seni anlamaya çalışan yok hocam

karşında alay edercesine öğretmen düşmalığı yapanlar var

bırak empati filan

adamlarda cğmle çözümleme kapasitesi yok

üstüne 2 mesaj sonra kendi yazdığını hatırlayamayan bunamış kafalar var

Sempatikbiri95, 1 ay önce

Ben annem ameliyat olduğunda dersim bittikten sonra yanına gitmiştim.Ögrenciyi dersi boş kime emanet edip gidecektim.

SorunCevaplayıN
Genel Müdür
16 Mayıs 2024 21:25

Dayi yanlış yoldasın:) hadi işine git sen

babanicolas, 1 ay önce
çok bilmiş öğretmen bey. size göre iyilikler sizler sayesinde oluyor kotuluklerde sizden bağımsız.

235U
Genel Müdür
16 Mayıs 2024 21:26

tüm iyilikler benden çıkmıyor o kadar iddialı değilim ama senin gibi katıksız bir öğretmen düşmanına bile mutlaka bir öğretmenin iyiliği dokunmuştur

onada eminim

yazıklar olsun demem o hocana

biz emeği ürün bize dönsün diye vermeyiz

emeğimiz ürünümüzdür onu verme derdindeyiz

babanicolas, 1 ay önce

omerbaskara
Aday Memur
17 Mayıs 2024 00:00

Yok daha neler...

Mazeret için dilekçe yazar izin talep edersiniz arkadaşlar.

Yıllık izin zaten yapıyoruz. Hem de okul idarecisinden en az iki buçuk kat fazla.

Öğretmenlik öncesi de memurdum. Öyle her istediğinde yıllık izninden bir parça kullanıyorsun. kurumdaki işleri aksatmayacak şekilde amiriniz onaylarsa izni kullanabilirsiniz.

egitimcyz
Aday Memur
17 Mayıs 2024 09:33

Öğretmen değilsin öğretmenlere ait bir platformda ne işin var. Git kinini kendine kus öğretmen olamadım diye. Sizin gibiler yüzünden esas eğitimde ilerleyemiyoruz azıcık bakış açını değiştirebilsen ne demek istediğimi anlardın ama o zor gibi sende, hem seni bu günlere getiren öğretmenlerine saygıdan ötürü bir teşekkür edeceğine kalkıp öğretmenlere nefret söylemlerinde bulunuyorsun tam utanılası bir durum.

babanicolas, 1 ay önce
öğretmene verilen ek ders ucubeligi kaldırılmali ver her öğretmen normal memur gibi dersi olsa da olmasa hafata içi 08:00 ile okul kapanış saatine kadar okul da beklemilidir ancak o zaman 3/5 gün yıllık izin olabiir. öğretmenler kadar ağlayan bir kitle gormedim
17 Mayıs 2024 09:51

Önceki mesajları çok okuyamadım daha önce yazılmış olabilir. Öğretmen de 657 tabi olduğundan 10 gün isteğe bağlı mazeret izin hakkı var ancak bu izni okul müdürü değil mülki amirler onayladığı için okul müdürleri bu izin yokmuş gibi davranıyorlar. Zorunlu mazeret iznini zaten mecbur veriyorlar ölüm de felan

SorunCevaplayıN
Genel Müdür
17 Mayıs 2024 11:29

Idareciden 2.5 kat fazla nasıl oluyor bir hesap yapar mısın?

omerbaskara, 1 ay önce

Yok daha neler...

Mazeret için dilekçe yazar izin talep edersiniz arkadaşlar.

Yıllık izin zaten yapıyoruz. Hem de okul idarecisinden en az iki buçuk kat fazla.

Öğretmenlik öncesi de memurdum. Öyle her istediğinde yıllık izninden bir parça kullanıyorsun. kurumdaki işleri aksatmayacak şekilde amiriniz onaylarsa izni kullanabilirsiniz.

TayfurG01
Şef
17 Mayıs 2024 22:27

Hocam bu yıllardır mebin çözmediği bir sorun.Kanayan yara.Bir öğretmenin önemli bir işi olduğunda kullanabileceği bir kaç gün hakkı olmalı.Öğretmenine güvenmeyen bir kurum.Öğretmenler bu furumda hep sevk rapor almaya yalana sevkedilmiyor mu oysa ne gerek vardı hiç bir öğretmen mecbur kalmadan bunu kötüye kullanmaz zaten bir iki tane çıksa ne olur geneli zorda koymaya değer mi.

Toplam 134 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi