Editörler : swat3410
«23242526272829303132333435

Pelegrinli
Memur
21 Haziran 2024 16:42

Geçmiş olsun Allah yardımcınız olsun tez zamanda tekrar iade olursunuz inşallah

nenniq, 2 saat önce

Ankara bim 2. Daire yerel mahkemeden giden olumlu kararı bozdu. 10 aydır aktif çalışıyorum. Kodlama ea-scd. İhraç Tebliği bekliyorum. Geçen yıl olumlu esen ruzgar şuanda tamamen tersine dönmüş durumda özellikle Bu kodların anlamlarını degisme olayından sonra red kararlari net bir şekilde artti. Umut kırmak istemem ama gidişat iyi değil.

Pelegrinli
Memur
21 Haziran 2024 16:44

Sanada geçmiş olsun Allah yardımcınız olsun tez zamanda tekrar iade olursunuz inşallah evet aldığın toplu parayı tekrar iade ediyorsun Danıştay'ta şu ana kadar genellikle red kararı çıktı, olumlu karar verilen duymadık adli tatil başlamadan önce birçok Karar çıkar diye düşünüyorum

Canpoliscan, 4 saat önce

Arkadaşlar 2015 öncesi ea sonrası scb ve okul dönemi hts kaydıyla ilgili olarak kayseri idare mahkem3si iade vermişti 11 aydır çalışıyordum bugün Ankara 2. Idd ret verdi şimdi danistaya itiraz edeceğim ayrıca bana verilen toplu parayı ne zaman isterler danistaydan ne karar gelir nasıl olur resmen Sok icindeyim

Canpoliscan
Aday Memur
21 Haziran 2024 17:16

Eyvallah arkadaşlar Allah yardımcımız olsun danistayda Allah bilir muhakkak ancak bu zamana kadar olmaz dediklerim oldu olur dediklerim olmadı şimdi danistaydan Red gelir diyoruz ya inanın oda belli olmaz Allah sonumuzu güzel hayır eylesin

Ötüken1905
Aday Memur
21 Haziran 2024 17:56

geçmiş olsun yeni kodları eklemişlermiydi değişen ne varmışta 11 ay sonra red vermiş acaba
nenniq, 2 saat önce

Ankara bim 2. Daire yerel mahkemeden giden olumlu kararı bozdu. 10 aydır aktif çalışıyorum. Kodlama ea-scd. İhraç Tebliği bekliyorum. Geçen yıl olumlu esen ruzgar şuanda tamamen tersine dönmüş durumda özellikle Bu kodların anlamlarını degisme olayından sonra red kararlari net bir şekilde artti. Umut kırmak istemem ama gidişat iyi değil.

Toplam 684 mesaj
«23242526272829303132333435

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi