Editörler : ayşegül bgm
30 Ocak 2024 15:31

Fizyoterapist il dağılımı

Hangi ilden ne kadar fizyoterapist alınacak bildiklerinizi yazar mısınız?

Kpsbirincisi
Genel Müdür
30 Ocak 2024 15:31

İstanbul. 85

Manisa. 15

Nevşehir. 8

Kayseri. 1

AnThea
Aday Memur
30 Ocak 2024 19:44

Manisa 15

Nevşehir 8

Afyon 4

Elazığ 3

Tokat 1

Sivas 5

Kayseri 1

Karabük 0

İstanbul 85

Diyarbakır 0

Artvin 0

Adana 3

Batman 1

Şırnak 6

Adıyaman 2

Kpsbirincisi
Genel Müdür
30 Ocak 2024 20:44

Üniversitelere atanan fizyoterapistler bu alıma tercih verebiliyor mu acaba?

30 Ocak 2024 20:55

neyin peşindesin sen kadro yakmaktan söz edip kadro yakmayı mı düşünüyorsun hadi onu geç madem puan iyi geçen başvurduğun şehir neden olmadı orası olmadıysa ftr nin ondan düşük kapatacağını mı sanıyorsun daha da yüksek kapatır habire algı yapıyorsun :D

Kpsbirincisi, 3 ay önce

AnThea
Aday Memur
30 Ocak 2024 21:11

Siirt 0

Hakkari 0

AnThea, 3 ay önce

Manisa 15

Nevşehir 8

Afyon 4

Elazığ 3

Tokat 1

Sivas 5

Kayseri 1

Karabük 0

İstanbul 85

Diyarbakır 0

Artvin 0

Adana 3

Batman 1

Şırnak 6

Adıyaman 2

AnThea
Aday Memur
30 Ocak 2024 21:12

Sözleşmeli fizyoterapist aynı unvanda sözleşmeli alıma başvuramaz maalesef

Kpsbirincisi, 3 ay önce

30 Ocak 2024 21:14

konu başlığını açan bu yorumu beğenmedi :D

AnThea, 3 ay önce

Sözleşmeli fizyoterapist aynı unvanda sözleşmeli alıma başvuramaz maalesef

AnThea
Aday Memur
30 Ocak 2024 21:16

Kılavuz gelmeden hiçbir sayı kesin olamaz tabi

Kpsbirincisi
Genel Müdür
30 Ocak 2024 21:35

Beynin olmadan fikir yürütmeye çalışma. Aksine çok beğendim yorumunu, üniversiteye girenleri de sirlamaya dahil etrigimde benim şansım daha çok olur. Yani ben üniversitede filan degilim.

OKYANUSÇİCEĞİ, 3 ay önce

konu başlığını açan bu yorumu beğenmedi :D

30 Ocak 2024 21:37

sen kendin için sormuyorsun zaten onu biliyoruz amacına ulaşamıyorsun ama ulaşamayınca da böyle sarcak yer ararsın :D hadi bakalım görelim şansını :D

Kpsbirincisi, 3 ay önce

Beynin olmadan fikir yürütmeye çalışma. Aksine çok beğendim yorumunu, üniversiteye girenleri de sirlamaya dahil etrigimde benim şansım daha çok olur. Yani ben üniversitede filan degilim.

Kpsbirincisi
Genel Müdür
30 Ocak 2024 21:38

Sana açıklama yapmak zorunda mıyım sanane? Kendi adıma yazmadım üniversitede filan değilim kadro yakmayi da düşünmüyorum, kendim dhmi de calisiyorum, bu soruyu eşim adına soruyorum. Üniversitedekiler atanamiyorsa benim icin daha iyi onun icin sordum soruyu da. Tatmin oldun mu mutlu musun?

OKYANUSÇİCEĞİ, 3 ay önce

neyin peşindesin sen kadro yakmaktan söz edip kadro yakmayı mı düşünüyorsun hadi onu geç madem puan iyi geçen başvurduğun şehir neden olmadı orası olmadıysa ftr nin ondan düşük kapatacağını mı sanıyorsun daha da yüksek kapatır habire algı yapıyorsun :D

Kpsbirincisi
Genel Müdür
30 Ocak 2024 21:41

Burda gelip saçma sapan konu dışında yorum yapan sensin. Sanane bu konudan mesela neden gelip buraya yorum yapiyorsun sağlıkçı mısın sen?

OKYANUSÇİCEĞİ, 3 ay önce

sen kendin için sormuyorsun zaten onu biliyoruz amacına ulaşamıyorsun ama ulaşamayınca da böyle sarcak yer ararsın :D hadi bakalım görelim şansını :D

30 Ocak 2024 21:41

ya sen cidden iyi değilsin biliyoruz demekten ne anlıyorsun hem aynen öyle banane ama demekki yeteri kadar puan yokki burda sürekli bi kaos halindesin fazla olsaydı zaten geçenki alımda giderdi diyorum sen anlamıyorsun ya da işine gelmiyor neyse ne :D

Kpsbirincisi, 3 ay önce

Sana açıklama yapmak zorunda mıyım sanane? Kendi adıma yazmadım üniversitede filan değilim kadro yakmayi da düşünmüyorum, kendim dhmi de calisiyorum, bu soruyu eşim adına soruyorum. Üniversitedekiler atanamiyorsa benim icin daha iyi onun icin sordum soruyu da. Tatmin oldun mu mutlu musun?

30 Ocak 2024 21:43

sen iibfci misin peki ? Çalışıyorsun zaten kendine sor bence biraz seni alakadar etmeyen konularda bulunduğun için genelde :D

Kpsbirincisi, 3 ay önce

Burda gelip saçma sapan konu dışında yorum yapan sensin. Sanane bu konudan mesela neden gelip buraya yorum yapiyorsun sağlıkçı mısın sen?

Kpsbirincisi
Genel Müdür
30 Ocak 2024 21:53

Gecenki sadece 6 il daha yüksek kapatti biri de bizim tercih ettiğimiz ildi. Geri kalan illerin tamamına puan yetiyordu. Sağlık dışında atanabilecek bi tek 4001 var o da iibf liler yüzünden azaldığı için bir de zaten düşük puanla atanıp bi de sayı begenmedikleri icin arada da iibf lilere sallıyorum ne var bunda :D yarı gercek yarı şaka

OKYANUSÇİCEĞİ, 3 ay önce

ya sen cidden iyi değilsin biliyoruz demekten ne anlıyorsun hem aynen öyle banane ama demekki yeteri kadar puan yokki burda sürekli bi kaos halindesin fazla olsaydı zaten geçenki alımda giderdi diyorum sen anlamıyorsun ya da işine gelmiyor neyse ne :D

30 Ocak 2024 21:55

Aynen sen bu düşünce tarzıyla devam et :D

Kpsbirincisi, 3 ay önce

Gecenki sadece 6 il daha yüksek kapatti biri de bizim tercih ettiğimiz ildi. Geri kalan illerin tamamına puan yetiyordu. Sağlık dışında atanabilecek bi tek 4001 var o da iibf liler yüzünden azaldığı için bir de zaten düşük puanla atanıp bi de sayı begenmedikleri icin arada da iibf lilere sallıyorum ne var bunda :D yarı gercek yarı şaka

Kpsbirincisi
Genel Müdür
30 Ocak 2024 21:56

Bundan sonra destekçinizim söz. Doğru yolu gösterdin bana. Ben ibf kadrosu filan istemiyorum herkes kendi mesleğini yapsın kendi işine atansın inşallah. Hakkımızda da hayırlısı olsun

OKYANUSÇİCEĞİ, 3 ay önce

sen iibfci misin peki ? Çalışıyorsun zaten kendine sor bence biraz seni alakadar etmeyen konularda bulunduğun için genelde :D

30 Ocak 2024 21:57

Ne diyim ki sana :D Kim nereyi istiyorsa oraya atansın hayırlısı olsun

Kpsbirincisi, 3 ay önce

Bundan sonra destekçinizim söz. Doğru yolu gösterdin bana. Ben ibf kadrosu filan istemiyorum herkes kendi mesleğini yapsın kendi işine atansın inşallah. Hakkımızda da hayırlısı olsun

Toplam 18 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi