Editörler : crops35
12 Şubat 2024 21:27

Rabbim Devletimizde bir iş nasip et diyenler bir tarafta! Ben yüksek puan aldım! Atanır istifa eder, başka kuruma atanırım, oradan da istifa eder başka yere atanırım diyen küstahlar bir tarafta! Devletimiz bu aymazlığa EvelALLAH dur diyecek.
13 Şubat 2024 23:29

Biri özelden yazmış! 83 puan aldım, kurum kurum gezerim size ne diye! Bende dedim ki: O istifa edip ayrıldığınız kurumlardan biri, yeni atandığınız kuruma amiyane tabirle bu adam 5 para etmez minvalinde bir yazı yazar! Yada yöneticeler aralarında iletişe geçerler! Tırmalar durursun.
13 Şubat 2024 23:38

+++++++
13 Şubat 2024 23:43

Omurgaya bağlı.
20 Şubat 2024 14:23

Konu Cumhurbaşkanlığı, Bakanlıklar, ÖSYM ye aktarıldı. Azınlık bir kitle var! Bunlar kurum kurum dolaşıp! Açık bir hak gaspı yapıyor! İstida ettiği kurumun kadrosunu yakıyor. Kurumun iş gücünü zayıflatıyor. Kurumun personel planlamasının aksatılmasına sebep olur. İstifa edip diğer kuruma zıplayan! için harcanan iş başı eğitimleri ve masrafları kuruma gereksiz yük oluşturuyor....
20 Şubat 2024 17:38

Memurlarnet'in Sayın Editörleri bu başlığın konusu memurlarnet'in gündeme alacağı bir konu değil mi? Sizce KPSS puanını cebine koyan! kurum kurum gezmesi etik mi, kamuya faydası var mı, Devlrtin kurumuna faydası var mı? Sizin oluşturacağıjız bir gündem mutlaka dikkat çeker! Öyle Değil mi?
25 Şubat 2024 11:58

Şu an gündem olması sebebiyle Tarım Bakanlığı da bu konuya gereken hassasiyeti gösterecektir. Kamu kurumlarımız üç-beş snop vari kişinin oyuncağı değildir.
Toplam 27 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi