İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Editörler : swat3410E.Kayı Han
09 Şubat 2024 16:08

Pomem eğitim sonu sınavı, mahkeme süreci

EĞİTİM SONU SINAVI BAŞARISIZLIĞI SONUCUNDA YD ALIP, YENİDEN YAPILAN MÜLAKATTA BAŞARILI OLAN VAR MI? 40 GÜNDE YD ALIP ÖNÜMÜZDEKİ SINAVA GİRECEK OLAN ARKADAŞLAR VAR BİZ HALEN DAHA MAHKEMESİNİN KARARINI BEKLİYORUZ. ADALET DİYE BİR ŞEY YOK MALESEF.

FoGues
Aday Memur
10 Şubat 2024 19:34

ESS'den elenip, tekrar sınava girip kazanan var diyorlar ama bununla ilgili ben somut bir dava göremedim. Umarım hayırlısı ile geçersiniz mülakattan

White3425
Memur
12 Şubat 2024 14:43

3 sene sonunda girecek bir arkadaş da bakalım ben de merakla bekliyorum.

MarilynMonroe
Aday Memur
12 Şubat 2024 15:52

işte insanın 3 senesini hiç eden bir düzen. Kim bilir bizim ne kadar sürecek? 1 yıl boyunca kpss çalış puan çek, mülakata çalış aynı zamanda işe git para kazan. Sonra git 10 ay eğitim gör, yolda görsen yüzüne bile bakmayacağın insanların ağız kokusunu çek. Tam başlayacaksın saçma sapan bir mülakatta soruyu bildiğimiz halde mezuniyete 3 gün kala elen, eşyaların bir çöp poşetine konulup otogara bırakıl paran var mı yok mu sormuyorlar bile. Herkes dut yemiş bülbüle dönmüş bizlik bişi yok diye konuşsun. ne psikolojimiz kaldı ne huzurumuz ne yaşama sevincimiz. Bunları bize yapan insanlar gece yattıklarında huzurla uyudular mı acaba? Ama şu bir gerçek Tanrı dünya üzerinde gerçekleşen kötülüklere veya iyiliklere yani gerçekleşen olaylara müdahale etmiyor.

White3425, 2 ay önce
3 sene sonunda girecek bir arkadaş da bakalım ben de merakla bekliyorum.

Adayymemur2526
Aday Memur
25 Şubat 2024 12:38

Çok zor bir süreç adli geçmiş varmıydı hocam

MarilynMonroe, 2 ay önce

işte insanın 3 senesini hiç eden bir düzen. Kim bilir bizim ne kadar sürecek? 1 yıl boyunca kpss çalış puan çek, mülakata çalış aynı zamanda işe git para kazan. Sonra git 10 ay eğitim gör, yolda görsen yüzüne bile bakmayacağın insanların ağız kokusunu çek. Tam başlayacaksın saçma sapan bir mülakatta soruyu bildiğimiz halde mezuniyete 3 gün kala elen, eşyaların bir çöp poşetine konulup otogara bırakıl paran var mı yok mu sormuyorlar bile. Herkes dut yemiş bülbüle dönmüş bizlik bişi yok diye konuşsun. ne psikolojimiz kaldı ne huzurumuz ne yaşama sevincimiz. Bunları bize yapan insanlar gece yattıklarında huzurla uyudular mı acaba? Ama şu bir gerçek Tanrı dünya üzerinde gerçekleşen kötülüklere veya iyiliklere yani gerçekleşen olaylara müdahale etmiyor.

Adayymemur2526
Aday Memur
25 Şubat 2024 13:00

Ess den elenen tazminat ödüyormu

MarilynMonroe
Aday Memur
25 Şubat 2024 16:30

hiç bir şey yok geçmişimde.

Polisin görev tanımına heyecanlanıp cevap veremeyenler, tekmil vermeyi unutanlar, mülakatta belirlenen çizgiyi geçip komisyon üyeleri masasının dibine kadar gidenler sınavı geçtiler ve şuan görevdeler. mevzuattaki herşeyi eksiksiz yerine getirip üstüne soruyuda bildiğim halde bırakıldım. yd red geldi bölge idarede şuan. İdare mahkemesi eminim dosya içeriğine bakmadı bile ve uğraşmamak için yd red verip üst mahkemeye attı. Yani başından savdı dosyayı. (bire bir emsaldeki iki dosya, iki farklı mahkemede birisi yd alıyor tekrar sınava giriyor birisi aynı mahkemeden yd red yiyor.) adalet bu ülkede var mı size bırakıyorum.

Adayymemur2526, 2 ay önce

Çok zor bir süreç adli geçmiş varmıydı hocam

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi