Editörler : ayşegül bgm
13 Şubat 2024 17:31

Hemşire alımlarında 1/3 Lise mezunu Hemşire olmalı

Bakanlık Hemşire alımlarında,Hemşire kadro sayısının 1/3 inin lise mezunu Hemşire olması için Lise mezunu Hemşireler mücadele etmeli.Hemşire Hemşiredir .Hemşire alımlarında Lise mezunu Hemşirelere çok az kadro ayrılıyor Adil değil bu

jkrplc
Aday Memur
13 Şubat 2024 19:30

iyi bile aliyolar ben olsam sadece üniversite mezunu alırım

Rose nurse
Aday Memur
13 Şubat 2024 19:33

Yok yaaa! Daha neler.. okuyun kardeşim üniversite ! Bizler hem lise hem de üniversite okuduk. Verdiğimiz emekler, harcadığımız paralar... Hiç lise hemşire alınmamalı, HİÇ. Bir mesleğin üniversite eğitimi varsa yani üst öğrenimi varsa, lise hemşire alım sayısı "0" olmalıdır. Nokta

stewart28
Aday Memur
14 Şubat 2024 10:57

sağlık meslek mezunu olarak lise mezunu alımları çok iyi bence şükredin. Sizin de bildiğiniz gibi hemşire- att-radyoloji gibi sağlık meslek lisesi bölümleri 2017 den beri mezun vermiyor. 6-7 senedir mezun vermeyen bölümlerden atama yapılması bile sizler için güzel. şu an alımlarda mezun vermeyip atama yapılan başka bir branş var mı ?

cemalettin32
Memur
14 Şubat 2024 11:46

Bak bana kızmazsan adil bir eleştiri yapacam, her atama hemşire sayısının yüzde 15 civarı ortaöğretime ayrılıyor bu atama 2250 civarı gelecek 1600 kişi ilk atamayla ve üniversite hastanelerine gitti ortaöğretim KPSS'den 80 üstü alamıyorsan demekki hakketmiyorsun olabilir puanın azdır çalış 2024 kpss sınavına al 85 civarı banko atanırsın ama orda 4 yıl lisans okuyanla seni 1/3 almasını bekleme bence onu aldığına bile şükret
Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi