Editörler : Pangaea
13 Şubat 2024 21:37

İTÜ Sözleşmeli Personel Mülakat Rezaleti

İTÜ de 30.01.2024 tarihinde elektrik elektronik mühendisi ilanı için sözlü sınava çağrıldım. Mülakatım da çok iyi geçmişti ve zaten teknik hiçbir konu da konuşulmadı sohbet havasında mülakat geçti. Sonuçlar bugün açıklandı ve Mülakata 8. sırada giren aday asil olarak kazanmış puanı da 82 . Ayrıca 73 puanlı aday da 1. yedek olarak açıklanmış.

İTÜ gibi bir kurum bari böyle bir rezaleti yapmasaydı. Kazananların KPSS puanı yüksekti desem benim puanım daha yüksek 86 puandayım. Tecrübesi benden daha fazla desem henüz bir işte de çalışmamışlar okulda yaptıkları stajlar sadece iş tecrübesi olarak var.

Madem alacağınız adaylar belliyse bizleri neden figüran olarak kullanıyorsunuz !!!

https://pdb.itu.edu.tr/docs/librariesprovider175/default-document-library/s%C3%B6zl%C3%BC-s%C4%B1nav-isim-listesi-koruma-ve-g%C3%BCvenlik-g%C3%B6revlisi-(lise)---m%C3%BChendis---teknisyen.pdf?sfvrsn=0

https://pdb.itu.edu.tr/docs/librariesprovider175/default-document-library/m%C3%BChendis-m%C3%BCh---1-elektrik-ve-elektronik-m%C3%BChendisli%C4%9Fi.pdf?sfvrsn=0

Tutunamayanlarr
Aday Memur
13 Şubat 2024 21:44

Malesef hocam mülakat sistemi böyle bu sistem değişmedikçe bunlar olur

darkkinght
Kapalı
14 Şubat 2024 09:19

adrese teslimdir hocam ilan muhtemelen

15 Şubat 2024 13:04

kpss ler yazmıyor linkte sizin isim ahmet metin bıyık mı

zobu1907
Aday Memur
19 Şubat 2024 22:11

ilk linkte kpss puanları yazıyor hocam

ben 3. sıradaydım

İntihalci-girl, 3 ay önce

kpss ler yazmıyor linkte sizin isim ahmet metin bıyık mı

zobu1907
Aday Memur
19 Şubat 2024 22:22

https://pdb.itu.edu.tr/docs/librariesprovider175/default-document-library/m%C3%BCh-1-m%C3%BChendis.p

sonersonersoner
Kapalı
21 Şubat 2024 10:50

çok üzücü bi durum puan almakta artık bazı kurumlarda işe yaramıyor bi boşluk yaratıyorlar

18 Nisan 2024 19:15

Saçma sapan bir kurumdu, üzülecek bir şey yok kesinlikle, kıymet bilmiyorlar, yaranamıyorsun. Bugün ayrıldım oradan, tavsiye etmiyorum .

18 Nisan 2024 19:21

Tantanası çoktu, 45 bin tl için değmez, valla değmez. Başka yerleri kovalayın.

Kerem06061
Aday Memur
18 Nisan 2024 19:43

Torpille giren sen miydin yoksa? Şimdi dava etmesinler diye tutuştun mu ? :) Ben olsam direkt mahkemeye veririm.Uğraşılmalı yani yerleşemeyen kişiler.Haksızlığa bak.

elk muhendis, 1 ay önce

Saçma sapan bir kurumdu, üzülecek bir şey yok kesinlikle, kıymet bilmiyorlar, yaranamıyorsun. Bugün ayrıldım oradan, tavsiye etmiyorum .

18 Nisan 2024 21:56

Ben merkezi atamayla gelmiştim. Kadrolu aday memurdum.

Kerem06061, 1 ay önce

Torpille giren sen miydin yoksa? Şimdi dava etmesinler diye tutuştun mu ? :) Ben olsam direkt mahkemeye veririm.Uğraşılmalı yani yerleşemeyen kişiler.Haksızlığa bak.

18 Nisan 2024 21:57

2023 şubattan beri oradaydım ben kadrolu olarak.

Kerem06061, 1 ay önce

18 Nisan 2024 22:01

Kadroluyu bırakıp sözleşmeli gittik işte, o kadar bunalmışız. Anlayın işte İTÜ'yü.

18 Nisan 2024 22:08

Üniversitelere teknik personel iseniz gitmeyin. İyi yerler değiller. Kitler de öyle dhmi haricinde. Oralara da gitmeyin. Ben yaşadım. Ağzım yandı. Benim gibi yanan biriyle whatsappta görüştüm şimdi. O da başka yananları bana anlattı.

Kerem06061
Aday Memur
18 Nisan 2024 23:41

Ne gibi sorunlar mesela?

elk muhendis, 1 ay önce

Üniversitelere teknik personel iseniz gitmeyin. İyi yerler değiller. Kitler de öyle dhmi haricinde. Oralara da gitmeyin. Ben yaşadım. Ağzım yandı. Benim gibi yanan biriyle whatsappta görüştüm şimdi. O da başka yananları bana anlattı.

Kerem06061
Aday Memur
18 Nisan 2024 23:43

Aile bakanlığı nasıl bilginiz var mı?

Kerem06061, 1 ay önce

Ne gibi sorunlar mesela?

19 Nisan 2024 00:21

Müteahhitle sorun yaşayınca idare sana yeterince destek olmuyor. İdarenin seni sorun yaşayabileceğin adamlarla iş yaptırmaya sevk etmesi bir de bu var.

Kerem06061, 1 ay önce

Ne gibi sorunlar mesela?

19 Nisan 2024 00:22

O konuda bilgim yok.

Kerem06061, 1 ay önce

Aile bakanlığı nasıl bilginiz var mı?

19 Nisan 2024 00:24

Bir de müteahhit iş yapmadan sana baskı yapıyorlar para verilmesi için, sayıştay denetlerse yandın, bununla ilgili bir kere yaşadım, bir kere de birinden duydum.

Kerem06061, 1 ay önce

Ne gibi sorunlar mesela?

Kerem06061
Aday Memur
19 Nisan 2024 11:28

Hocam bu tür şeyleri düşünürken psikiyatristler şöyle yaklaşır.En kötü ne olabilir sorusunu kendinize sorun.Yanıtını verin.Can tehlikede değil.Siz işi yaparken yazılı dilekçede her şey kayıt altında mı sıkıntı yok.Bu tür müteahit sorunları sahada çok yaşanıyor.Müteahit sahte çek verdi defalarca bizim patrona.Adama o zamanki parayla 80-90 k para iteleniyordu.İmzasız çekler oluyordu patron müteahiti arayıp kendi atıyordu imzayı.Bu tür dolandırıcılık faaliyetlerine hazırlıklı olun.Bir de iyi niyetle istekte bulunan müteahitlere iyilik yapmayın yoksa günü gelir aleyhinize yaptığınız iyiliği kullanır.Bir anda değişip sizi işverene kötüler.Şikayet bile eder.Duruşu ciddiyeti korumak lazım.İşin size dokunan tehlikeli kısmını güvene alıp olan diyalogsal faaliyetleri takmadan devam edin.Ülkede maalesef her şey düzensiz.Çoban koyunları salmış o düzende gidiyoruz karma karışık

elk muhendis, 1 ay önce

Bir de müteahhit iş yapmadan sana baskı yapıyorlar para verilmesi için, sayıştay denetlerse yandın, bununla ilgili bir kere yaşadım, bir kere de birinden duydum.

19 Nisan 2024 22:55

Baskıyı yapan başka bir okulun rektörlüğüydü. Kurum ismi vermek istemiyorum. İş yapmak istemeyen müteahhtite hakediş ödeyin diyorlardı.

Kerem06061, 1 ay önce

Hocam bu tür şeyleri düşünürken psikiyatristler şöyle yaklaşır.En kötü ne olabilir sorusunu kendinize sorun.Yanıtını verin.Can tehlikede değil.Siz işi yaparken yazılı dilekçede her şey kayıt altında mı sıkıntı yok.Bu tür müteahit sorunları sahada çok yaşanıyor.Müteahit sahte çek verdi defalarca bizim patrona.Adama o zamanki parayla 80-90 k para iteleniyordu.İmzasız çekler oluyordu patron müteahiti arayıp kendi atıyordu imzayı.Bu tür dolandırıcılık faaliyetlerine hazırlıklı olun.Bir de iyi niyetle istekte bulunan müteahitlere iyilik yapmayın yoksa günü gelir aleyhinize yaptığınız iyiliği kullanır.Bir anda değişip sizi işverene kötüler.Şikayet bile eder.Duruşu ciddiyeti korumak lazım.İşin size dokunan tehlikeli kısmını güvene alıp olan diyalogsal faaliyetleri takmadan devam edin.Ülkede maalesef her şey düzensiz.Çoban koyunları salmış o düzende gidiyoruz karma karışık

Toplam 20 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi