Editörler : "eskiyara"Pangaea

235U
Genel Müdür
24 Şubat 2024 17:18

tabi bende napolyon. Mezardan sana sarmak için geldim

memurolm, 2 ay önce

arkadaşım ben de öğretmenim

bulaşşıkk
Memur
24 Şubat 2024 17:43

Ha ha ha güzel fıkraymış.

memurolm, 2 ay önce

arkadaşım ben de öğretmenim

memurolm
Genel Müdür
24 Şubat 2024 17:55

mebbisten falan aktif uzaktan egitim faaliyeti falan soracaksan sor ama ismimi verecek deyilim
235U, 2 ay önce

tabi bende napolyon. Mezardan sana sarmak için geldim

235U
Genel Müdür
24 Şubat 2024 18:06

isminle veya mebbisnle ilgilenmiyoruz

seni merak eden senin eski mesajlarına fikirlerine öğretmenlere kustuğun nefretine bakabilir

eski üyeler zaten tanır

hatta diğer nicklerinide bilirler

velhasıl

sen nefret fışkırtmaya devam et

biz alışkınız sana...

memurolm, 2 ay önce
mebbisten falan aktif uzaktan egitim faaliyeti falan soracaksan sor ama ismimi verecek deyilim

memurolm
Genel Müdür
24 Şubat 2024 18:16

sizin hakkınızda dezavantajlı bir durum olduğunda neden hemen nefret kelimesini kullanıyorsunuz ? o kadar akademisyen profesör milli eğitimde görev yapmış kişiler ve eğitimde örnek aldığımız ülkeler 200 gün yapıyor da biz sırf öğretmenlerin tatili azalmasın diye mi eğitimi ikinci plana atacağız.

bir öğretmen olarak cevaplayın sizin 3 ay tatil yapmanız mı önemli gelecek neslin eğitimi mi ?

235U, 2 ay önce

isminle veya mebbisnle ilgilenmiyoruz

seni merak eden senin eski mesajlarına fikirlerine öğretmenlere kustuğun nefretine bakabilir

eski üyeler zaten tanır

hatta diğer nicklerinide bilirler

velhasıl

sen nefret fışkırtmaya devam et

biz alışkınız sana...

ALİYAS
Daire Başkanı
24 Şubat 2024 19:03

eğitimci olsan öğretmen olsan 3 ay tatil yapmadığımızı bilirdin

tarih-1903
Şube Müdürü
24 Şubat 2024 19:33

öğretmenin yaz tatili 3 ay mı?

memurolm, 2 ay önce

sizin hakkınızda dezavantajlı bir durum olduğunda neden hemen nefret kelimesini kullanıyorsunuz ? o kadar akademisyen profesör milli eğitimde görev yapmış kişiler ve eğitimde örnek aldığımız ülkeler 200 gün yapıyor da biz sırf öğretmenlerin tatili azalmasın diye mi eğitimi ikinci plana atacağız.

bir öğretmen olarak cevaplayın sizin 3 ay tatil yapmanız mı önemli gelecek neslin eğitimi mi ?

235U
Genel Müdür
24 Şubat 2024 21:59

arkadaşlar bu zihniyeti ciddiye almayın

defalarca burda öğretmenin ek dersinin kesilmesi

yaz tatilinin kaldırılması

her türlü özlğk hakkının kısıtlanması konusunda fikirlerini beyan etmiş, vesikalı bir öğretmen düşmanıdır. az sonra diğer nicki ile girip öğretmen gibi yaparak kendi mesajına destekte verir

işte farklı bir patoloji

yatıyor kalkıyor öğretmene düşmanlık yapacam diye buralarda uğraşıp duruyor

çokta ciddiye almayın

tarih-1903, 2 ay önce

öğretmenin yaz tatili 3 ay mı?

yrhsnn
Aday Memur
26 Şubat 2024 09:13

Ders saati sayısından sonra iş gününü de artırarak çocukları bezdiriyorlar. Güya sosyal kültürel faaliyetler olacaktı haftalık ders saatini artırırken. İşin gerçeği çocuklara bakıcılık yapmak olduğu görülüyor.
26 Şubat 2024 09:50

ben şahsen destekliyorum 180 gün kar tatili falan derken 160 170 güne düşüyor bu ciddi oranda az ayrıca artık tarım ülkesi de değiliz istisna örnekler işe yaramaz bence 200 gün olmalı hem müfredata sadeleşirse öğrenci daha etkin olabilir maaş karşılığı da 21 saate çıkmalı bu derslerin 5 güne yayılması zorunlu hale getirilmeli Mesleki eğitimler yüzyüze ve daha etkili yapılmalı böylece öğretmenin yılda 220 gün mesaisi olur diğer memurlar kadar artık yatıyorsunuz diyen olmaz itibarı artar tabi bunu yapmak için dirayetli bir bakan lazım yoksa buradaki öğretmenlere kalırsa daha da az çalışalım derdinde maaş karşılığı 10 saat olsun falan diyen var
Toplam 50 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi