İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Editörler : swat3410

erhannn34
Şube Müdürü
04 Mart 2024 00:08

tek bı hak verilmedi bu belki olur ama twitter da gündem olmali

Persnelci
Kapalı
04 Mart 2024 00:21

arkadasim saglikci 2 yillik mezun tekniker muhabbette maastan acildi konu dedi nobet doner tesvik falan istersem 60/65 civarina cikaririm ama yorucu oluyor ozaman dedi.. sok oldum en son maas konustugumuza benim maasim 7000 kusur onunki 4000 kusurdu oran tam tersine donmus 3-4 yilda. bizim yoneticiler ... alakaliga devam etsinler onlisans mezunu 2 yillik tekniker memuriyeti 5 yillik, emniyette 30 yillik ve devlette burokrat olan il emniyet muduru kadar maas aliyor bizimkiler koltuklarina gerine gerine otursunlar bu teskilattanda yonetocilerinden de hicbisey olmaz.

Muerem
Daire Başkanı
05 Mart 2024 00:12

Bu sadece sağlıkçılar için geçerli değilki öğretmeni de ek dersiyle kurs açarak yada haftasonu sınav ücretleri ile 70 bine kadar maaşları var uzmanı astsubayı öyle 60 binler ortalama oldu yani bn şahsen zevk almaya başladım hepsi daha çok alsın arkadaşlara helal olsun

Persnelci, 1 ay önce
arkadasim saglikci 2 yillik mezun tekniker muhabbette maastan acildi konu dedi nobet doner tesvik falan istersem 60/65 civarina cikaririm ama yorucu oluyor ozaman dedi.. sok oldum en son maas konustugumuza benim maasim 7000 kusur onunki 4000 kusurdu oran tam tersine donmus 3-4 yilda. bizim yoneticiler ... alakaliga devam etsinler onlisans mezunu 2 yillik tekniker memuriyeti 5 yillik, emniyette 30 yillik ve devlette burokrat olan il emniyet muduru kadar maas aliyor bizimkiler koltuklarina gerine gerine otursunlar bu teskilattanda yonetocilerinden de hicbisey olmaz.

siyahbeyaz88
Daire Başkanı
05 Mart 2024 13:26

bende öyleyim çok fazla beklentim yok kim ne alırsa alsın umrumda değil başka iş bakıyorum daha düşük alırım ama kafam rahat olur en azından:)
Muerem, 1 ay önce

Bu sadece sağlıkçılar için geçerli değilki öğretmeni de ek dersiyle kurs açarak yada haftasonu sınav ücretleri ile 70 bine kadar maaşları var uzmanı astsubayı öyle 60 binler ortalama oldu yani bn şahsen zevk almaya başladım hepsi daha çok alsın arkadaşlara helal olsun

baha3454
Şef
05 Mart 2024 19:33

Uzman cavusa 63 000 yazıp durmasan o parayı doğuda değilse göremez batı da 50 bin altında aliyor
Alone!!, 2 ay önce

Kimsesiz Bir Teşkilatın Geldiği Durum Ortada...

-dhmi mekatronik teknikeri 10/1 kademe bekar 67.466 tl tl

-Beşiktaş belediyesi zabıta memuru maas+sosyal denge +maktu mesai+yemek ücreti toplam 58.750

-Büyükşehir Belediyesi 2/1 i evli eşi çalışmayan 2 çocuklu bir memurum 53100 gibi bi rakam sdt dahil

-j.kom.uzm çvs. bekar oğlu bekar. 63.000 TL

-3/3 YEREL YONETİMLER 2 çocuk Eş çalışmıyor kıdem yılı 18 Sosyal denge tazminatı ve yemek ile birlikte 50350 TL bunları cıkarırsak 41000 TL civarı Mart ayında 2/1 olunacağı için ortalama 51500 TL

-3/2 B.İşl., -BES, -A.Yardımı, +10 y.çocuk, +sendika, +14 g.fark, +SDT, 51059,63TL

-Sağlık Lisansiyeri Sağlık Teknikeri. Derece/Kademe:4/3 Kıdem:10 Eş ve çocuk yardımı, bes kesintisi yok. Sendika yardımı var. 3. Basamak Acil Servis çalışanı. Maaş+Taban+Teşvik+14 günlük fark+128 saat fazla mesai:66.169,64

siyahbeyaz88
Daire Başkanı
07 Mart 2024 15:47

+++

siyahbeyaz88
Daire Başkanı
21 Mart 2024 10:41

boşa kürek çekiyoruz bu ücretle istedikleri gibi çalıştırırlar:)

siyahbeyaz88
Daire Başkanı
09 Nisan 2024 19:29

güncel

Polis abi
Şube Müdürü
09 Nisan 2024 20:16

Polis tam 12/36 çalışıp bunun kanunlastirilmasi lazım bu saatlerin üzerinde çalışmaya ek ücret olmadıktan sonra bize verilen yok taltif yok promosyon yok seçim ödülü mutlu etmez..

kripto1982
Şube Müdürü
10 Nisan 2024 11:18

Arkadaşlar herkesin bayramını kutlarım, polis haftasıda kutlu olsun, bize bayramda vb. ek mesailerde ücret ödenmediği taktirde adalet sağlanmaz, bu bayramda 9 gün tatil oldu çalsyoruz, kurban bayramıda muhtemelen 9 gün tatil olacak, diğer resmi tatilleri koysak zaten en az 30 gün çalscğz, diğer memurlara ek mesai veriliyor veya izin olarak fazla çalışmasının karşılığı veriliyor bizede ücret ödeyemiyorsan kardeşim izin olarak ver , hesap ortda en az 30 gün izin eklenmesi lazım iznime, yeri geliyor hastanipostane işimiz oluyor, başımızdaki amirlerimix bir iki saat izin vermiyor, onun için arkadaşlar bana fazla çalıştığımı izin versin, ben istediğimde lazım olduğunda kullanırım, zaten ayda en az 250 saat Mesai yapıyoruz, fazla calsyoruz , ücret yok, kardeşim Adalet gelecekse yeni başlayan polis memuru arkadsm en az 60.000 TL maaşla göreve baslamaldr, bizim haricimizde diğer memurlara meslek özelinde dünya kadar değişik adlarda zam verdiler, bizim maaş yerinde sayıyor, ne diyim su bayramda hakkım varsa haram olsun.
10 Nisan 2024 11:35

muerem 70 değil 170 alıyorum lan hesapta yapamıyorsun sonra zam istiyorsun muerem
Muerem, 1 ay önce

10 Nisan 2024 11:37

mesai kavramının farklılığını bilmeden millete laf etmeyin 250 saat çalışıyormuş sigara içerek arabada gezerek sosyal medyada zam isteyerek geçiyorsunuz mesaileri milletle kıyas yapmayın iş bulamayan polis oluyor hemşireye öğretmene laf etmek haddinize değil saygı duyacaksınız onlarda size saygı gösterecek

kripto1982
Şube Müdürü
10 Nisan 2024 11:42

Tarihcimin neysen ben ögretmen vb. niye saygı duyacağım bende öğretmenlik mezunuyum, ögretmenin hangi şartlarda ne şekilde çalıştığını çok iyi bilirim, sen benim muhatabım değilsin, git MEB kısmında yaz , bayram bayram asabımızı bozdurmayn , editör şahsa gereğini yaparsan sevinirim
Tarihhçiiiiii, 3 gün önce
mesai kavramının farklılığını bilmeden millete laf etmeyin 250 saat çalışıyormuş sigara içerek arabada gezerek sosyal medyada zam isteyerek geçiyorsunuz mesaileri milletle kıyas yapmayın iş bulamayan polis oluyor hemşireye öğretmene laf etmek haddinize değil saygı duyacaksınız onlarda size saygı gösterecek
Toplam 53 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi