Editörler : swat3410
16 Nisan 2024 16:12

E bunları İstanbul personeli hep yapıyor zaten biliyorsun çalışmışsın. Çarşı pazar batı ile yarışır demişsin kalem kalem hesaplandığında dünya fark oluşuyor. Doğrudur doğuda da kiralar 10 binden başlıyor ama istanbulda 17-20 binden başlıyor aradaki fark küçümsenecek bi fark değildir diye düşünüyorum. Doğunun tazminatını yazmamışsın bu arada hatırlatayım. Ülkedeki hiçbir şehir İstanbul gibi olamaz gerek görev yoğunluğu gerekse de geçim zorluğu olarak

maliyeci1983, 1 ay önce

Doğu da eski Doğu değil 2 sene oldu istsnbuldan geleli kiralar 10000 den basliyor ki doğu Anadolu dayım ben güneydoğu İstanbulla yarışır...

İş yok ama eve gidemiyoruz angarya işlerden..seçim öncesi 10 gün öncesinden beri hergun takviye kuvvet gidiyoruz

Bakan yardımcısı gelicek diye 850 personelin 300 U

Futbol maçı var diye 360 personel ywzilir göreve hafta sonu hem cumwrtesi hem pazar futbol hem basket maçı var

Pazar fiyatlsrida batıyla yarışıyor sürekli soruyorum.

Dogunin avantajı sadece doğu olan arkadaşlara memleketlerine yakınlar ve İstanbul trafiği yok

Anderson1
Şef
16 Nisan 2024 16:20

Ben razıyım artık onlara kral olsun angaryadan bekleyim günde 3/4 saatm trafimte gideceğine orda olayım

maliyeci1983, 1 ay önce

Doğu da eski Doğu değil 2 sene oldu istsnbuldan geleli kiralar 10000 den basliyor ki doğu Anadolu dayım ben güneydoğu İstanbulla yarışır...

İş yok ama eve gidemiyoruz angarya işlerden..seçim öncesi 10 gün öncesinden beri hergun takviye kuvvet gidiyoruz

Futbol maçı var diye 360 personel ywzilir göreve hafta sonu hem cumwrtesi hem pazar futbol hem basket maçı var

Dogunin avantajı sadece doğu olan arkadaşlara memleketlerine yakınlar ve İstanbul trafiği yok

Anderson1
Şef
16 Nisan 2024 16:21

Ayrıca 21.000 tl 1+1 eve kira vereceme orfda 3+1 eve 15 verirm ve burda 1..800 tl terör alcama orda 6/7 alırım

maliyeci1983, 1 ay önce

Memurhaps
Şube Müdürü
16 Nisan 2024 16:22

İstanbul Ankara gibi yoğun yerlerin artısı mutlaka olmalı. En az 10 bin olmalı kiralarda dikkate alınarak
16 Nisan 2024 22:13

Batıda her türlü imkanı bulursun en kotu hastane okul...

Burda bunlar kısıtlı sosyal yaşam kısıtlı...

Ve angaryalar...

Ulan iş yok ama eve gidemiyoruz bu nasıl iş diye çok söyleyeceksin..

İstanbul zor iş olqrak ama eskisi gibi 12 /12 si yok

İstanbul trafiği 14 sene çektim buranın en buyuk güzelliği bu ama angaryasi neyse inşallah kurtulur gelirsin buralara ama teskilatin ne kadar sahipsiz olduğunu buralara gelince köküne kadar anlayacaksiz Allah kalbine göre versin

Anderson1, 1 ay önce

Ayrıca 21.000 tl 1+1 eve kira vereceme orfda 3+1 eve 15 verirm ve burda 1..800 tl terör alcama orda 6/7 alırım

Anderson1
Şef
17 Nisan 2024 00:10

Gölgemden başka kimseye güvenmem işten eve evden işe gerisi benm için mühim değil Allah iftiradan kazadan beladan korusun herkesi.

maliyeci1983, 1 ay önce

Ve angaryalar...

İstanbul trafiği 14 sene çektim buranın en buyuk güzelliği bu ama angaryasi neyse inşallah kurtulur gelirsin buralara ama teskilatin ne kadar sahipsiz olduğunu buralara gelince köküne kadar anlayacaksiz Allah kalbine göre versin

Anderson1
Şef
17 Nisan 2024 00:13

Ayrıca ben artık 12/12 miş sabaha kadar çalışmakmış onlar gram artık umrumda dgıl yeterki cebimde para kalsın artık burda bunaldık parasızlıktan siz hala angarya felan filan ben artık onları istemiyorum para istiyorum evdekilere yok kalmadı demekten yoruldum artık 21.000 tl kira temmuzda 30 olacak söyle bana kim dayanır ben dayanırım diyen varsa gelsin buyursun

maliyeci1983, 1 ay önce

Ve angaryalar...

Anderson1
Şef
17 Nisan 2024 00:16

Yeni geleceklerede üzülüyorum tanıdık yoksa en az buraya gelmesi sadece ev tutması 150.000 belkı 200.000 tl adam nasıl yapacak bilmem

Anderson1, 1 ay önce

Gölgemden başka kimseye güvenmem işten eve evden işe gerisi benm için mühim değil Allah iftiradan kazadan beladan korusun herkesi.

Toplam 128 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi