Editörler : swat3410

sagami
Daire Başkanı
20 Şubat 2024 21:25

Cebime girmeden inanmam

rashimuss
Aday Memur
20 Şubat 2024 21:25

İstanbul'da görev yapmıyorum. Ama 7 bin lira değil 70 bin lira da ücret verilecekse inşallah İstanbul'da görev yapan polis arkadaşlarıma verirler. Sonuna kadar haklarıdır...

Persnelci
Kapalı
20 Şubat 2024 21:38

Başkanlıklar kendi bağlı birimleri için (kriminal/olay yeri- Tem/Tem gibi) yan ödeme, fazla çalışma ücreti gibi çalışmalar herzaman yapabilir ve yaparlar önemli olan kabul edilmesi.. trafik başkanlığının çalışması var diye duydum bende bi taslak bile gördüm işte takoğraf alkolmetre vb teknik cihaz kullanan ekiplere 7000 (1.689.00 tl yapar) diğer trafik ekiplerine 5000 (1.206.00 tl yapar) yan ödeme verilmesi diyordu..nekadar doğru bilemem bekleyip göreceğiz.
Police4510, 3 ay önce
son zamanlarda prsnelci rumuzlu abimizin yazmadığı hiç bir kaynak doğru çıkmıyor o yazmadan inanmam

Police4510
Aday Memur
20 Şubat 2024 21:41

genel olarak emniyet teşkilatının tamamını ilgilendiren olumlu bir gelişme var mı şefim
Persnelci, 3 ay önce
Başkanlıklar kendi bağlı birimleri için (kriminal/olay yeri- Tem/Tem gibi) yan ödeme, fazla çalışma ücreti gibi çalışmalar herzaman yapabilir ve yaparlar önemli olan kabul edilmesi.. trafik başkanlığının çalışması var diye duydum bende bi taslak bile gördüm işte takoğraf alkolmetre vb teknik cihaz kullanan ekiplere 7000 (1.689.00 tl yapar) diğer trafik ekiplerine 5000 (1.206.00 tl yapar) yan ödeme verilmesi diyordu..nekadar doğru bilemem bekleyip göreceğiz.

Persnelci
Kapalı
20 Şubat 2024 21:52

Bilmiyorum devrem duyumum sadece trafik personeli için.
Police4510, 3 ay önce
genel olarak emniyet teşkilatının tamamını ilgilendiren olumlu bir gelişme var mı şefim

zerdalinka
Aday Memur
20 Şubat 2024 21:57

dağılalım polise zam felan yok bu durumda hiç alamayiz

BuRaK312
Memur
20 Şubat 2024 22:09

Asker sayfasına baksan parayı onlar alacak burda trafik çiler Mavi boncuk güzel dağıtılmış 😂

20 Şubat 2024 22:55

Bu kadar tantana 1200 lira için mi

Persnelci, 3 ay önce

Persnelci
Kapalı
20 Şubat 2024 23:10

Belki oda yalan bilemem:)
koyutürk38, 3 ay önce

Bu kadar tantana 1200 lira için mi

Gururu65
Genel Müdür
20 Şubat 2024 23:27

Yav he he, daha çok beklersiniz.Gerçi 10 Nisan geliyor yaa!

TurkuazBlue
Aday Memur
21 Şubat 2024 00:51

askerin iki yıl kaldığı yerde polis dört yıl kalıyor... yani bir denge var içinde... ayrıca polisin taşıdığı adli, idari ve de hayati risk görev bazında daha fazla... yanlış anlaşılmasın; her iş kendi içinde risk ve zorluk barındırır... Allah herkese gönlünce ve hakettiğince nasip etsin... selamlar.
sancak bayrak, 3 ay önce

Asker 5 kere şarka gidiyor,biz ikinciye gitmemek için etkinlikler yapıyoruz.üçün birini alırız.

milenyumpolice
Daire Başkanı
21 Şubat 2024 03:46

nisan yaklaşıyor yine başlamış bizimkiler :)))
21 Şubat 2024 04:44

Bu yıl biraz erken başladı:)
milenyumpolice, 3 ay önce
nisan yaklaşıyor yine başlamış bizimkiler :)))

Siccofield
Şef
21 Şubat 2024 05:19

Yapma arkadaşım. Daha 2 yıl önce 2 askerimiz donarak şehit oldular. O şartlarda çalışıyolar adamlar. Kıyas bile edilemez. Asker yeğenlerimiz var. Mutanta döndü çocuklar dağda bayırda suriyede ırakta kalmaktan. Kaç alırsa alsınlar az değil. Cips kola yapmayı özledim diye yazmıştı en son.

TurkuazBlue, 3 ay önce
askerin iki yıl kaldığı yerde polis dört yıl kalıyor... yani bir denge var içinde... ayrıca polisin taşıdığı adli, idari ve de hayati risk görev bazında daha fazla... yanlış anlaşılmasın; her iş kendi içinde risk ve zorluk barındırır... Allah herkese gönlünce ve hakettiğince nasip etsin... selamlar.

temtürk
Aday Memur
21 Şubat 2024 06:46

Fazla çalışmaya zam yapıldığı an gerçek 12-36 'yı unutun derim.

Albayrakyesilsancak
Aday Memur
21 Şubat 2024 07:28

Avrupanin en az çalışan ülkesi oluruz kesin o parayı vermemek için
temtürk, 3 ay önce

Fazla çalışmaya zam yapıldığı an gerçek 12-36 'yı unutun derim.

iamapoliceman
Daire Başkanı
21 Şubat 2024 07:41

ben de katılıyorum askerin şartları bizden daha ağır. onlarla kıyasa girmek yanlış olur. ancak komando görevi ifa etmeyen jandarma unsurları ile aramızda uçurum oluştu bunun bir şekilde kapatılması gerekli bence. adli konularda polis jandarmanın belki de 3 4 katı çalışıyor cerahim veriyor
Siccofield, 3 ay önce

Yapma arkadaşım. Daha 2 yıl önce 2 askerimiz donarak şehit oldular. O şartlarda çalışıyolar adamlar. Kıyas bile edilemez. Asker yeğenlerimiz var. Mutanta döndü çocuklar dağda bayırda suriyede ırakta kalmaktan. Kaç alırsa alsınlar az değil. Cips kola yapmayı özledim diye yazmıştı en son.

timci
Şube Müdürü
21 Şubat 2024 07:55

Bir gün,bir gece dağda kalmayanlara, günde bazen 30 km ye kadar sırtında yük ile dağ da yürümeyene,o soğuk ta dağda bir gece geçirmenin ne olduğunu bilmeyenlere,sıcak kaloriferli odalarında, klimalı araçlarda görev yapanlara ve askerlik yapmayanlara hiç bir şey anlatamazsınız.

siyahbeyaz88
Daire Başkanı
21 Şubat 2024 11:25

ne zaman zam istesek hep askerle kıyaslayanlar çıkıyor onların 5 şarkı var onlar dağlarda çalışıyor diye o şartlar bizde olmadığı için zammı haketmiyoruz anlamına mı geliyor zabıta bile 50 bini geçiyor ne iş yapıyor bunlarda bizden çok alıyor niye onlara gelince laf söylemiyorlar, böyle düşünenler yüzünden bırak zammı maaş aldığımıza şükreder olduk hatta böyle düşünenler maaşını hibe etsin zor şartlarda çalışanlara

BuRaK312
Memur
21 Şubat 2024 11:43

Olmayan para yüzünden kavga eder olduk yeminle alemsiniz :) :) :)

Toplam 83 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi