İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Editörler : Pangaea

notsure
Memur
21 Şubat 2024 15:20

hangi numarayı aradınız acaba?

Mühendis3833, 2 ay önce
Az önce bakanlığı aradım herhangi bir sorun olmayacağını söyledi sonuçta şu anda siz 4a lısınız dedi bir de kanunla geçtiniz için sıkıntı olmaz dedi

Mühendis3833
Aday Memur
21 Şubat 2024 15:27

5269 ile biten kılavuzun altında yazıyor numaralar tam numara yazınca yazılanı siliyorlar bence aynı durumda olan çok fazla insan aradı hatalarını görüp ona göre değerlendireceklerdir sonuçta kanunla kadroya geçtik Herhangi bir fesih ya da kurum tarafından çıkarılma söz konusu değil Özellikle de belirttim yani mühendis kadrosundan mühendis kadrosuna geçeceğim ünvan değişikliği yok ye aynen şunu dedi "Şu anda devlet memuru olarak göründüğünüz için herhangi bir sıkıntı olmayacaktır."
notsure, 2 ay önce

hangi numarayı aradınız acaba?

notsure
Memur
21 Şubat 2024 15:35

görüştüm sizin dediğinizi dediler

Mühendis3833, 2 ay önce
5269 ile biten kılavuzun altında yazıyor numaralar tam numara yazınca yazılanı siliyorlar bence aynı durumda olan çok fazla insan aradı hatalarını görüp ona göre değerlendireceklerdir sonuçta kanunla kadroya geçtik Herhangi bir fesih ya da kurum tarafından çıkarılma söz konusu değil Özellikle de belirttim yani mühendis kadrosundan mühendis kadrosuna geçeceğim ünvan değişikliği yok ye aynen şunu dedi "Şu anda devlet memuru olarak göründüğünüz için herhangi bir sıkıntı olmayacaktır."

Mühendis3833
Aday Memur
21 Şubat 2024 15:37

ben başvuru yaparken 4b Li çalışma kısmına eveti işaretleyip belge olarak hitap hizmet dökümünü koydum orada yazıyor kanun kapsamında sözleşmeli iken kadroya geçiş yapıldı diye
notsure, 2 ay önce

Mühendis3833
Aday Memur
21 Şubat 2024 16:02

mesaj alma ayarınız kapalı yazamadım
notsure, 2 ay önce

memuriyet400
Aday Memur
22 Şubat 2024 06:13

ayrıca kurumda son 1 yil hizmet dökümde yazıyormu hocam. onu aldınizmi incelediniz mi orada yazıyormu. ben de bugün başkanlığa yazılı dilekce ile talep edecem. e devlet hitap hizmet döküm de koyam diyorum.
Mühendis3833, 2 ay önce
ben başvuru yaparken 4b Li çalışma kısmına eveti işaretleyip belge olarak hitap hizmet dökümünü koydum orada yazıyor kanun kapsamında sözleşmeli iken kadroya geçiş yapıldı diye
Toplam 46 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi