Editörler : cihan27E.Kayı Han
21 Şubat 2024 10:03

Hadi yetkili büyüklerimiz istanbul farkını başlatın tam zamanı şimdi

Devlet büyüklerimiz şu büyükşehir tazminatını istanbul ile başlayın artık insanlar kaciyor, burda kimse kalmıyor bu kadar sıkıntılı sehire en azindan kalanlara bir teşvik edici bir tazminat bir şeyler verilmesi sart oldu kurumlar yeni memur alacak en cok istanbula alacak ama ilanlara dogru düzgün basvuru olmuyor

istanbul Türkiyenin en önemli şehridir buraya önem verin gercek manada

memurolm
Genel Müdür
23 Şubat 2024 16:55

a101 bim tarım her şehirde var fiyatlar ülke çapında aynı burda önemli olan kira fiyatları noktasında ki dengesizlik. geçen videosunu gördüm adam konyadaki rastgele bir ev fiyatına bilmem hangi avrupa ülkesinde göl kenarında müstakil bahçeli villa alıyor üstüne araba alıyor ve parası kalıyor.

biz ise en temel barınma ihtiyacımızı karşılamak için maaşımızın yüksek bir kısmını kiraya veriyoruz. bir memurun çalışarak ev alması şuan olanaksız gözüküyor. hakim hekim avukat subay haricinde memurlar nasıl ev alacak birisi açıklasın.

amaç ev almak da değil. kirayı verip nasıl geçineceğiz. Şuan eşi çalışmayan bir kişinin kirada geçinmesi çok zor.

benim evimin yalıtımı yok tesisatı bozuk kapısı tahta kapı vesaire vesaire ama kirası uygun diye oturuyorum. burdan ev sahibi çıkarırsa ne yapabilirim nasıl kira öderim onu düşünüyorum.

demek istediğim ev sahibi olmayanlara kira desteği olması gerekiyor. bu bölgedeki ortalama kira ücretinin 3de1 olabilir misal.

Toplam 1 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi