Editörler : "eskiyara"Pangaea
22 Şubat 2024 17:14

Mobing

merhabalar. Kadroluyum. Müdürle pek anlaşamıyoruz daha doğrusu kimse anlaşamıyor. Kendi okulumda halk eğitim kurs açıyorum müdür sürekli mobing yapıyor. Kursu açmak onun inisiyatifinde mi? Onay verirken bile bir sürü söz söyledi. Bir sonraki kursumu acma dönemimde açmazsa izlemem gereken yol nedir? Yazılı başvurup dilekçeme cevap mı vereyım bilenler yönlendirirse sevinirim.

Simaysena
Aday Memur
22 Şubat 2024 17:15

Cevap mı bekleyeyim?

22 Şubat 2024 17:24

Hocam çok normal çünkü kıskanıyordur, malesef müdürler ve müdür yardımcıları öğretmenleri hep kıskanır, öğretmenin aldığı 3 kuruş için bin dereden su getirirler, hiç şaşırmadım

22 Şubat 2024 17:25

Öğretmenler üzerinde özellikle ders programı çok büyük bir mobing kaynağı

Simaysena
Aday Memur
22 Şubat 2024 17:42

Evet ama artık kaldıramıyorum kapatıp onun istediğini yapmak istemiyorum, ayrıca kendi okulumda kurs açmak hakkım olmalı

Prettypelin, 2 ay önce

Hocam çok normal çünkü kıskanıyordur, malesef müdürler ve müdür yardımcıları öğretmenleri hep kıskanır, öğretmenin aldığı 3 kuruş için bin dereden su getirirler, hiç şaşırmadım

22 Şubat 2024 17:47

Hocam hiç umursama, dikkate alma varsa sıkıntısı yazılı bildirsin yoksa dediklerini duyma, sen yazarsın dilekçeni açarsın kursunu en fazla sinir olur

Simaysena, 2 ay önce

Evet ama artık kaldıramıyorum kapatıp onun istediğini yapmak istemiyorum, ayrıca kendi okulumda kurs açmak hakkım olmalı

dehneliler
Genel Müdür
22 Şubat 2024 21:02

o kursun açılması için derslik veya atölye ayarlanması ,oranın hazırlanması, temizletilmesi düzeni vs müdürün işi. öğretmen kursu bitirir basar gider öncesi ve sonrası da müdüre kalır. bunları da bil

Simaysena
Aday Memur
22 Şubat 2024 21:09

Soruyla alakası nedır verdiğiniz cevabın sayın genel müdür?

dehneliler, 2 ay önce
o kursun açılması için derslik veya atölye ayarlanması ,oranın hazırlanması, temizletilmesi düzeni vs müdürün işi. öğretmen kursu bitirir basar gider öncesi ve sonrası da müdüre kalır. bunları da bil

dehneliler
Genel Müdür
22 Şubat 2024 21:11

üsttekiler de sorunla alakasız yanıt vermiş o zaman onlara niye yanıt verdin
Simaysena, 2 ay önce

Soruyla alakası nedır verdiğiniz cevabın sayın genel müdür?

difficulties
Daire Başkanı
22 Şubat 2024 21:11

kusura bakma ya. valla çok ayıp ediyoruz okullarda ders yaparak. aslında öğretmenler olarak çocukları eve alsak, kursları mahalle parkında yapsak. okul temiz olur, evrak atölye işi falan olmaz. böylece müdürlerimizin üzerindeki yükü hafifletiriz herhalde. nası yapsak :))

dehneliler, 2 ay önce

dehneliler
Genel Müdür
22 Şubat 2024 21:13

çocukça yanıt verme. kaç öğretmen idealist kimlik için kurs veriyor, kaç öğretmen para için kurs veriyor
difficulties, 2 ay önce

kusura bakma ya. valla çok ayıp ediyoruz okullarda ders yaparak. aslında öğretmenler olarak çocukları eve alsak, kursları mahalle parkında yapsak. okul temiz olur, evrak atölye işi falan olmaz. böylece müdürlerimizin üzerindeki yükü hafifletiriz herhalde. nası yapsak :))

Simaysena
Aday Memur
22 Şubat 2024 21:13

Empati yapabilmişler bence öğrenin biraz

dehneliler, 2 ay önce
üsttekiler de sorunla alakasız yanıt vermiş o zaman onlara niye yanıt verdin

Simaysena
Aday Memur
22 Şubat 2024 21:14

Hocam o zaman şölen yapamaz müdürlerimiz neyle övünecekler. Her yerde okulumuzda kurs açılıyor yarışmalara hazırlanıyoruz diye övünüp , okul içinde mobing.

difficulties, 2 ay önce

dehneliler
Genel Müdür
22 Şubat 2024 21:15

Ben realist empati yapıyorum
Simaysena, 2 ay önce

Simaysena
Aday Memur
22 Şubat 2024 21:15

Sizin cebinizden vermiyorlar neden bu öfkeniz?

dehneliler, 2 ay önce
çocukça yanıt verme. kaç öğretmen idealist kimlik için kurs veriyor, kaç öğretmen para için kurs veriyor

Simaysena
Aday Memur
22 Şubat 2024 21:16

Alakasız. Tamamen yanlı bir tutum.

dehneliler, 2 ay önce
Ben realist empati yapıyorum

dehneliler
Genel Müdür
22 Şubat 2024 21:17

öfke derken? ben gerçek neyse onu söyledim.
Simaysena, 2 ay önce

Sizin cebinizden vermiyorlar neden bu öfkeniz?

SorunCevaplayıN
Genel Müdür
22 Şubat 2024 21:30

Müdürüne de böyle çok bilmiş cevaplar veriyorsan daha çok bakarsın kurs açmak için:))) kafana göre kurs açamazsın uygun şartların oluşması lazım.

Simaysena, 2 ay önce

Agency
Şef
22 Şubat 2024 21:33

bence müdür de suç yok konu sahibi tartışmaya meyilli size bile sardı baksanıza.
dehneliler, 2 ay önce
öfke derken? ben gerçek neyse onu söyledim.

Simaysena
Aday Memur
22 Şubat 2024 21:33

Gerektiğinde cevap veririm haklarımı koruyan bir kanun var. Belli ki cevaplar sizin hoşunuza gitmemiş olacak ki müdürle empati yapmışsınız😁 kursumu açmak için süslü sözler kullanacak kadar aptal değilim 😊

SorunCevaplayıN, 2 ay önce

Müdürüne de böyle çok bilmiş cevaplar veriyorsan daha çok bakarsın kurs açmak için:))) kafana göre kurs açamazsın uygun şartların oluşması lazım.

Simaysena
Aday Memur
22 Şubat 2024 21:34

Siz böyle amirlerinize itaat etmeye devam edin. Soruya cevap dışında ne kadar çok şey biliyorsunuz

Toplam 30 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi