Editörler : ayşegül bgm
23 Şubat 2024 12:23

Sağlı bakanlığı sürekli işçi

Sürekli temizlik işciliği kadrosuna başvurmak istiyorum. İlana baktığımda maaşa asgari ücret yazılmış. Bu deneme süreci için mi böyle yoksa asgari ücret mi verilicek. Bildiğim kadarıyla işçileri daha yüksek maaşla 30-40 bin gibi çalışıyorlar. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler

cinar35
Aday Memur
25 Şubat 2024 20:21

İlk 3 ay böyle sonra fazla çalışma hariç yıllık 550 bin yani aylık için rakamı 12 ye bölün şakadeğil

Muhasebeci1
Memur
25 Şubat 2024 20:39

ilk 1 ay öyle sonra ortalama 12 ayı bölünce mesai hariç 37 bin alırsın
cinar35, 2 ay önce

İlk 3 ay böyle sonra fazla çalışma hariç yıllık 550 bin yani aylık için rakamı 12 ye bölün şakadeğil

cinar35
Aday Memur
26 Şubat 2024 07:52

37 mi yapmayın hocam daha yeni sonzamla hesapladik ikramiyeler ise boluceksiniz çünkü ikramiye izinli olsanda alıyorsun ayrıca emekliliğe yansıyor yani aylık 50 ye yakın geleli çalışması 5 ten sonraysa katlamalı saat ücreti alıyor yani sağlıkçı olmak için 4 yıl okuyup az para alacağınıza okumayip kapağı oraya atın yeter kpss yok puan yok okul yok

Muhasebeci1, 2 ay önce
ilk 1 ay öyle sonra ortalama 12 ayı bölünce mesai hariç 37 bin alırsın

Muhasebeci1
Memur
26 Şubat 2024 08:51

Hocam son zamla birlikte tek yol yemek yardımı yok zaten işçinin maaşı 31.835 TL teknik işçi hariç ikramiyeleri dahil en fazla maaş 39 bini görsün her yerin işçisi farklı alır hizmet kolları farklıdır sağlıkta akala yok 1 yıllık 5 yıllık 25 yıllık 40 yıllık hep aynı maaşı alır. her bakanlığının işçisinin tisi farklıdır hakları maaşları farklıdır. içinde olmasam neyse DSİ em yüksek işçi maaşına sahip kurumdur orada 45 bin. Maaş var deseniz doğrudur derim çünkü skala var bol bol mesai var.
cinar35, 2 ay önce

37 mi yapmayın hocam daha yeni sonzamla hesapladik ikramiyeler ise boluceksiniz çünkü ikramiye izinli olsanda alıyorsun ayrıca emekliliğe yansıyor yani aylık 50 ye yakın geleli çalışması 5 ten sonraysa katlamalı saat ücreti alıyor yani sağlıkçı olmak için 4 yıl okuyup az para alacağınıza okumayip kapağı oraya atın yeter kpss yok puan yok okul yok

cinar35
Aday Memur
26 Şubat 2024 10:17

Hastanelerdeki temizlik personeli işçiler tam rakam veriyorum 44bin 782 mesai hariç gece geldikleri normal çalışma zamanları hariç net rakam

Muhasebeci1, 2 ay önce
Hocam son zamla birlikte tek yol yemek yardımı yok zaten işçinin maaşı 31.835 TL teknik işçi hariç ikramiyeleri dahil en fazla maaş 39 bini görsün her yerin işçisi farklı alır hizmet kolları farklıdır sağlıkta akala yok 1 yıllık 5 yıllık 25 yıllık 40 yıllık hep aynı maaşı alır. her bakanlığının işçisinin tisi farklıdır hakları maaşları farklıdır. içinde olmasam neyse DSİ em yüksek işçi maaşına sahip kurumdur orada 45 bin. Maaş var deseniz doğrudur derim çünkü skala var bol bol mesai var.

Muhasebeci1
Memur
26 Şubat 2024 10:44

hocam imkanı yok gece farkı vardır içinde fazla mesai vardır. bordrolarını inceleme imkanınız varsa inceleyin görürsünüz ve en düşük memur maaşından 8 bin fazla alıyor işçiler bu doğru mesela ama sağlık tekniklerinden az alıyordur maaşları ben yapıyorum oradan biliyorum....
cinar35, 2 ay önce

Hastanelerdeki temizlik personeli işçiler tam rakam veriyorum 44bin 782 mesai hariç gece geldikleri normal çalışma zamanları hariç net rakam

garibimmemur
Aday Memur
26 Şubat 2024 11:36

en az 45. tediye, yol,yemek hariç

Muhasebeci1
Memur
26 Şubat 2024 14:00

doğrudur hocam ama varsa bir mutemet arkadaşınız varsa lütfen sordurun söylecektir tutarı. bende memurum hocam işçi değilim hak hak demek lazım.
garibimmemur, 2 ay önce

en az 45. tediye, yol,yemek hariç

cinar35
Aday Memur
26 Şubat 2024 16:18

Muhasebe de geçen hafta baktık hemde ilgili personelle oda dalga geçti bizimle:)

Muhasebeci1, 2 ay önce
hocam imkanı yok gece farkı vardır içinde fazla mesai vardır. bordrolarını inceleme imkanınız varsa inceleyin görürsünüz ve en düşük memur maaşından 8 bin fazla alıyor işçiler bu doğru mesela ama sağlık tekniklerinden az alıyordur maaşları ben yapıyorum oradan biliyorum....
Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi