İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Editörler : ayşegül bgm

Farukbey.
Aday Memur
22 Mart 2024 22:43

Eşimde hemşire hocam. Gruplara bakar misin? Ben cok anlamiyorum

Fztebe, 3 hafta önce

Esinizde konya d Trabzon b de ise ozaman da eşiniz Konya'ya gelsin diye red veriliyormuş mesela ama şöyle bir durum var önce bizi değerlendirmesi gerekiyor bilmiyorum çok çıkmazda hissediyorum artık araştırma yapmaktan kafayı yiycem

Farukbey.
Aday Memur
22 Mart 2024 22:46

Allah yardımcımız olsun hocam. Ne olacak boyle bilmiyorum. Eş durumu mazeret tayini adi ustunde mazeret bunda pdc ye bakamazsin bakmamaları lazim

Fztebe, 3 hafta önce

Evet ilk defa Ocak doneminde istedim hocam da şöyle birşey öğrendim bölge hizmet gruplarında mesela konya b Trabzon c ise doluluk oranından red yememek gerekiyormuş o yüzden sordum branşınızi şimdi baktım konya b Trabzon c de ama Ocak döneminde muhtemelen öyle değildi onun için red geldi temmuzda da b ve c şeklinde olursa onay gelir inşallah

Fztebe
Aday Memur
22 Mart 2024 22:48

Hocam baktım şimdi bizim de aynı şekilde sizinle görev yaptığım il eşimin unvaninda d grubunda onun için itiraz sonucunda gelen cevap eşinin unvaninda ihtiyaç var diye benim görev yaptığım yerde birleşme gibi birşey çıktı sonuçtan. Yani normalde konya sizde 2. Bölge b grubu Trabzon 3. Bölge c grubu şuanda Ocak dönemindeki bölge hizmet gruplarında muhtemelen ikisi de b grubunda olduğu için eşinize göre d grubu olduğu için red verdiler ama temmuzdaki bolge hizmet gruplarında eğer Trabzon yine c de kalırsa konya b olursa sizin unvaninizda onay vermesi gerekir eşinize bakmadam

Farukbey., 3 hafta önce

Eşimde hemşire hocam. Gruplara bakar misin? Ben cok anlamiyorum

Fztebe
Aday Memur
22 Mart 2024 22:55

Hocam şimdi Ocak bölge hizmet gruplarına da baktım yani ozaman da siz 2. Bölge b den 3. Bölge c ye istemissiniz b de personel c ye göre daha fazla demek aslında ama eşiniz d de olduğu için sizi es geçip eşiniz gelsin konyaya diye red verilmiş anladığım kadarıyla bizde aynı durumdayiz ne olacak bilmiyorum:(

Farukbey., 3 hafta önce

Allah yardımcımız olsun hocam. Ne olacak boyle bilmiyorum. Eş durumu mazeret tayini adi ustunde mazeret bunda pdc ye bakamazsin bakmamaları lazim

Farukbey.
Aday Memur
22 Mart 2024 23:05

Böyle sacmalik mi olur. Ben tek tarafli basvuru yapiyorum beni değerlendirmesi gerekir. Eşim basvuru yapmadigi halde neden onun gelmesi yonunde red geliyor anlamiyorum

Fztebe, 3 hafta önce

Hocam şimdi Ocak bölge hizmet gruplarına da baktım yani ozaman da siz 2. Bölge b den 3. Bölge c ye istemissiniz b de personel c ye göre daha fazla demek aslında ama eşiniz d de olduğu için sizi es geçip eşiniz gelsin konyaya diye red verilmiş anladığım kadarıyla bizde aynı durumdayiz ne olacak bilmiyorum:(

Fztebe
Aday Memur
22 Mart 2024 23:14

Aynen öyle önce bizi değerlendirmesi gerekirken onlara bakıyor anlamıyorum d grubunda ki personel atama olmadıkça b veya a grubuna gelmez ki

Farukbey., 3 hafta önce

Böyle sacmalik mi olur. Ben tek tarafli basvuru yapiyorum beni değerlendirmesi gerekir. Eşim basvuru yapmadigi halde neden onun gelmesi yonunde red geliyor anlamiyorum

Farukbey.
Aday Memur
22 Mart 2024 23:16

Ocakta red geldi ya belki temmuzda red gelmez insAllah. Oyle dua ediyorum

Fztebe, 3 hafta önce

Aynen öyle önce bizi değerlendirmesi gerekirken onlara bakıyor anlamıyorum d grubunda ki personel atama olmadıkça b veya a grubuna gelmez ki

Elhakem
Aday Memur
23 Mart 2024 09:03

Hocam sizin ve eşinizin bulunduğu her ikinizinde olduğu illerdeki doluluk oranlarını branşlarınıza göre öğrenmeye çalışın yüzdelik olarak. Birbirlerine yakınsa doluluk oranı olma ihtimali var. Fark fazla ise kapanmayabilir. Trabzon?a yakın bir yer içinde..Eşiniz kadrolu ise alt tayin hakkı varsa Trabzon?a yakın il Gümüşhane 6. Bölgede. 5. 6. Bölgede birleşme oluyormuş. Bu bir alternatif. Ben bu şekilde yapmayı düşünüyorum. Başka bir yol bulamadım

Toplam 68 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi