İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Editörler : ayşegül bgm
23 Şubat 2024 18:37

Arşiv araştırması ne kadar sürüyor?

Arşiv araştırması ne kadar sürüyor?

Neandertal87
Aday Memur
24 Şubat 2024 14:57

Bu sorunun cevabını ben de merak ediyorum. Bir de arşiv araştırması artık göreve başladıktan sonra oluyor diye duydum bu doğru mu? bir başka sorum da atandigim ilde ikamet etmiyorum. eğer arşiv araştırması göreve başladıktan sonra yapılıyorsa göreve başlamak, yani ev bulup taşınmak için ne kadar surem olacak?

Luffy0
Aday Memur
24 Şubat 2024 23:48

Arşiv araştırması göreve başladıktan sonra değil diye biliyorum hocam. Üniversite hastanesi öyle değil mesela. Kazandıktan sonra belgeleri istiyorlar sonra arşiv araştırması başlıyor

Neandertal87, 2 ay önce
Bu sorunun cevabını ben de merak ediyorum. Bir de arşiv araştırması artık göreve başladıktan sonra oluyor diye duydum bu doğru mu? bir başka sorum da atandigim ilde ikamet etmiyorum. eğer arşiv araştırması göreve başladıktan sonra yapılıyorsa göreve başlamak, yani ev bulup taşınmak için ne kadar surem olacak?

Hasbel.Kaderr
Aday Memur
25 Şubat 2024 00:02

1-6 ay diyen de var 45 gün diyende var asıl sıkıntı ondan sonrası ev bulma cocuk okulu vs :( eşya taşıma toplama ev kiraları :( ateş

memur033
Memur
25 Şubat 2024 00:17

Atandığın ildeki iş yoğunluğuna bağlı 1 ayda süren var 6 ayda bnm küçük şehir oldugundan 1 ay sürmüşdü

Luffy0
Aday Memur
25 Şubat 2024 11:29

6 ay mı yuh yav altı üstü istenen bir kaç tane belge ne diye o kadar uzatıyorlarmış? Bu dediğiniz güvenlik soruşturması değil mi arşiv o kadar sürmüyor diye biliyordum.

Hasbel.Kaderr, 2 ay önce
1-6 ay diyen de var 45 gün diyende var asıl sıkıntı ondan sonrası ev bulma cocuk okulu vs :( eşya taşıma toplama ev kiraları :( ateş

Hasbel.Kaderr
Aday Memur
25 Şubat 2024 11:31

bu iste uzman bir beyde max 45 dedi
Luffy0, 2 ay önce

6 ay mı yuh yav altı üstü istenen bir kaç tane belge ne diye o kadar uzatıyorlarmış? Bu dediğiniz güvenlik soruşturması değil mi arşiv o kadar sürmüyor diye biliyordum.

Luffy0
Aday Memur
26 Şubat 2024 22:33

Peki sonuçlar açıklandıktan kaç gün sonraya kadar işe başlama şartı var biliyor musunuz

Hasbel.Kaderr, 2 ay önce
bu iste uzman bir beyde max 45 dedi

Hasbel.Kaderr
Aday Memur
28 Şubat 2024 00:00

sonuç derken
Luffy0, 2 ay önce

Peki sonuçlar açıklandıktan kaç gün sonraya kadar işe başlama şartı var biliyor musunuz

hemsire0603
Aday Memur
28 Şubat 2024 03:21

atandınız sonrasın çkys den zimmete düşüp düşmediğinizi kontrol edeceksiniz bir sıkıntı yoksa genelde max 45 güne düşer 10 gündede düşer bu değişkenlik gösterebilir. zimmete düştükten sonra 14 gününüz var hastaneye gidip evraklarınızı (hastaneye sorarsınıx ne istiyormuş) teslim etmeniz gerekiyor 14 gün içinte teslim etmeniz lazım teslimden sonraki ilk iş gün mesaiyeye başlıyorsunuz
Luffy0, 2 ay önce

Luffy0
Aday Memur
28 Şubat 2024 18:33

Teşekkürler hocam

hemsire0603, 2 ay önce
atandınız sonrasın çkys den zimmete düşüp düşmediğinizi kontrol edeceksiniz bir sıkıntı yoksa genelde max 45 güne düşer 10 gündede düşer bu değişkenlik gösterebilir. zimmete düştükten sonra 14 gününüz var hastaneye gidip evraklarınızı (hastaneye sorarsınıx ne istiyormuş) teslim etmeniz gerekiyor 14 gün içinte teslim etmeniz lazım teslimden sonraki ilk iş gün mesaiyeye başlıyorsunuz

cemalettin32
Memur
28 Şubat 2024 22:15

1 ay
Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi