Editörler : cihan27E.Kayı Han

23 Şubat 2024 18:57

teknisyen/tekniker göreve göre maaş
çocuk gelişimi lise mezunu olarak üniversitede teknisyen kadrosunda maaşı alıyorum. daha sonra önlisans çocuk gelişimi bitirdim diplomayı verirken bölümünuz sağlık alanında olduğu için tekniker maaşı vermediler. bu durumda olan var mı lütfen bilgi verirmisiniz. hangi kurum olursa olsun bilgi lazım

hsnd
Başbakan Müsteşarı
23 Şubat 2024 23:53

Farklı hizmet sınıfında yer alan bir bölümün zam ve tazminatlarından yararlanamazsınız.

Nurhanımnur
Kapalı
24 Şubat 2024 10:47

benim ki zam vs değil zaten önlisans çocuk gelişimi bitirdim
hsnd, 2 ay önce
Farklı hizmet sınıfında yer alan bir bölümün zam ve tazminatlarından yararlanamazsınız.

karahanlı10
Aday Memur
24 Şubat 2024 23:28

Çocuk gelişimi mezunu olarak üniversitede hangi branşta teknisyen olarak çalışıyorsunuz?

Nurhanımnur
Kapalı
26 Şubat 2024 09:49

masa başında
karahanlı10, 2 ay önce

Çocuk gelişimi mezunu olarak üniversitede hangi branşta teknisyen olarak çalışıyorsunuz?

Muiddin
Aday Memur
26 Şubat 2024 17:23

Torpille memur olduğunu bu kadar belli etme, az işine odaklan öğren ki en azından rezil olmayasın.

Nurhanımnur, 2 ay önce
masa başında

Muiddin
Aday Memur
26 Şubat 2024 17:25

İnsanlar burada kadro yakanlara çemkiriyor. Böyle aile şitketi müdürü tarafından memur edilmiş insanlara hiç sesini çıkarmıyor. Garip insanlarız.

Nurhanımnur
Kapalı
26 Şubat 2024 17:30

torpil değil emin ol sen rahat edebilirsinnnnn
Muiddin, 2 ay önce

İnsanlar burada kadro yakanlara çemkiriyor. Böyle aile şitketi müdürü tarafından memur edilmiş insanlara hiç sesini çıkarmıyor. Garip insanlarız.

promisetoyou
Aday Memur
27 Şubat 2024 09:14

bana da öyle geldi katılıyorum sana

Muiddin, 2 ay önce

Torpille memur olduğunu bu kadar belli etme, az işine odaklan öğren ki en azından rezil olmayasın.

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi