Editörler : "eskiyara"Pangaea
24 Şubat 2024 11:01

Özel okul öğrencileri zengin olduklarından dolayı genelde yaramaz ve şımarık mıdır
Ben 2 devlet 2 özel okulda çalıştım. Özel okul öğrencileri davranış olarak çok daha kötüydü. Genelde özel okul öğrencileri şımarık ve yaramazmıdır genelde

Bu ankete 7 günde, 13 kişi oy kullandı ve 02/03/2024 11:01 tarihinde sona erdi.

24 Şubat 2024 11:19

Ahh ahhh! Ulu Önderimiz Atatürk'ün manevi evlatları, öğretmeni çok disiplinli davranıyor diye Atatürk'e şikayet etmişler. Ulu önderimiz de öğretmeni tebrik ederek, imtiyaz vermediği için teşekkür etmiş öğretmene. Nereden nereye, 100 yıl önceki halimizde bile değiliz. Yüce Önderimiz Atatürk zamanında özel okul var mıydı acaba???

bahçesaray
Memur
24 Şubat 2024 11:20

vardı
parismoskovalondra, 2 ay önce

Ahh ahhh! Ulu Önderimiz Atatürk'ün manevi evlatları, öğretmeni çok disiplinli davranıyor diye Atatürk'e şikayet etmişler. Ulu önderimiz de öğretmeni tebrik ederek, imtiyaz vermediği için teşekkür etmiş öğretmene. Nereden nereye, 100 yıl önceki halimizde bile değiliz. Yüce Önderimiz Atatürk zamanında özel okul var mıydı acaba???

halis4242
Genel Müdür
24 Şubat 2024 19:51

Normal okullardaki öğrencilerin şımarıklık/boşvermişlik/artistlik/saygısızlık... yönünden onlardan geri kaldığı söylenemez!!?

28 Şubat 2024 02:53

Ben de öğretmenlerin bile çocuklarını özel okula vermesine şaşıyorum

MS0640
Aday Memur
01 Mart 2024 07:25

Karakter meselesi zenginlik illaki şımartır ama

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi