İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Editörler : swat3410
25 Şubat 2024 18:08

Korkunun ecele faydası yok , İstanbul un çilesini hep biz mi çekecez. Hayat pahalılığı , trafiği , çalışma şartları, 12 12leri, işten çıkarsın eve 1.5 saatte anca gelirsin. Birileri gelecek her ipka kabul görmeyecek tabi ki

sancak bayrak, 2 ay önce

Biz de bu teşkilat ta çalışıyoruz,doğuda bir sürü görüştüğüm arkadaş var, özellikle eşleri de memur olanlar da daha çok İstanbul korkusu olduğu nu söylüyor ama bu İstanbul korkusu genelde var büyük çoğunluğu ipka verecek diyorlar.hadi hayırlı traşlar.

Muerem
Daire Başkanı
26 Şubat 2024 02:25

Bunlar kafayı yemiş usta :) millet 1 saat fazla çalışmasının karşılığını tatil gününde ise x2 eğer bayram seyrana denk gelirse ×4 katı olarak alıyor asli işlerini bile 3 4 farklı ek ücretle yapıyorlar herkesi bunlar kendi gibi sanıyor hakkaten bize müstahak ama

siyahbeyaz88, 2 ay önce
mantığa bak koskoca devlet doktorlara sağlıkçılara ekstranın ekstrasını veriyor bir milyona yakın öğretmene ekders ücretlerini ödüyor onu geçtim baş ve uzman diye unvana fazladan maaş ödüyor kamu işçilerine tediyesiydi ikramiyesiydi ödüyorda 40-50 bin polisin yılda bir ödeyeceği harcırah mı yük oluyor?

TÜRK1512
Aday Memur
26 Şubat 2024 15:44

PMYO lu heralde:))
kral122, 2 ay önce

8 yıllık memursun ama buranın bilmeyeceğini anlamamışın

tsubasa17
Aday Memur
26 Şubat 2024 15:53

Ulan ilçeye bekar gitsin göreve bekar gitsin onu bekar yapsın bunu bekar yapsın İstanbul'a da o zaman çift maaşlılar gelsin Ne güzel İstanbul be
26 Şubat 2024 21:39

La kardeş sizin harbiden kafanız mı güzel. Buranın bilemeyeceğini ben de biliyorum, konu başlıklarına bak bakalım neresi gelir sizce , batı tercihlerim sizce hangisi gelir vs başlıklar var demi , bu arkadaşlar buranın bileceğini düşünerek mi başlık açıyor. Ya Allah affetsin de nasıl adamlar var şu teşkilatta , Allah karşılaştırmasın

TÜRK1512, 2 ay önce
PMYO lu heralde:))

Kyocer
Aday Memur
26 Şubat 2024 22:18

Müdürlü bitmiyor ankara da senin adına ipka verebiliyor müdürün haberi olmaz ama bi bakarsın ipka yazarbilir

Küçük polis, 2 ay önce

Müdüre sor beni gönderiyor musunuz diye biz ne bilek...

Toplam 26 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi