Editörler : E.Kayı Han
25 Şubat 2024 13:47

4b den 4b ye atanma

4b sözleşmeli destek istefa edip 1 yıl doldurmadan lisans puanıyla 4b sözleşmeli yyt büro vs atanabilir mi

Dgncnns
Aday Memur
25 Şubat 2024 16:45

diplomayla kazanılmış hakkiniz olan birime 1 yıl bekleme kosuluna takılmadan atanabilirsiniz
27 Şubat 2024 13:19

Ben de Gsb destek personeli temizlik olarak çalışıyorum tarım ve orman bakanlığı destek personeli şoför olarak atandım. Ortada kalmaktan korkuyorum

ebubekirasb
Aday Memur
27 Şubat 2024 15:29

sözleşmeli destek personeliysen eğer, başvurduğun yerde sözleşmeli destek personeli olarak geçiyorsa atanamazsın kardeşim. daha doğrusu ataman gerçekleşir ama iş başı yapamazsın. mevzuatı oku, istifa edip ortada kalma.
Defansa Dönük Forvet, 2 ay önce

Ben de Gsb destek personeli temizlik olarak çalışıyorum tarım ve orman bakanlığı destek personeli şoför olarak atandım. Ortada kalmaktan korkuyorum

27 Şubat 2024 15:38

Biri temizlik diğeri şoförlük olduğu için ünvanı farklı olmuyor mu

Dgncnns
Aday Memur
02 Mart 2024 00:09

ikisininde kadrosu destek personeli ortada kalma ihtimaliniz çok yüksek iyice araştırmadan istifa işlemlerinizi baslatmamanizi tavsiye ederim

Emrzknn
Aday Memur
04 Mart 2024 23:06

hocam naptın? bende de aynı durum var? Öğrenebildin mi net bir şey

22 Mart 2024 22:10

Güvenlik soruşturması yapılıyormuş telefon ile aldığım bilgi bu. Eve tebligat gelirse dilekçe yazacağım durumumu belirten gideceğim kuruma. İş başı yaptırıp sonra çıkartmayın diye. Belki tebligat hiç gelmez o da ayrı konu

Emrzknn, 2 ay önce
hocam naptın? bende de aynı durum var? Öğrenebildin mi net bir şey
Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi