Editörler : swat3410

-KING9
Genel Müdür
26 Şubat 2024 10:40

zabita ne is yapiyomus ki? seyyarlar höt deyince korkudan polisi ariyolar hemen

belediyede calisan her zabitaci siyasi torpille girmistir belediye hangi partideyse onun torpili tanidigi olmadan almiyolar.

stewart28
Aday Memur
26 Şubat 2024 10:43

biraz araştırın isterseniz, zabıta memuru olmak kpss açısından polis memuru olmaktan daha zor. kpss puanı 80 ile atanılıyor. google'a belediyelerin zabıta alımları taban puanları yazarak görebilirsiniz. Araştırmadan konuşmak kolay.

-KING9, 2 ay önce

zabita ne is yapiyomus ki? seyyarlar höt deyince korkudan polisi ariyolar hemen

belediyede calisan her zabitaci siyasi torpille girmistir belediye hangi partideyse onun torpili tanidigi olmadan almiyolar.

-KING9
Genel Müdür
26 Şubat 2024 10:45

sozlude adami olmayanlari almiyolar istersen kpss den 100 al .

belediyeleri bilmesek yedirecen bize .

sen belediyede calisip torpilsiz giren isci gordun mu hic ? yuzde 90 i torpille giren vasifsiz takimi

stewart28, 2 ay önce

biraz araştırın isterseniz, zabıta memuru olmak kpss açısından polis memuru olmaktan daha zor. kpss puanı 80 ile atanılıyor. google'a belediyelerin zabıta alımları taban puanları yazarak görebilirsiniz. Araştırmadan konuşmak kolay.

stewart28
Aday Memur
26 Şubat 2024 10:51

dediğiniz gibi işçilerden bahsediyorsunuz. Zabıta Memuru ve işçi aynı şekilde işe başlamıyor. Zabıta memuru 657 tabi kpss ile atanan devlet memurudur. Şu an mühendis, diyetisyen , yüksek lisans mezunu zabıta MEMURLARI var.

-KING9, 2 ay önce

sozlude adami olmayanlari almiyolar istersen kpss den 100 al .

belediyeleri bilmesek yedirecen bize .

sen belediyede calisip torpilsiz giren isci gordun mu hic ? yuzde 90 i torpille giren vasifsiz takimi

Xiesssar
Aday Memur
26 Şubat 2024 11:08

Hocam jandarma uzman için 67 bin tl demişsin. Ben muglada uzmanım 6/2 evliyim çocuk yok 46 bin alıyorum Suriyede dağın tepesindeki personel o parayı almıyor sizi keklemisler .

Xiesssar
Aday Memur
26 Şubat 2024 11:09

Pardon 67 değil 63 bin tl

Alone!!
Şube Müdürü
26 Şubat 2024 12:06

sana senin anladığın dilden cevap vereceğim.

Öncelikle hoşt diyerek başlamak isterim, önüne kemik atılmışcasına durup dururken havlayan sensin. Kimsenin aldığında benim de gözüm yok. Başka bir forumda insanlar maaşlarını paylaşmış, bende birkaç örnek attım buraya, bu maaşı yazılanlardan birisin herhalde, çok rahatsız olduğuna göre.. Senin işyerinde mutfağında sana çay yapanlar senden fazla maaş alıyor, daha da fazla alsın gözüm yok, ancak maaşlarda adalette yok..

26 Şubat 2024 12:18

Kpss'de 80 alamayacak adamlar zabıtayı eleştiriyor
stewart28, 2 ay önce

watson666
Kapalı
26 Şubat 2024 12:33

Asgari ücretle özel sektörde sürününenin donanımı ve cesareti polis akademisine girebilecek kadar olsaydı polis olurdu zaten, gidipte vasıfsız insanlarla polisi kıyaslayıp şükredin demeyin.Madem polisin yaptığı işin yarısını yapmayıp polis kadar maaş alanlara para var o zaman polisin maaşı da yükselecek. Vasıfsızlar bile polis kadar maaş alıyorken polis niye şükretsin ? Devletin kolluk gücü olmaya cesaret gösterip her türlü zorluğu çeken adamlar haliyle hakkını istiyor.

watson666
Kapalı
26 Şubat 2024 12:35

"KPSS AÇISINDAN DAHA ZOR" devletin kolluk kuvveti ile belediye zabıtasını KPSS ile kıyasladın yani öyle mi ? Yani bir insanın donanımı KPSS ile ölçülüyor. Gelde bu zekaya birşey anlat işte. O zaman senin anladığın dilden cevap vereyim şuan polis kadar maaş alanlara 1 gün her branşta ayrı ayrı polislik yaptır bakalım kaç saat dayanabilecekler.

stewart28, 2 ay önce

neşter61
Şube Müdürü
26 Şubat 2024 12:56

Hakkaniyetli ve doğru konuşmak gerekirse polisin maaşı gerçekten az. Öğretmene, sağlıkçıya, zabıtaya göre az. Her halimize şükürler olsun ama bu yapılan adaletdizliği yok sayacağımız anlamına gelmez. Polisin maaşında acilen iyileştirme yapılmalı. 10 yıl önce öğretmen, sağlıkçı, zabıta vs benim maaşıma gıpta ile bakarken şimdi durumumuz hiç de iyi değil. Bu tarz konuların seçim öncesi gündeme gelmesi doğal. Ortada bir sıkıntı var demekki. Bunu da çözecek olan siyasetçiler.

sımseeekk
Şef
26 Şubat 2024 13:40

bu şükürcü tayfa genelde amir memur yalakası olup rahat yerlerde çalışanlar e tabii ki kendisi de o saydığımız diğer meslek grupları gibi rahat çalıştığı için parasını karşılığını alıyor ama gel trafikte karakolda ekiplerde bi sürün de bak nasıl zoruna gidiyor,.....

memur3428
Şube Müdürü
26 Şubat 2024 14:53

Altına imzamı atarım şu meslekte şükür kelimesinden nefret ettirdiler bir de hak arayana eleştirene hemen bir yafta yapistirmalari yok mu tabi kişi kendinden bilirmiş işi ...

sımseeekk, 2 ay önce
bu şükürcü tayfa genelde amir memur yalakası olup rahat yerlerde çalışanlar e tabii ki kendisi de o saydığımız diğer meslek grupları gibi rahat çalıştığı için parasını karşılığını alıyor ama gel trafikte karakolda ekiplerde bi sürün de bak nasıl zoruna gidiyor,.....

hurgenerall
Memur
26 Şubat 2024 15:13

sahte şükürcü bunlar. ŞÜKÜR Allah'a yapılır. hakkını usulüyle dile getirenleri baskılama malzemesi olarak kullanılmaz. zabıtanın ne şekilde işi girdiği bizim konumuz değil. büyük ihtimal siyaset gücü ile olur bu işler. bizim konumuz o değil. bugün herhangi bir kişiye sorun. polis ve zabıta nedir diye. ne iş yapıyorlar diye. veya akşam ana haberde bir bakın bakalım haberlerin yüzde kaçı polisin yüzde kaçı zabıtanın müdahil olduğu olaylar.bu teşkilat böyle zihniyet yüzünden bu hallere geldi. benim için sorun değil ben artık uzatmaları oynuyorum. zamanında biz iyi maaş aldık. ama genç nesile acıyorum. birkaç yıla kalmaz düz memur ile eşitlenince zaten sorun kalmayacak.

TÜRK1512
Aday Memur
26 Şubat 2024 15:35

Ya siz nasıl bı yaratiksiniz sana mı soracak hakkını aramicak mi haksızlığı dile getirmek mi senin polis değilde aktrol olduğuna inanıyorum bende
sancak bayrak, 2 ay önce

Senin polis olduğuna inanıyorum, polis böyle bir başlık açmaz.eğer öyle ise hemen istifa et git.daha çok kazanan meslekleri yap.

TÜRK1512
Aday Memur
26 Şubat 2024 15:37

Oğlum fetos deme hocan nasılsa siz salya sümük arkasından ağlarken biz hep o yavsak diyorduk dünün feto PKK sevicileri gelmiş burda siyaset yapıyor kimsenin derdi burda seçim değil senin gibi troller hariç
sancak bayrak, 2 ay önce

Fetoşlar bu sayfalarda veriyorlar gazı,seçim var,akıllarınca milleti etkilemeye çalışıyorlar.

Muerem
Daire Başkanı
26 Şubat 2024 16:38

Arkadaşlar bunlar trol konuları hep çarpıtma peşindeler sağlıkçısı öğretmeni belediyecisi işçisi hepsinin ek ücretleri polisin maaşını geçmiş

sancak bayrak
Şube Müdürü
26 Şubat 2024 17:45

Hayırdır sen neden üstüne alındın.zoruna giden bir şey mi oldu.bu mesleği kimse ile kıyaslamayın,beğenmiyen bıraksın gitsin.daha çok para kazanılacak meslekler var.devletim bize hakkımızı veriyor.Allah devletimize milletimize zeval vermesin.

TÜRK1512, 2 ay önce
Oğlum fetos deme hocan nasılsa siz salya sümük arkasından ağlarken biz hep o yavsak diyorduk dünün feto PKK sevicileri gelmiş burda siyaset yapıyor kimsenin derdi burda seçim değil senin gibi troller hariç

TÜRK1512
Aday Memur
26 Şubat 2024 21:02

Senin gibilere devlet ayrı hükümet ayrı demekten bıktım hayatımda sadece Devletini bilirim onu tanırım ne sahis parti tarikat cemaat ne desteklerim ne destek verenleri desteklerim bu teşkilat bu devlet senin babanın malı değil sen halinden memnunsan memnun olmayanlara saygı duyacaksın sana mı sorcaz hakkımızı ararken haksızlığı dile getirirken trol maasi iyi demek ki
sancak bayrak, 2 ay önce

Hayırdır sen neden üstüne alındın.zoruna giden bir şey mi oldu.bu mesleği kimse ile kıyaslamayın,beğenmiyen bıraksın gitsin.daha çok para kazanılacak meslekler var.devletim bize hakkımızı veriyor.Allah devletimize milletimize zeval vermesin.

hurgenerall
Memur
27 Şubat 2024 00:36

polis her şeyin en iyisini hak ediyor arkadaşlar. burada yazan bazı ezik tiplerin ve sahte şükürcülerin söylediklerine bakmayın. polis devletin vitrinidir. görünen yüzüdür. halk ile temas noktasıdır polis devletin en önemli kolluk gücüdür. burada yazan bazı troller ve ezik tipler ikide bir şükretmekten ve asgari ücretlilerden bahsediyorlar. aslında bunlara çok kızmamak lazım olaylara kendi pencerelerinden bakıyor , kendi perspektiflerine uygun olarak değerlendiriyorlar kapasiteleri bu kadar. akılları bu kadarına yatıyor. sıkıştıkları yerde en kolay sarf ettikleri kelime olan beğenmiyorsan bırak git diyorlar sanki bizi mesleğe kendileri almışlar gibi. biz bu mesleğe diğer çoğu meslek gibi torpil ile veya yandaş selamı ile girmiyoruz merkezi sınavlarla kondisyon sınavları ile bileğimizin hakkı ile giriyoruz birkaç trolün beğenmiyorsan git demesi ile gidecek değiliz onların haddine değil zaten bu teşkilatın başına ne geldiyse bu tip ezik kişilikler yüzünden gelmiştir.
Toplam 127 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi