İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Editörler : Pangaea
25 Şubat 2024 23:16

Problemler kitabı önerisi

Piyasadaki kaynakları taradım ama genelde tarih öncesinden kalma sorularla dolu kitaplar. Hala karışım ve işçi havuz problemleri basıyorlar. Son yıllarda çıkan problemler sorularına benzer kitap var mı acaba?

26 Şubat 2024 14:03

Olcay Küçükçelik hocanın Matematix serisini öneririm. Kolay-Orta-Zor sıralamasıyla gidiyor. Ve 3. testi Ösym tarzı sorularla donatılmış. 7 fasikülden oluşuyor. Sadece problemler istiyorsan 4. fasikülü değerlendirebilirsin.

İyi çalışmalar.

merveg.
Aday Memur
26 Şubat 2024 16:23

sizce temeli iyi olan biri için problemler konusunda 4.fasikul yeterli olur mu yoksa ekstra başka bı şey gerekir mi

Sonösymbükücü
Aday Memur
26 Şubat 2024 20:13

Teşekkürler. 2022 versiyonuyla arasında çok fark var mıdır acaba?

Ferit İlker Kelleci, 2 ay önce

Olcay Küçükçelik hocanın Matematix serisini öneririm. Kolay-Orta-Zor sıralamasıyla gidiyor. Ve 3. testi Ösym tarzı sorularla donatılmış. 7 fasikülden oluşuyor. Sadece problemler istiyorsan 4. fasikülü değerlendirebilirsin.

İyi çalışmalar.

27 Şubat 2024 10:05

Olcay hocanın dersine de giriyorum. Bize söylediği 2 farklı kaynak yeterli olacaktır. Fakat piyasada tarih öncesinden kalma kitaplar çok. Doğrusunu bulmak önemli. Diğerleri vakit kaybından başka bir şey değil. Örneğin Pegem 2016'dan beri aynı kitabı basıyormuş. Buda güncel soru olmaktan uzaklaşıyor. Benimde alt yapım sağlam , kaynak olarak Matematix, Yargı 5 yüz ve Benim Hocam İlyas hocanın kitaplarıyla devam ediyorum.

merveg., 2 ay önce
sizce temeli iyi olan biri için problemler konusunda 4.fasikul yeterli olur mu yoksa ekstra başka bı şey gerekir mi
27 Şubat 2024 10:10

2022 'yi çözmediğim için yorum yapamayacağım malesef. Ama pazar günü kendisine sorabilirim.

Sonösymbükücü, 2 ay önce

Teşekkürler. 2022 versiyonuyla arasında çok fark var mıdır acaba?

KnDmR.Mali
Aday Memur
27 Şubat 2024 16:45

Kitap önerisi veremeyceğim ama İlker Karabulut Hoca iyi anlatıyor problemleri yakında kamp açacak sanırım ayrıca yargı youtube kanalında konu anlatımı var hocanın oraya bakabilirsiniz.

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi