Editörler : oto-danisman-expert

kripto1982
Şube Müdürü
20 Nisan 2024 20:15

Meslekte 18i çalışıyorum, kardasm, rabbim devletimize zeval vermesin
20 Nisan 2024 20:18

Ben de batıdayım. 23 yıllık memurum.50 bin tl alıyorum. aramizda 5 yıl var ama aramizda 5 bin tl yok .
kripto1982, 1 ay önce
Kardasm batıda 1/4 Polis memuruym, eş çalışıyor, 3 çocuk var benim üzerimde, 7 yaş üzeri, aldığım maaş 46.200 TL

kripto1982
Şube Müdürü
20 Nisan 2024 21:58

İbrahim kardeşim senin OYAK vb. kesintilerden sonra mı aldıgn maaş, yoksa OYAK vb. herşey dahilmi, birde eş yardımı varmı
İbrahim5506, 1 ay önce
Ben de batıdayım. 23 yıllık memurum.50 bin tl alıyorum. aramizda 5 yıl var ama aramizda 5 bin tl yok .
20 Nisan 2024 22:01

Eş çocuk hepsi içinde.
kripto1982, 1 ay önce
İbrahim kardeşim senin OYAK vb. kesintilerden sonra mı aldıgn maaş, yoksa OYAK vb. herşey dahilmi, birde eş yardımı varmı

kripto1982
Şube Müdürü
20 Nisan 2024 22:02

Allah sonumuzu hayr etsin, ne diyim kardasm
İbrahim5506, 1 ay önce
Eş çocuk hepsi içinde.
20 Nisan 2024 22:03

Amin amin
kripto1982, 1 ay önce
Allah sonumuzu hayr etsin, ne diyim kardasm

SİSDAĞLI
Memur
21 Nisan 2024 22:20

2001 girişliyim, Eş çalışmıyor. 6 yaş üzeri 3 çocuk var.Batı ilinde İlçe Emniyet Amir Vekiliyim.Eş ve çocuk yardımı dahil Maaş Vallahi Billahi 49567. İsteyen varsa Özelden Bordro atayım.
İbrahim5506, 1 ay önce
21 Nisan 2024 22:24

ee tamam iste ayni maaşı alıyoruz daha ne istiyorsunuz onu anlamadim. Yani jandarma ile polis arasında maaş konusunda herhangi bir uçurum yokmus
SİSDAĞLI, 1 ay önce
2001 girişliyim, Eş çalışmıyor. 6 yaş üzeri 3 çocuk var.Batı ilinde İlçe Emniyet Amir Vekiliyim.Eş ve çocuk yardımı dahil Maaş Vallahi Billahi 49567. İsteyen varsa Özelden Bordro atayım.

Halkadami89
Memur
22 Nisan 2024 00:18

Keşke bu kadar fazla evlat sahibi olmasaydınız.
SİSDAĞLI, 1 ay önce

Askeriz
Aday Memur
22 Nisan 2024 00:48

Son durum da kararname den haberi olan varmı yayınlanmadı hala sonuçta belki bir umut

baha3454
Şef
22 Nisan 2024 13:54

günlerden beri abuk subuk yorum yapıp imzada diyenler ortadan kayboldu. ah kam kesmesin kimse. Bu yıl verileceğini düşünüyorum. teşkilatta çok geçim sıkıntısı çeken var ve komutanlar bu durumu biliyor

Askeriz
Aday Memur
22 Nisan 2024 16:16

Bende aynı fikirdeyim herkez bırakmaya başladı çevremiz de de Bi yolunu bulup gidiyorlar. Dışarıda özel şirketlerin verdiği paralar bize çok yaklaştı hatta Bi çok güzel firmanın maaşı geçti bile

baha3454, 1 ay önce
günlerden beri abuk subuk yorum yapıp imzada diyenler ortadan kayboldu. ah kam kesmesin kimse. Bu yıl verileceğini düşünüyorum. teşkilatta çok geçim sıkıntısı çeken var ve komutanlar bu durumu biliyor

Nişancı52
Aday Memur
23 Nisan 2024 11:35

Bende artık verileceğine inanmıyorum insanların sırtına yüklenmiş bir ekonomi var ortada halk üzerinden döndürülmeye çalısılıyor bu durumda yönetimin pozitif yönde bir karar alıcağını düşünmüyorum şuanki izlenim bu yönde umarın sonumuz hayır olur...

Metalik44
Aday Memur
23 Nisan 2024 14:22

En sağlıklı güncel bilgiyi Airforce1997'den alacağımıza inanıyorum. Olumlu veya olumsuz bir gelişme var mı acaba? Bu aralar netleşmesi gerekiyor. Kd.Bçvşlara ve emeklilerine verilecek tazminat işine Maliye olumsuz cevap vermiş. Acaba genel bir zam mı öngörüyorlar.
Airforce1997, 3 ay önce

Tereddüte düşen insanlar için bu zamla alakalı son yazacağım şey çelenk yıldızın ağzından çıkan personele 6800 TL zam var demesidir. Gönül her kurumun zam alması insanca yaşamasını ister. Ancak askeri personeli sistemde kalmasını sağlamak amacıyla bu zam gelecek. Büyük bir sürpriz olmazsa onaylanacak. Herkese iyi çalışmalar. Son mesajimdir. Zam geldiği zaman demiştim diye bir mesaj daha atarım sonra işime bakarim

Airforce1997
Aday Memur
23 Nisan 2024 19:05

İzinden döndüm. konuları takip ediyorum kd.bçvş tazminatı şu an için verilmedi mevcut ekonomik koşullardan dolayı. Buı sene verileceğini düşünmüyorum ancak yan ödeme kararnamesi için olumsuz bir haber gelmedi kimseye boş umut vermek istemem. benim için vebal meselesi boş umut vermek. ancak olumsuz bir haber gelmedi. Tahminim kısmi bir iyileştirme ile geciştirilecek. Herkeze 6800 TL hayal görünüyor.

Askeriz
Aday Memur
23 Nisan 2024 22:12

6800 TL de kısmi bir iyileştirme olur ancak ama bakalım dağ ne doğuracak

Nişancı52
Aday Memur
23 Nisan 2024 23:57

Peki kararnamenin açıklanması neden bukadar sürdü belli bir tarih yok sanırı

Airforce1997, 4 hafta önce

İzinden döndüm. konuları takip ediyorum kd.bçvş tazminatı şu an için verilmedi mevcut ekonomik koşullardan dolayı. Buı sene verileceğini düşünmüyorum ancak yan ödeme kararnamesi için olumsuz bir haber gelmedi kimseye boş umut vermek istemem. benim için vebal meselesi boş umut vermek. ancak olumsuz bir haber gelmedi. Tahminim kısmi bir iyileştirme ile geciştirilecek. Herkeze 6800 TL hayal görünüyor.

Airforce1997
Aday Memur
24 Nisan 2024 00:16

Konuyla ilgilenen kişilerin cevval olup bastırması takip etmesi ile evrak işleri hızlanır. Bu hep böyle olmuştur. O tazminatı alamayacak bir memur seni ne kadar umursar yazıyı ne kadar takip eder.

Nişancı52, 4 hafta önce

Peki kararnamenin açıklanması neden bukadar sürdü belli bir tarih yok sanırı

Ninova03
Aday Memur
24 Nisan 2024 20:25

Maliye bakanının açıklamalarından sonra hala yan ödemeye zam bekleyen umut eden arkadaşlar boş ümitlere kendinizi kaptırmayın sonra üzülürsünüz.
24 Nisan 2024 23:42

Askere verilecek ücret artışı bence bütçe üzeri tartışılmayacak bir konu.Arabanizin sigortası kaç tl olursa olsun paraya kıyıp ne sartta olursaniz olun yaptiriyorsunuz bu iş te buna benzer.Kaldi ki bizler 6 yıldır ek zam almıyoruz. Ben böyle diyince bazi memur arkadaslar bizde almıyoruz diye hemen itiraz ediyorlar ama insafsizlik yaptıklarının farkinda degiller. Asker kuzey irakta pençe kilit operasyonunda, asker suriye de görevde..Aile bütünlüğü diye bir kavram neredeyse kalmadi insanlarda..Simdi bu insanlarla kendinizi ayni kefeye nasil koyuyorsunuz anlamıyorum
Ninova03, 4 hafta önce
Maliye bakanının açıklamalarından sonra hala yan ödemeye zam bekleyen umut eden arkadaşlar boş ümitlere kendinizi kaptırmayın sonra üzülürsünüz.
Toplam 266 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi