Editörler : swat3410
26 Şubat 2024 22:43

Atamaya tabi personel duyuru
Bugün tebliğ evraklarında duyuru olarak gelen atamaya tabi personelin eş durumu çocuğunun öğrenim durumu, sağlık sebeplerini gösterir evrakları pbs üzerinden göndermeleri gerek diyor. bilgisi olan varmı

Asltrk1903
Aday Memur
26 Şubat 2024 22:54

personelin eş durumu" derken mesela neyi kastediyor sağlık durumunu mu?

xLmx
Şef
26 Şubat 2024 22:55

çalışmadır herhalde
Asltrk1903, 2 ay önce
personelin eş durumu" derken mesela neyi kastediyor sağlık durumunu mu?

xLmx
Şef
26 Şubat 2024 22:57

mezeret evrakları bölümüne diyor

ColmanınBandanası
Aday Memur
26 Şubat 2024 23:22

eşiniz çalşıyorsa pbs ye ekleyeceksiniz tabi olmak istesenizde istemesinizde

MaRiNa007
Aday Memur
26 Şubat 2024 23:27

Atanmak istediğiniz ilde çalışan eşiniz varsa ,bakmakla yükümlü olduğunuz kişi atanmak istediğiniz ilde tedavi görüyorsa,çocuğunuz atanmak istediğiniz ilde ikamet ediyor orada okuyorsa (orta lise ve üniv son sınıfa geçecek olacak)bunlar mazeret olarak değerlendirilebilir

xLmx
Şef
27 Şubat 2024 00:16

şefim dilekçe vs kabul edilmeyecektir sadece mezeret bildirir evrak diyor. Neden istiyorlar bilgi varmı peki bu konuda. Dilekçe vs verdigimizde zaten red geliyordu
MaRiNa007, 2 ay önce

Atanmak istediğiniz ilde çalışan eşiniz varsa ,bakmakla yükümlü olduğunuz kişi atanmak istediğiniz ilde tedavi görüyorsa,çocuğunuz atanmak istediğiniz ilde ikamet ediyor orada okuyorsa (orta lise ve üniv son sınıfa geçecek olacak)bunlar mazeret olarak değerlendirilebilir

Alemdarali
Genel Müdür
27 Şubat 2024 00:25

eş ile ilgili daireye sordum eşim bana tabi niye evrak yüklüyorum diye eşlerin çalıştığı kurumlara görüş soruyoruz bazı meslekler her ilde yapılmıyor bu nedenle gelen cevaba göre tercihleri değerlendiriyoruz dediler
xLmx, 2 ay önce
şefim dilekçe vs kabul edilmeyecektir sadece mezeret bildirir evrak diyor. Neden istiyorlar bilgi varmı peki bu konuda. Dilekçe vs verdigimizde zaten red geliyordu

xLmx
Şef
27 Şubat 2024 00:56

boşa yükleyeceğiz yani
Alemdarali, 2 ay önce
eş ile ilgili daireye sordum eşim bana tabi niye evrak yüklüyorum diye eşlerin çalıştığı kurumlara görüş soruyoruz bazı meslekler her ilde yapılmıyor bu nedenle gelen cevaba göre tercihleri değerlendiriyoruz dediler

xLmx
Şef
27 Şubat 2024 01:14

şefim özelden yazabilirmiyim mesaj atamadim size
Alemdarali, 2 ay önce
Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi