Editörler : Pangaea
26 Şubat 2024 22:43

Aile ve sosyal politikalar bakanlığı büro personeli alımı

Arkadaşlar kimler kaç puanla nereli tercih etti

Mehmet-şeker
Genel Müdür
27 Şubat 2024 00:29

Puanımı ezberlemişsindir artık ;) Mersin Eskişehir adana Hatay Bursa Çanakkale Giresun Kocaeli Konya Muğla Malatya Samsun Sakarya Trabzon ordu Urfa yazdım ben

27 Şubat 2024 03:18

Birinci tercihe istanbul ikinci tercihe ankara yazdik diyelim.Puanimiz istanbulda yedeklere yetiyor ama ankarada asile yetiyor sistem hangisine öncelik verecek? İstanbula yedek mi atayacak yoksa ankaraya asıl mi ?

27 Şubat 2024 03:41

Maaş hakkında bilgisi olan var mı?

Mehmet-şeker
Genel Müdür
27 Şubat 2024 08:01

Önce asil yerleştirmeye öncelik verir ösym alımları gibi. Tercih sırasının pek bi önemi yok gibi birşey en çok istediğin illeri başa yazarsın puanın hangi asile yeterse orası çıkar olmazsa da hangi yedeğe yeterse o olur ösym alımı gibi bi tercih yaptık tek farkı yedekli olması

its_your_move, 2 ay önce

Birinci tercihe istanbul ikinci tercihe ankara yazdik diyelim.Puanimiz istanbulda yedeklere yetiyor ama ankarada asile yetiyor sistem hangisine öncelik verecek? İstanbula yedek mi atayacak yoksa ankaraya asıl mi ?

kmlcsbf
Aday Memur
27 Şubat 2024 08:38

bu işin genel koşulları nasılmış arkadaşlar malumlatınız var mı ?

Tutunamayanlarr
Aday Memur
27 Şubat 2024 11:04

Ben kararsızım hocam asdep sosyoloji, sosyoloji yurt yönetim memuru yada büro hangisi düşük kapatır acaba

Mehmet-şeker, 2 ay önce

Puanımı ezberlemişsindir artık ;) Mersin Eskişehir adana Hatay Bursa Çanakkale Giresun Kocaeli Konya Muğla Malatya Samsun Sakarya Trabzon ordu Urfa yazdım ben

Mehmet-şeker
Genel Müdür
27 Şubat 2024 11:09

Hocam onu bilemem yönlendirme yapmak yanlış olur

Tutunamayanlarr, 2 ay önce

Ben kararsızım hocam asdep sosyoloji, sosyoloji yurt yönetim memuru yada büro hangisi düşük kapatır acaba

27 Şubat 2024 16:56

Aile bakanligi başvuruda, başvurunuz henüz onaylanmadi , başvuru beklemede diyor bende. Sizde de öle mi acaba

Mehmet-şeker, 2 ay önce

Önce asil yerleştirmeye öncelik verir ösym alımları gibi. Tercih sırasının pek bi önemi yok gibi birşey en çok istediğin illeri başa yazarsın puanın hangi asile yeterse orası çıkar olmazsa da hangi yedeğe yeterse o olur ösym alımı gibi bi tercih yaptık tek farkı yedekli olması

Mehmet-şeker
Genel Müdür
27 Şubat 2024 17:03

Evet herkeste öyle yazar siz kaç puan ile nereleri yazdınız

Birmezunelf1, 2 ay önce

Aile bakanligi başvuruda, başvurunuz henüz onaylanmadi , başvuru beklemede diyor bende. Sizde de öle mi acaba

27 Şubat 2024 18:02

Puanım 74.9 sadece İstanbul ve doğudan birkaç şehir yazdım nasip artık sizin puan kaçtı

Mehmet-şeker, 2 ay önce

Evet herkeste öyle yazar siz kaç puan ile nereleri yazdınız

Mehmet-şeker
Genel Müdür
27 Şubat 2024 18:09

76.748 benim de

Birmezunelf1, 2 ay önce

Puanım 74.9 sadece İstanbul ve doğudan birkaç şehir yazdım nasip artık sizin puan kaçtı

sgkolik
Aday Memur
28 Şubat 2024 11:57

73,6 ile birine başvuru için vesile olduk. İstanbul 20 tercih büro personeli

Mehmet-şeker
Genel Müdür
28 Şubat 2024 12:07

Aslında sadece 30 tercih İstanbul?u dolduracak gibi tek başına tercih edenler için ;) ben cesaret edemedim bana ölü tercih olur diye İstanbul ve Ankara ya. Şu da önemli acaba hangisi düşük kapatır acaba huzur evleri mi çocuk evleri mi çocuk evleri koordinasyonlar mı yoksa il müdürlükleri mi

sgkolik, 2 ay önce

73,6 ile birine başvuru için vesile olduk. İstanbul 20 tercih büro personeli

sgkolik
Aday Memur
28 Şubat 2024 12:10

Valla kişi olursa istanbul olsun diyerek yazdırdı puanıda sıkıntılı ne olur ne olmaz bilmiyorum artık :)

Mehmet-şeker, 2 ay önce

Aslında sadece 30 tercih İstanbul?u dolduracak gibi tek başına tercih edenler için ;) ben cesaret edemedim bana ölü tercih olur diye İstanbul ve Ankara ya. Şu da önemli acaba hangisi düşük kapatır acaba huzur evleri mi çocuk evleri mi çocuk evleri koordinasyonlar mı yoksa il müdürlükleri mi

dmr.salper
Aday Memur
01 Mart 2024 00:44

merhaba ilk defa kpss ye giricem. Arkadaşlar yardımcı olur musunuz. Puanlarınıza baktımda genel olarak 70-77 bandında kpss b grubu o kadar zor mu? en az kaç puan almam gerekir b grubundan atanmam için ?

Birmezunelf1, 2 ay önce

mevo4312
Aday Memur
01 Mart 2024 10:13

Hocam eğer iibfli iseniz en az 85+ hedefleyin

dmr.salper, 2 ay önce

merhaba ilk defa kpss ye giricem. Arkadaşlar yardımcı olur musunuz. Puanlarınıza baktımda genel olarak 70-77 bandında kpss b grubu o kadar zor mu? en az kaç puan almam gerekir b grubundan atanmam için ?

02 Mart 2024 12:39

Maaş hakkında bilgisi olan var mı?

02 Mart 2024 12:41

Bazı siteler 39 yazmış bana biraz abartı gibi geldi...net bilgisi olan var mı?

Mel07m
Memur
10 Mart 2024 18:30

Ankara banada ölü tercih geliyo ama İstanbul'da emin olamıyorum belki duser diye yazdım huzurevi cocuk evi yazdım çoğunlukla

Mehmet-şeker, 2 ay önce

inalinan
Aday Memur
16 Mart 2024 18:49

Tak pozisyonu yahlış anladım afyon sandıklı huzur evi yazdım 84.85 pianla umarom avcimi yalamam

Toplam 33 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi