Editörler : Pangaea

inalinan
Aday Memur
16 Mart 2024 18:52

Tek pozisydn tercihini tak il anladom yanlışlıkla tek afyon sandıklı huzur evi yazdım 84.85 puanla

Tutunamayanlarr
Aday Memur
18 Mart 2024 01:07

Nasıl atanamadınız bu puanla hayret

inalinan, 1 ay önce

Tek pozisydn tercihini tak il anladom yanlışlıkla tek afyon sandıklı huzur evi yazdım 84.85 puanla

Mehmet-şeker
Genel Müdür
18 Mart 2024 05:34

Kaçıncı kez atanıcaksınız? Daha doğru bir soru başvuruyu yalnış anlayıp tek tercih yapıp bırakmak ayrı bir olay forumda o kadar konuşulurken ve başvuru metni yeterince açıkken

Tutunamayanlarr, 4 hafta önce

Tutunamayanlarr
Aday Memur
18 Mart 2024 08:54

Bu zevat bizimle dalga mı geçiyor ama Mehmet hocam hem 84 puan almış hem atanamamış hem de başvuru metnini bile anlamamış şaka gibiler gerçekten o kadar puanın varsa ne işin var Aile bakanlığında biraz daha bekle temmuzda paşalar gibi atanacaksin burayada düşük puanlilar atansin

Mehmet-şeker, 4 hafta önce

Kaçıncı kez atanıcaksınız? Daha doğru bir soru başvuruyu yalnış anlayıp tek tercih yapıp bırakmak ayrı bir olay forumda o kadar konuşulurken ve başvuru metni yeterince açıkken

inalinan
Aday Memur
18 Mart 2024 10:29

Biraz 35 yaş sınırı birazda eşekliğimden

Tutunamayanlarr
Aday Memur
18 Mart 2024 10:44

Neyse hayırlı olsun harika puanınız var şu şartlarda her yer olur gitti benim Afyon 🤔🤔

inalinan, 4 hafta önce

Biraz 35 yaş sınırı birazda eşekliğimden

Mehmet-şeker
Genel Müdür
18 Mart 2024 10:48

Ben Afyon yazmadım galiba ;)

Neyse hayırlı olsun harika puanınız var şu şartlarda her yer olur gitti benim Afyon 🤔🤔

Essdw
Aday Memur
18 Mart 2024 13:10

Adalet büro kaçla kapatır sizce 30 tercih verdim

18 Mart 2024 14:17

30 tercih olmasi iyi olmadi...yedeklerden epey giren olacaktır ama zaman kaybı tabii...

Tutunamayanlarr
Aday Memur
18 Mart 2024 17:48

Yedekli olması iyi hocam biraz zaman kaybı ama yedeklerden çok çağırırlar

its_your_move, 4 hafta önce

30 tercih olmasi iyi olmadi...yedeklerden epey giren olacaktır ama zaman kaybı tabii...

Tutunamayanlarr
Aday Memur
18 Mart 2024 17:49

74

Essdw, 4 hafta önce

Adalet büro kaçla kapatır sizce 30 tercih verdim

inalinan
Aday Memur
26 Mart 2024 20:00

Keşke öyle olsa 84 ü tek tercihte risk görüyorum çünkü yerleşip gitmeyenler olduğu gibi arada tercih yapmamış yüksek puanlılar geçen necmettin erbakan üniverstesine 85 le yerleştiler

inalinan
Aday Memur
26 Mart 2024 20:01

Yinede ümet ediyorum

inalinan, 3 hafta önce

Keşke öyle olsa 84 ü tek tercihte risk görüyorum çünkü yerleşip gitmeyenler olduğu gibi arada tercih yapmamış yüksek puanlılar geçen necmettin erbakan üniverstesine 85 le yerleştiler

Toplam 33 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi