İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Editörler : swat3410
27 Şubat 2024 22:26

98/b ihraç psikiyatri

Öncelikle merhabalar arkadaşlar. Geçmişte psikiyatri tedavisi ve ilaç geçmişim vardı mesleğe girerken bize bir form verdiler ve orada tedavi var mı ilaç kullandınmı gibisinden sorular mevcuttu başımızdaki abilere sordum benim var nasıl edeyim yazayım mı var diye onlarda son 2 yılında birşey yoksa yazıp mide bulandırma dediler yaklaşık 3 yıldır hiçbir problem yaşamamıştım iyileştim diye düşünüyordum ve ben forma bunu yazmadım. Meslekte iken uykusuz kaldığım ve rahat uyuyamadığım için hastaneye gittim sonrasında emniyet tekrardan bana dilim belirtir raporu aldırttı D dilimi verdiler silahım alındı yaklaşık 8 ay sivil olarak idari büroda çalıştım daha sonra sgk mesleğe girmeden önce vardı hastalık dedi ve emniyet o bildirmediğim raporu belirtip idareden durumu gizledi gerekçesiyle ve Memurluğa alınma şartlarından her hangi birini taşımadığının sonradan anlaşılması veya memurlukları sırasında bu şartlardan her hangi birini kaybetmesi 98/b den ihraç etti bu süreçte bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olabilir mi? Şu kötü dar zamanda işsiz kaldığıma mı yanayım kamudan ihraç oldum diye doğru dürüst iş başvurusu yapamadığıma mı bilemedim.

Mustafa60
Memur
27 Şubat 2024 22:50

Geçmiş olsun. Sağlık ile ilgili bir Whatsap grubu var. İstersen orayada sorabilirsin. özelden yazmak istedim özelin kapalı.

İhraç memur
Aday Memur
27 Şubat 2024 23:06

Çok teşekkürler açık olması gerekli ama tercihlerde herkes mesaj göndersin seçeneği aktif

ColmanınBandanası
Aday Memur
28 Şubat 2024 01:46

forumda benzer başlıklar var onları incele polis mevzuat ile iletişime geç ayrıca emniyet teşkilatı sendikasıyla da iletişim kur
28 Şubat 2024 07:13

Uykusuz kaldığın için hastaneye gittiğinde emniyete rapor mu gönderdi hastane veyahut sen mi verdin
28 Şubat 2024 07:14

Uykusuz kaldığın için hastaneye gittiğinde emniyete rapor mu gönderdi hastane veyahut sen mi verdin

adalı-polis
Genel Müdür
28 Şubat 2024 08:32

Eğerki başvuru tarihinden önceki 2 yıl içinde psikolojik tedavin yoksa ihraç olmaman lazım. İş mahkemeye kaldı desene.. Hemen iyi bir avukatla dava yoluna git

İhraç memur
Aday Memur
28 Şubat 2024 08:56

Forumda bu konu ile alakalı herkese yazdım fakat dönüş yapmadılar bu yüzden açtım

Nussss
Aday Memur
28 Şubat 2024 08:57

bana msj at numaranı seni watsap grubuna ekliyim
İhraç memur, 2 ay önce

Forumda bu konu ile alakalı herkese yazdım fakat dönüş yapmadılar bu yüzden açtım

İhraç memur
Aday Memur
28 Şubat 2024 08:58

Kendim gittim ama uykusuzluk sikayetimden amirin haberi vardı sonra emniyet sevk etti

Bozkurdun Yelesi, 2 ay önce

İhraç memur
Aday Memur
28 Şubat 2024 09:00

Attim

Nussss, 2 ay önce
bana msj at numaranı seni watsap grubuna ekliyim

gokhan4050
Aday Memur
28 Şubat 2024 09:01

Kardeşim geçmiş olsun.

gokhan4050
Aday Memur
28 Şubat 2024 09:02

Tanı aynı tanı mı? Mesleğe girmeden 2 yıl önce mi sonrası mı?

Taha5454
Aday Memur
28 Şubat 2024 09:07

tanınin onemi yokki
gokhan4050, 2 ay önce

kaptan34m
Daire Başkanı
28 Şubat 2024 09:40

tanının çok önemi var bazı doktorlar psikiyatrik muhayene yazıyor ama mesela sen Üroloji ye gelıyon aslında anladın mı
Taha5454, 2 ay önce
tanınin onemi yokki

Taha5454
Aday Memur
28 Şubat 2024 09:42

ihracta taninin bir onemi yok. psikiyatri uzmaninin herhangi bir tanisi olsa da egm tum tanilari ayni kefeye koyarak islem yapiyor.
kaptan34m, 2 ay önce
tanının çok önemi var bazı doktorlar psikiyatrik muhayene yazıyor ama mesela sen Üroloji ye gelıyon aslında anladın mı

İhraç memur
Aday Memur
28 Şubat 2024 09:56

Teşekkür ederim. Tanı ilk organik olmayan psikotik bozukluk girilmiş 2. hastanede de tanı bulamadılar eski epikrizi istediler onlarda akut geçici psikotik bozukluk tanısı girdi

gokhan4050, 2 ay önce

İhraç memur
Aday Memur
28 Şubat 2024 10:00

halil hocam mesaj attım size dönüş yapabilir misiniz rica etsem süreci en yakından yaşayan birisi olarak sizden yardım bekliyorum takip etmiştim eski konularınızı şimdiden teşekkür ederim

Taha5454, 2 ay önce
ihracta taninin bir onemi yok. psikiyatri uzmaninin herhangi bir tanisi olsa da egm tum tanilari ayni kefeye koyarak islem yapiyor.

İhraç memur
Aday Memur
28 Şubat 2024 10:01

e postanızda halil ismi geçiyodu yanlış hatırlamıyorsam :)

İhraç memur, 2 ay önce

halil hocam mesaj attım size dönüş yapabilir misiniz rica etsem süreci en yakından yaşayan birisi olarak sizden yardım bekliyorum takip etmiştim eski konularınızı şimdiden teşekkür ederim

İhraç memur
Aday Memur
28 Şubat 2024 14:14

Benzer olaydan dönen varsa yazarsa sevinirim emsal karar lazım

Toplam 19 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi