Editörler : swat3410

Aslanbey1453
Genel Müdür
21 Nisan 2024 22:28

Müfettişe da fade vermeden bile AD kod Takipsizlik kararı olduğu halde ihraç ettiler 375khk son günü 30.07.22de SS Allah AFFETMESİN :///

Caferaslan
Aday Memur
21 Nisan 2024 22:32

Valla devrem Kurt kuzuyu yemeği kafaya koyduysa kodunu değiştirir başka bir şey yapar yine atar yaşayıp göreceğiz bakalım zaman her şeyin ilacı

Aslanbey1453, 1 ay önce
Müfettişe da fade vermeden bile AD kod Takipsizlik kararı olduğu halde ihraç ettiler 375khk son günü 30.07.22de SS Allah AFFETMESİN :///

srcnomr51
Şef
21 Nisan 2024 22:43

taltif işini ne yaptın devrem
Caferaslan, 1 ay önce

Valla devrem Kurt kuzuyu yemeği kafaya koyduysa kodunu değiştirir başka bir şey yapar yine atar yaşayıp göreceğiz bakalım zaman her şeyin ilacı

Caferaslan
Aday Memur
22 Nisan 2024 00:23

Adımı listeden çıkarmışlar devrem benim gibi genelgeli olan 3/4 arkadaşlar var onları da çıkarmış lar.benim kız zihinsel engelli

srcnomr51, 1 ay önce
taltif işini ne yaptın devrem

srcnomr51
Şef
22 Nisan 2024 00:25

anladım devrem hayırlısı olsun o yemin eden idari bürocun çarpılmaz inşallah
Caferaslan, 1 ay önce

Adımı listeden çıkarmışlar devrem benim gibi genelgeli olan 3/4 arkadaşlar var onları da çıkarmış lar.benim kız zihinsel engelli

Caferaslan
Aday Memur
22 Nisan 2024 00:28

Sen nasılsın devrem iyisin inşallah

Caferaslan, 1 ay önce

Caferaslan
Aday Memur
22 Nisan 2024 00:29

Devrem sonrada şaka yaptım dedi.alan arkadaşlar hayrını görsün inşallah

srcnomr51, 1 ay önce
anladım devrem hayırlısı olsun o yemin eden idari bürocun çarpılmaz inşallah

srcnomr51
Şef
22 Nisan 2024 00:32

iyidir valla devrem çalışıyoruz arada giriyorum foruma da seni görünce taltifi sorayım dedim malum öyle vatandaşlar var ki insanları mutsuz etmeye bayılıyorlar
Caferaslan, 1 ay önce

Devrem sonrada şaka yaptım dedi.alan arkadaşlar hayrını görsün inşallah

Caferaslan
Aday Memur
22 Nisan 2024 00:36

Devrem özelden msj atamıyorum ama iyi geceler kolay gelsin

srcnomr51, 1 ay önce
iyidir valla devrem çalışıyoruz arada giriyorum foruma da seni görünce taltifi sorayım dedim malum öyle vatandaşlar var ki insanları mutsuz etmeye bayılıyorlar

Eksen-7
Aday Memur
23 Nisan 2024 08:56

İfadeyi ne zaman vermiş

Polis abi, 3 ay önce

10 gün önce arkadaşım müfettiş ifadesinden sonra üst kurula sevk edildi ihraç talebiyle

Eksen-7
Aday Memur
23 Nisan 2024 08:59

İstinabeli olarak da aldılar mı ifadeni

nightblueee, 1 ay önce
demem o ki müfettişe ifade veren herkes ihraç olacak diye bir şey yok. ama süreç uzun ve zor oldu benim adıma

Gururu65
Genel Müdür
23 Nisan 2024 19:18

Müfettişe ifade verdikten sonra süreci nasıl ogrenebiliriz.Bizde müfettişe 2 ay önce ifade verdikte.

Caferaslan
Aday Memur
23 Nisan 2024 21:15

Ben de iki ay oldu ifade vereli merakla bekliyorum

Gururu65, 1 ay önce

Müfettişe ifade verdikten sonra süreci nasıl ogrenebiliriz.Bizde müfettişe 2 ay önce ifade verdikte.

Polis abi
Şube Müdürü
24 Nisan 2024 06:32

3 ay önce ifade verdi. Son savunmayı da Mart 22 de vermiş. Daha sonra kişisel çabalar ile öğrenmiş ihraç istemi ile sevk . Konusu tanık ve hts imiş.

Eksen-7, 1 ay önce

İfadeyi ne zaman vermiş

Kamulugarip
Aday Memur
24 Nisan 2024 10:42

Senin yazdıklarının hiç biri samimi ve gerçek değil .Her başlığa olumsuz yorum yazınca ne oluyor .Kaç paraya çalışıyorsan şöyle vereyimde yazma artık

Polis abi, 4 hafta önce

3 ay önce ifade verdi. Son savunmayı da Mart 22 de vermiş. Daha sonra kişisel çabalar ile öğrenmiş ihraç istemi ile sevk . Konusu tanık ve hts imiş.

Kamulugarip
Aday Memur
24 Nisan 2024 10:45

Arkadaşlar bakın burada yazılanlara göre iş yapmayın .Hakkınızda birşey var ise gereğinin yapılmasına ses cikaramassiniz.Ancak müfettiş ifade aldı diye herkes ihraç olmaz .Şimdi benim suçum yok kendimden eminim ne yapacak beni ihraç mı edecekler .Suç mu uyduracaklar bana böyle birşey mumkunmu.Dik durun kendinizden eminseniz öyle dik durmalisiniz ki size toz kondurmaya kalkisanin ciğerini sokecek kadar dik durdugunuzu belli edin.Meslek dediğin nedir ki memurluk dediğin nedir ki .Önce sağlık önce aile .

Eksen-7
Aday Memur
30 Nisan 2024 14:07

Hakkımda biri ifade vermiş başka bir olay yok bu olay yüzünden kanser oldum.

Kamulugarip, 4 hafta önce

Arkadaşlar bakın burada yazılanlara göre iş yapmayın .Hakkınızda birşey var ise gereğinin yapılmasına ses cikaramassiniz.Ancak müfettiş ifade aldı diye herkes ihraç olmaz .Şimdi benim suçum yok kendimden eminim ne yapacak beni ihraç mı edecekler .Suç mu uyduracaklar bana böyle birşey mumkunmu.Dik durun kendinizden eminseniz öyle dik durmalisiniz ki size toz kondurmaya kalkisanin ciğerini sokecek kadar dik durdugunuzu belli edin.Meslek dediğin nedir ki memurluk dediğin nedir ki .Önce sağlık önce aile .

Toplam 97 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi