Editörler : ayşegül bgm
15 Mart 2024 15:16

Yolluk ödenmesinin gecikmesi
Arkadaşlar ben mazeret tayiniyle bulunduğum yere geldim. Ancak 1.5 ay olmasına rağmen yolluk harcırahı alamadım. Bu sıkıntıyı yaşayan var mı?
15 Mart 2024 15:27

İlgili belgelerle birlikte Personel Daire Başkanlığı'nın Özlük Hakları ve Tahakkuk Şube Müdürlüğüne yolluk bildiriminizi ve dilekçenizi teslim etmeniz gerekmektedir. Biriminizde ödenek bulunması halinde 15 gün içinde ödemeniz yapılacaktır.

15 Mart 2024 15:28

Yatmayan yolluk için ne yapmalı?

Hocam personel nakil bildiriminde belirtilen ibareye göre işlem yapılması gerekir. Yolluk durumu kısmında yolluk almamıştır yazılıysa kendi ilçenize dilekçe ve ekinde nakil bildirimiyle başvurup daha da geç olmadan yolluğunuzu yaptırın. Yok eğer almıştır yazıyorsa eski ilçenizi arayıp gerekeni yapmalarını söyleyin

Mery19
Şef
15 Mart 2024 16:03

Hocam yeni bı düzene geçilmiş EAH tayin olduğum yer ödenek vermedi bakanlık dedi o yüzden alamadım halen. 1.5 ay olacak nerdeyse.
ahmet44mlty, 3 ay önce

Yatmayan yolluk için ne yapmalı?

Hocam personel nakil bildiriminde belirtilen ibareye göre işlem yapılması gerekir. Yolluk durumu kısmında yolluk almamıştır yazılıysa kendi ilçenize dilekçe ve ekinde nakil bildirimiyle başvurup daha da geç olmadan yolluğunuzu yaptırın. Yok eğer almıştır yazıyorsa eski ilçenizi arayıp gerekeni yapmalarını söyleyin

lefkeli11
Kapalı
16 Mart 2024 01:08

sancaktepe eah mi ?

Mery19, 3 ay önce
Hocam yeni bı düzene geçilmiş EAH tayin olduğum yer ödenek vermedi bakanlık dedi o yüzden alamadım halen. 1.5 ay olacak nerdeyse.

Mery19
Şef
16 Mart 2024 02:39

Hayır başka bir il. Ancak uygulama genel galiba. Tüm hastanelerde aynı düzen geçerli galiba.
lefkeli11, 3 ay önce

sancaktepe eah mi ?

PRFRSR
Şef
16 Mart 2024 09:33

Ben Sancaktepe eah deyim ayni durumdan muzdaribim. Hastaneyi ariyorum; "Ödenek gelmedi diyor" İl sağlığı arıyorum; Onlar da bir şey söyleyemiyorum

Nedir bunun sebebi anlamış değilim. 4 ay oldu tam bu ödenek merkez.bankasinda yeniden mi basılıyor? Neyi beklemiyorlar anlamıyorum! 4 ayda 120000 TL.oderken ödenek var da iş yolluklara gelince neden boyle???

Mery19
Şef
16 Mart 2024 11:44

Haklısınız siz çok daha uzun süredir beklemedeymissiniz. Bunu öğrenince iyice moralim bozuldu. Çünkü taşınma masrafı fazla çıkınca nakit avansa yüklendim.
PRFRSR, 3 ay önce

Ben Sancaktepe eah deyim ayni durumdan muzdaribim. Hastaneyi ariyorum; "Ödenek gelmedi diyor" İl sağlığı arıyorum; Onlar da bir şey söyleyemiyorum

Nedir bunun sebebi anlamış değilim. 4 ay oldu tam bu ödenek merkez.bankasinda yeniden mi basılıyor? Neyi beklemiyorlar anlamıyorum! 4 ayda 120000 TL.oderken ödenek var da iş yolluklara gelince neden boyle???

ysfylmz58
Aday Memur
20 Mayıs 2024 01:46

Arkadaşlar yolluk ücretleri yattı mı?

kacikbulgur
Aday Memur
20 Mayıs 2024 12:13

yoluk ücreti kalktı

kacikbulgur
Aday Memur
20 Mayıs 2024 12:19

pardon yanlışlıkla yazdım ciddiye almayın
21 Mayıs 2024 15:23

ben de aynı durumdayim Nisan başında tayin oldum ödenek Yok diyorlar .ekstra bişey yapmak gerekyor mu

Mery19
Şef
21 Mayıs 2024 15:48

Ekstra bişey yapmanıza gerek yok. Ödenek bakanlık tarafından en az 3 ayda veriliyor diye biliyorum. Eskiden tayinden 10-15 gün sonra hesaptaydi. Şuan sistem değişmiş. Bu şekilde işliyor denildi.
Evhamlienjektor, 1 ay önce
ben de aynı durumdayim Nisan başında tayin oldum ödenek Yok diyorlar .ekstra bişey yapmak gerekyor mu
21 Mayıs 2024 22:31

-80 bindeyim ödemeler hariç .yatirsalar acil iyi olur:)
31 Mayıs 2024 09:15

varmı yolluğu ödenen arkadaşlar paranın değeri eridi ya 2.5 k faiz ödedim bunu beklerken sırf .yokmu yolu yordamı yardım.

Mery19
Şef
31 Mayıs 2024 09:29

Bı personel şubeye,mutemete sorun var mı bı gelişme diye.
Evhamlienjektor, 3 hafta önce
varmı yolluğu ödenen arkadaşlar paranın değeri eridi ya 2.5 k faiz ödedim bunu beklerken sırf .yokmu yolu yordamı yardım.
31 Mayıs 2024 11:06

ödenek gelince diyorlar ne zaman bilmiyoruz vs bu nail olabilir bı yolu yok mu acaba
Toplam 16 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi