Editörler : crops35
16 Mart 2024 12:07

Engelli memur tayin hakkı

Iyı gunler dılerım. Engelli memur engelilik nedenıyle tayin hakkını 1 kere mi kullanabılıyor yoksa 2 kere kullanma hakkı varmı

Ezelimbayraktar
Aday Memur
16 Mart 2024 19:11

Teşkilat yapısına uygun olan kurumlarda sınırsız tayin hakkı var. Yeterki gideceğin yerde boş kadro olsun

ahrari
Aday Memur
16 Mart 2024 22:13

Hocam bu dediğiniz yeni atanan 3+1e tabi sözleşmeli personel için de geçerli midir?

Ezelimbayraktar, 2 ay önce
Teşkilat yapısına uygun olan kurumlarda sınırsız tayin hakkı var. Yeterki gideceğin yerde boş kadro olsun

Ezelimbayraktar
Aday Memur
17 Mart 2024 21:08

Hocam engelli haklarından faydalanmak için kadrolu olmanız gerekmekte. tayin hakkı kadrolu olan memura verilen bir hak. Siz kadroyu almadan tayin alamazsınız.
ahrari, 2 ay önce

Hocam bu dediğiniz yeni atanan 3+1e tabi sözleşmeli personel için de geçerli midir?

Emir emir
Aday Memur
17 Nisan 2024 20:09

Engelli memur olarak atandim bir kereliğine yer değiştirme hakkımida kullandım ama evim ilçede ben ilde çalışıyorum dilekçe verip ilçeye tayin isteme hakkımız var mı ?

jurojin
Aday Memur
22 Nisan 2024 14:36

Engelli memurların sınırsız tayin hakkı var diye biliyorum, tekrar dilekçe vererek tayin isteyebilirsin.

Emir emir, 1 ay önce

Engelli memur olarak atandim bir kereliğine yer değiştirme hakkımida kullandım ama evim ilçede ben ilde çalışıyorum dilekçe verip ilçeye tayin isteme hakkımız var mı ?

Ş.Nur
Aday Memur
28 Nisan 2024 02:39

süre yada tekrar şartı yok istediğiniz yere tayin talebinde bulunabilirsiniz ama amirlerinin onayı gerekiyor

brtblgc
Aday Memur
30 Nisan 2024 23:01

Bu konuyu bende merak ediyorum, torpil lazım biliyorum lütfen başka tavsiyeler verin :)

brtblgc
Aday Memur
30 Nisan 2024 23:01

Bu konuyu bende merak ediyorum, torpil lazım biliyorum lütfen başka tavsiyeler verin :)

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi