Editörler : swat3410
07 Nisan 2024 16:42

Öyle bir şeyin gerçekleşmesi için sendika hakkının olması lazımdır kardeşim. Sendika hakkın yoksa bu teşkilatın yönetiminde bulunanlar polise (memur) hiç bir şey vermezler verdirtmezler. Polisi yönetenler zaten polisin en büyük düşmanı.

Gydm, 2 hafta önce
polislere bayram izinlerinde ya ücret yada yıllık iznine eklenmesini talep ediyoruz.

umc0
Aday Memur
07 Nisan 2024 17:17

Konu sahibi şahıs bürocuların 9 gün tatil yaptığını nereden çıkardın? Bi taraflardan element uydurma, ben adli büroyum çalışıyorum bayramda bizim niye haberimiz yok?

07 Nisan 2024 20:33

Maaş kıyasını hizmet verdiğimiz kurum çalışanları ile yapınız. Bunlar, Adalet Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, Valilik ve Kaymakamlık, Emniyet Genel Müdürlüğü.

Sağlıkçılar ve eğitimciler bizim muhatabımız değiller.

SocialSecurity
Aday Memur
08 Nisan 2024 07:22

Yav ne ağladiniz sanki bilmiyordunuz polisliğe böyle olduğunu

awicennaa
Aday Memur
09 Nisan 2024 07:52

yav bu polislerle ögretmenler ne garip meslekler bi türlü ağlamaları bitmez polisler ortalama memurdan fazla maaş aldıkları halde hala yok şöyle yok böyle polise tatil olmaz unutun öyle bir kelimeyi

yazman47
Aday Memur
09 Nisan 2024 11:33

aynen şu an yaptığım gibi !!!!

Poyraz.
Memur
09 Nisan 2024 23:19

bürocunun da şube nöbeti ek görevi var. Sen nöbetini tutup akşam evinde yatıyorsun. bürocunun denetlemesi var. evrağı var. amir, mudur adına surekli yazısı, evrağı var. Hafta ici hicbir isini halledemiyorsun. hafta sonu her yer kapalı, Gel sen ek goreve git dönüşte yığınla evrak yap, meslektaşınla uğraş, ben razıyım vardiyaya

faruk19
Aday Memur
10 Nisan 2024 23:48

Ne kadar doğru söylüyorsun ifadeler ne kadar cirkin
emiryrs, 4 hafta önce
nerden biliyorsun bürodaki polisin 9 gün izin yaptığını kendini kendimizi meslektaşınla değil diğer memurlarla kıyaslasak keşke

policeman04
Aday Memur
11 Nisan 2024 14:50

Kaç gün çalıştın söylede bilelim. 9 gün boyunca 5 gün izin yapmadıysan bende bişey bilmiyorum. Çalıştığın günlerde 8-5 bile çalışıyormusunuz bayram boyunca. Gruptaki personel ile kendinizi kıyaslamayın çakma 36 çalışan gruplara dahil olun bayramda görün bakalım kaç gün çalıyorsunuz
umc0, 1 hafta önce

Konu sahibi şahıs bürocuların 9 gün tatil yaptığını nereden çıkardın? Bi taraflardan element uydurma, ben adli büroyum çalışıyorum bayramda bizim niye haberimiz yok?

13 Nisan 2024 16:12

Çalışma şartlarını beğenmeyen bıraksın bu işi yapmayı. Ortada bir adaletsizlik yok

policeman04
Aday Memur
13 Nisan 2024 17:08

Masa başından konuştu bürocu
mykilci, 2 gün önce
Çalışma şartlarını beğenmeyen bıraksın bu işi yapmayı. Ortada bir adaletsizlik yok

secret.lifee
Daire Başkanı
13 Nisan 2024 17:32

Valla yine aynı şeyi yazacağım Bizim Bahçıvan Bayram 1. ve 3. günü çalıştı. Yazdı mesaisini yollladı. 2 gün 5 kağıt cepte. Bende onla beraber akşama kadar eşşek gibi bekledim 3 ün 1 i HAtta ben ondan fazla çalıştım 4 dedimi kayboldu o. Bu KUL HAKKIDIR....

tarafsiz01
Şef
13 Nisan 2024 17:54

katılıyorum kardeş . herkese izin verilmiyor anladık ama onun yerine telafi anlamından birşeyler yapılabilir . Vicdan sahibi Yetkililer isterse
14 Nisan 2024 13:22

13 yıllık meslek hayatımda ilk kez 9 günlük bayram tatilinde idari izinliydim.. çok değişik bir duyguymuş.. Allah bunu yaşamamış abilerime kardeşlerime de yaşatsın.
Toplam 54 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi