Editörler : E.Kayı Han

EpHeSus77
Aday Memur
13 Nisan 2024 11:51

mesaj için izin istiyor, isterseniz bana msj atin oradan numaramı göndereyim size
serhun21, 1 ay önce
bende var, nasıl gönderecem, nereye gönderecem?

serhun21
Aday Memur
13 Nisan 2024 12:34

aynı şekilde sendede izin istiyor, ondan dolayı mesaj gönderemiyorum sana
EpHeSus77, 1 ay önce
mesaj için izin istiyor, isterseniz bana msj atin oradan numaramı göndereyim size

horageçti
Şef
14 Nisan 2024 21:03

puanı yüksek memurlar 20 yılın üstündeki memurlar olduğu için puanı düşük gençler geldi nasta ds ye tayin çıkmaz.

serhun21
Aday Memur
15 Nisan 2024 15:33

hadi puanı geçtik, 2 yıllık mezunlar bile var o listede, denetimli serbestliğe cezaevlerinden geçebilmenin öncelikli şartı 4 yıllık fakülte mezunu olmak degilmiydi,,, bu ne perhiz bu ne lahana turşusu,, herkes neyin ne olduğunu çok iyi biliyor,, ADALETİNİZ YERİN DİBİNE GİRSİN
horageçti, 1 ay önce
puanı yüksek memurlar 20 yılın üstündeki memurlar olduğu için puanı düşük gençler geldi nasta ds ye tayin çıkmaz.

gtot
Şef
20 Nisan 2024 17:09

yabancı dil puanına sahip olmanın herhangi bir avantajı var mı arkadaşlar

EpHeSus77
Aday Memur
20 Nisan 2024 19:40

dayısı olan karşısında hukuk fakültesini de bitirsen bir şansın yok. tavsiye istersen eğitim hayatına yoğunlaşmak yerine bir cemaate veya bir partinin ilçe başkanlığına yakın ol. Bu sayede seni bürokrat bile yaparlar.
gtot, 1 ay önce

yabancı dil puanına sahip olmanın herhangi bir avantajı var mı arkadaşlar

gtot
Şef
20 Nisan 2024 19:54

cevabınız için teşekkür ederim fakat istediğim türde bir cevap olmadı

EpHeSus77, 1 ay önce
dayısı olan karşısında hukuk fakültesini de bitirsen bir şansın yok. tavsiye istersen eğitim hayatına yoğunlaşmak yerine bir cemaate veya bir partinin ilçe başkanlığına yakın ol. Bu sayede seni bürokrat bile yaparlar.
Toplam 27 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi