Editörler : "eskiyara"Pangaea
30 Mart 2024 14:04

Seçim parası isme mi yatacak iban a mı !

Ben bir öğretmenle değiştirdim görevi. Memurum iban alınmadı benden e devlette görevim gözüküyor. Para işi nasıl oluyor iban a mı yatıyor isme mi? Ne kazanan para yatıyor ziraat de hesabım yok. Yatınca nasıl haberim olacak

arbeiter
Kapalı
30 Mart 2024 14:24

İsme yatıyor, bankaya gidip kimlikle alıyorsunuz. Yani E-Z-İ-Y-E-T

SorunCevaplayıN
Genel Müdür
30 Mart 2024 14:47

Boş işler müdürü. Secimle isin gücün yok her başlığın altındasın.

arbeiter, 3 hafta önce

İsme yatıyor, bankaya gidip kimlikle alıyorsunuz. Yani E-Z-İ-Y-E-T

bahçesaray
Memur
30 Mart 2024 14:50

TC kimlik numarası

Kagiş
Müsteşar
30 Mart 2024 16:04

Para fazla geliyorsa bizim iban'a yatırirsınız olmaz mı!)))

Happylady
Aday Memur
30 Mart 2024 16:39

Nasıl haberimiz olacak benim hesabım yok ne zaman yatacak

bahçesaray, 3 hafta önce
TC kimlik numarası

SorunCevaplayıN
Genel Müdür
30 Mart 2024 16:58

Mesaj geliyor

Happylady, 3 hafta önce

Nasıl haberimiz olacak benim hesabım yok ne zaman yatacak

difficulties
Daire Başkanı
30 Mart 2024 18:26

çoğunlukla torbadan ödeme için doldurulacak kağıt çıkar. iban şu bu doldurursunuz hesaplarınıza yatar. hala tc kimlik numarasına yatıranlar çok enteresan.

Yamyamav
Memur
01 Nisan 2024 00:10

Kardeşim bir tarafindan element uydurma yahu. Tcye yatar bankadan gidip alırsın. Torbadan çıkıyormuş da bilmem ne

difficulties, 3 hafta önce

çoğunlukla torbadan ödeme için doldurulacak kağıt çıkar. iban şu bu doldurursunuz hesaplarınıza yatar. hala tc kimlik numarasına yatıranlar çok enteresan.

Muhendisinbiri1
Aday Memur
01 Nisan 2024 00:20

Merhaba para tckn ye gelir eğer ziraatte hesabını varsa otomatik hesabınıza eğer ziraatte hesabını var ama hesabınıza para yatmadıysa internetten ATM veya şubeden paranızı alabilirsiniz diyelim ziraatte hesabınız yok hesap açtırmak istemiyorsunuz herhangi bir şubeden paranızı alabilirsiniz

Muhendisinbiri1
Aday Memur
01 Nisan 2024 00:23

Merhaba seçim parası tckn ye gelir. Eğer ziraatte hesabınız varsa hesabınıza para geçer. Eğer ziraatte hesabınız var ve hesabınıza para geçmediyse internetten atm den şubeden paranızı hesabınıza geçirebilirsiniz. Eğer ziraatte hesabınız yok ve hiç hesap açmak dahi istemiyorsunuz herhangi bir şubeden paranızı alabilirsiniz

Peyami.safa81
Aday Memur
01 Nisan 2024 11:08

Geçen seçim seçimden ne kadar süre sonra yatmıştı?

Muhendisinbiri1, 2 hafta önce

Merhaba seçim parası tckn ye gelir. Eğer ziraatte hesabınız varsa hesabınıza para geçer. Eğer ziraatte hesabınız var ve hesabınıza para geçmediyse internetten atm den şubeden paranızı hesabınıza geçirebilirsiniz. Eğer ziraatte hesabınız yok ve hiç hesap açmak dahi istemiyorsunuz herhangi bir şubeden paranızı alabilirsiniz

Yamyamav
Memur
01 Nisan 2024 11:20

20 günü geçmisti

Peyami.safa81, 2 hafta önce

Geçen seçim seçimden ne kadar süre sonra yatmıştı?

difficulties
Daire Başkanı
01 Nisan 2024 16:02

https://hizliresim.com/6oob6il

Bir daha terbiyesizlik yapmadan önce iki kere düşün. Bizim torbalardan ödeme emri çıkıyor. İban tc imza alıp geri dönüş zarfına koyuyoruz. Bir süre sonra hesabımıza geçiyor.

Yamyamav, 2 hafta önce

Kardeşim bir tarafindan element uydurma yahu. Tcye yatar bankadan gidip alırsın. Torbadan çıkıyormuş da bilmem ne

Adaletliolmak05
Aday Memur
01 Nisan 2024 16:55

bizim torbada da vardı iban yazdık ama netice de gidip elden çektik
difficulties, 2 hafta önce

https://hizliresim.com/6oob6il

Bir daha terbiyesizlik yapmadan önce iki kere düşün. Bizim torbalardan ödeme emri çıkıyor. İban tc imza alıp geri dönüş zarfına koyuyoruz. Bir süre sonra hesabımıza geçiyor.

difficulties
Daire Başkanı
01 Nisan 2024 17:21

İyide ben zaten herkesin hesabına yatıyor dememişim ki. Farklı şehirde arkadaşlarımda aynısını söylediği için bizde böyle yapıyorlar hala tcye yatıranlar enteresan demişim. Adam diyoki bi tarafından uydurma. Aha koydum gelen para resmini. Utanırda özür diler belki.

Adaletliolmak05, 2 hafta önce
bizim torbada da vardı iban yazdık ama netice de gidip elden çektik

Adaletliolmak05
Aday Memur
01 Nisan 2024 19:23

evet şehirden şehire farklı uygulamalar oluyor
difficulties, 2 hafta önce

İyide ben zaten herkesin hesabına yatıyor dememişim ki. Farklı şehirde arkadaşlarımda aynısını söylediği için bizde böyle yapıyorlar hala tcye yatıranlar enteresan demişim. Adam diyoki bi tarafından uydurma. Aha koydum gelen para resmini. Utanırda özür diler belki.

karub9191
Şef
02 Nisan 2024 18:39

Dayina

Muhendisinbiri1
Aday Memur
03 Nisan 2024 17:08

Seçim parası yattığında ama bilgilendirme olacak

Muhendisinbiri1
Aday Memur
03 Nisan 2024 17:10

Seçim parası yattığında sms bilgilendirme olacak

Selman34
Kapalı
04 Nisan 2024 00:14

2010 yılından sonra hep ibana yatırıldı. İbanını hatalı yazanlar ise ziraatten sıraya girip aldılar.

Toplam 20 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi