Editörler : "eskiyara"Pangaea

bulaşşıkk
Memur
12 Nisan 2024 22:09

Bugün saat 5 sondu bitti artık izleyemezsin. Gitti ekders.

Dalaras, 2 ay önce

OBA'dan hangi videoyu izleyecegiz. Ya da izleyecekmiyiz. Yardim edermisiniz?

Kagiş
Müsteşar
12 Nisan 2024 22:12

Ne videosu hemşehrim!? Haberlerde, medyada, okul idaresinin bilgilendirme grubunda seminere dair en ufak bir açıklama ya da bilgi paylaşıldı mı!? Tabi ki hayır! Eee demek ki seminer meminer yok, ücret de yok! Tamam mı?)))

Dalaras, 2 ay önce

OBA'dan hangi videoyu izleyecegiz. Ya da izleyecekmiyiz. Yardim edermisiniz?

13 Nisan 2024 05:01

Bu kasımdaki tatilde ödenmiş miydi hiç hatırlamıyorum

şaşkın tarihçi
Genel Müdür
13 Nisan 2024 09:47

oh ne güzel hem yaz tatilinden kırpılarak konulan ara tatil bayrama denk getirildi. bir hafta tatilimiz boşa gitti. hem de 1500 lira seminer ücreti verilmemiş oldu.

hoca7979
Aday Memur
13 Nisan 2024 11:02

Şark kurnazlıgı yapıldı
şaşkın tarihçi, 1 ay önce
oh ne güzel hem yaz tatilinden kırpılarak konulan ara tatil bayrama denk getirildi. bir hafta tatilimiz boşa gitti. hem de 1500 lira seminer ücreti verilmemiş oldu.

fenciben
Aday Memur
13 Nisan 2024 12:34

tasarruf diye ödenmeyecekse önce kendilerinden başlasınlar. ekders yoksa oy da yok.

Velocıraptor
Genel Müdür
13 Nisan 2024 13:00

sen 3-5 bişiler ateşle, illa para istiyor gençler :)))

Kagiş, 2 ay önce

Ne videosu hemşehrim!? Haberlerde, medyada, okul idaresinin bilgilendirme grubunda seminere dair en ufak bir açıklama ya da bilgi paylaşıldı mı!? Tabi ki hayır! Eee demek ki seminer meminer yok, ücret de yok! Tamam mı?)))

Kagiş
Müsteşar
13 Nisan 2024 13:41

Gençlerle beraber bot bağlamadık! Askerliği çok bunların. Çalışın üleynnn!!))))

Velocıraptor, 1 ay önce

sen 3-5 bişiler ateşle, illa para istiyor gençler :)))

odtulu962014
Aday Memur
13 Nisan 2024 15:34

Maliye Bakanlığı kemer sıkılacak diyor seminer ücreti yok

eminerkan
Şef
13 Nisan 2024 17:03

Mrb hocam sizin bu konuda bilginiz var diye düşünüyorum. Olası bir seçim tekrarında aynı görevliler mi tekrardan görev alıyor yoksa seçim kurulları tekrardan uğraşıp yeni görevliler mi belirliyor

Mehker, 2 ay önce

1-2 semineri ne zaman izleyeceğiz? Bayramda 9 gün boyunca resmi tatil olduğu için yüzyüze veya online hiçbir seminer görevi verilemez

memleket0101
Yasaklı
13 Nisan 2024 17:09

öğretmenlerin olaya ilgisi böyle işte, sonra dalga geçince kızıyorlar :) biz eğitimde iyiyük de iyiyük diyorlar
Toplam 31 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi