Editörler : swat3410
03 Nisan 2024 09:56

Polislikten belediyeye geçiş süreci

merhabalar abilerim 4 yıllık polis memuruyum belediyeye geçiş yapmak istiyorum kadrolu nasıl oluuor kurumlar arası muvafakatname ile geçiş mi oluyor yoksa istifa edip 1 sene bekleme yapıp o şekilde mi oluyor.Belli bir yıl çalışma şartım gerekiyor mu polislikte bunun için .süreç nasıl oluyor acaba bilgisi olan var mı yada bu şekilde bir yola başvuran var ise yardımcı olabilirmisiniz.teşekkürler

Çakırbeyliii
Aday Memur
03 Nisan 2024 10:05

merhaba bende memurluktan polisliğe geçmeyi düşünüyorum sizce mantıklı mı

85200258
Genel Müdür
03 Nisan 2024 10:09

Çok mantıklı. Bayramda 9 gün tatil yapmak yerine gece gündüz bedava çalışmak istiyorsan doğru yerdesin...
Çakırbeyliii, 2 hafta önce
merhaba bende memurluktan polisliğe geçmeyi düşünüyorum sizce mantıklı mı

85200258
Genel Müdür
03 Nisan 2024 10:10

Bu arada konuyu açan arkadaş o prosedürlerden önce yapman gereken şey torpil bulmak. Öncelikle belediyeden , sonra emniyetten iki tane güçlü torpili bulduktan sonra gerisi teferruat.

masterrrrr
Memur
03 Nisan 2024 11:27

:D

85200258, 2 hafta önce
Çok mantıklı. Bayramda 9 gün tatil yapmak yerine gece gündüz bedava çalışmak istiyorsan doğru yerdesin...

Eradret
Aday Memur
03 Nisan 2024 13:36

1- polis olduğun için 6 yıl zorunlu hizmet süreni bitirmen ardından belediyede boş olan kadro için başvuru yapıp belediye başkanının onay vermesinin ardından emniyetten muvafakatname alman gerekir geçiş için. Böyle geçen 12 yıllık polis biliyorum torpili sağlamdı adamın şuan belediyede çalışıyor

2- usulüne uygun istifa edip 6 ay açıkta bekleyip tekrar memur olmak için başvuru yapabilirsin direk belediyeye zorunlu hizmet süresine gerek kalmıyor bu dırumda fakat bu tarz geçiş riskli belediye başkanı seni kesin alıcam demeli ve belediye boş memur kadrosu olmalı ve emin ol çok torpil istiyor belediye taşağına güvenirsen böyle de girebilirsin

inferno1981
Daire Başkanı
03 Nisan 2024 23:11

Aynen sağlam torpilin olması lazım. Tanıdığım birisi geçti. Zaten torpilli olduğunu biliyordum tescilenmiş oldu.

Eradret, 2 hafta önce

1- polis olduğun için 6 yıl zorunlu hizmet süreni bitirmen ardından belediyede boş olan kadro için başvuru yapıp belediye başkanının onay vermesinin ardından emniyetten muvafakatname alman gerekir geçiş için. Böyle geçen 12 yıllık polis biliyorum torpili sağlamdı adamın şuan belediyede çalışıyor

2- usulüne uygun istifa edip 6 ay açıkta bekleyip tekrar memur olmak için başvuru yapabilirsin direk belediyeye zorunlu hizmet süresine gerek kalmıyor bu dırumda fakat bu tarz geçiş riskli belediye başkanı seni kesin alıcam demeli ve belediye boş memur kadrosu olmalı ve emin ol çok torpil istiyor belediye taşağına güvenirsen böyle de girebilirsin

-KING9
Genel Müdür
04 Nisan 2024 03:20

belediye hangi partidense torpilin yoksa asla giremessin .

girenler 40 takla atip yaliyor ... yalayip iceri girdikten sonra sendikaya uye oluyor en ufak anlasmazlikta greve cikiyolar. cogu da calismiyor zaten 5 kisi 1 ise bakiyor . hele belediyede birisine gebe kaldin mi yandin calistikca devam edersin saksafona.

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi