Editörler : "eskiyara"Pangaea
03 Nisan 2024 13:31

Dys'ye işlenmiyor

Arkadaşlar okul müdürlüğüne verdiğim dilekçelerim dysye işlenmiyor.Bugün bir dilekçe verdim müdürüme o da ilçeye üst yazı yazacak. Dys?ye işlenmesini rica ettim sistemde göremiyorum dedim,dilekçelerin takibini yapabilmek adına işlenmesini istedim.Biz zaten dys üzerinden yazıp ilçeye gönderiyoruz hocam dedi kapattı konuyu yani bu işin oluru bu değil mi neden işlenmiyor ya da işleniyorsa biz neden göremiyoruz??

03 Nisan 2024 14:08

sisteme kaydederken cep telefonu TC kimlik no kısımları var. Gelen evrak kayıt rolü ile işlem yapınca bunları da girince mesaj geliyor zaten. Evrak kayıt numarasını da isteyebilirsiniz. Bundan sonra evrak okul müdürlüğüne dışardan gelen yazılar gibi geliyor. Bir müdür yardımcısına kayıt dilekçeyi veren kişiye de bilgi olarak atabilir kaydedildiğini görebilmesi için.

Fencibiri
Aday Memur
03 Nisan 2024 15:32

Tüm bilgileri yazdım tc ve tel no ama hiç mesaj vs gelmiyor hocam

matematikçi10, 2 hafta önce
sisteme kaydederken cep telefonu TC kimlik no kısımları var. Gelen evrak kayıt rolü ile işlem yapınca bunları da girince mesaj geliyor zaten. Evrak kayıt numarasını da isteyebilirsiniz. Bundan sonra evrak okul müdürlüğüne dışardan gelen yazılar gibi geliyor. Bir müdür yardımcısına kayıt dilekçeyi veren kişiye de bilgi olarak atabilir kaydedildiğini görebilmesi için.

2ven
Memur
03 Nisan 2024 15:52

muhtemelen üst yazıya pdf olarak ekliyorlar. evrak kayıt modülünden dilekçeyi kaydedip evrak numarası verilmesi gerekir.

Toplam 3 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi