Editörler : cihan27E.Kayı Han
03 Nisan 2024 13:49

Seçim Görevlilerinin Ücretleri Ne Zaman Yatar?

31 Mart seçimlerinde görev alan kişilerin ücretleri tahmini ne zaman yatıyor önceki seçimlerde görev alıp bilgisi olan arkadaşlar vardır umarım, bayramdan önce hesaplara geçer inşAllah. Şimdiden teşekkür eder, hayırlı ramazanlar diler, bayramınızı kutlarım.

sozdemir37
Memur
03 Nisan 2024 13:50

Bayramdan sonra ziraat veya halkbankasına yatacak. TC'ye göre alınacak.

civciv kız
Daire Başkanı
03 Nisan 2024 13:52

Siz maliyede mi çalışıyorsunuz bu kadar net bir cevap verdiniz kaynak nedir?

Karizmaunl
Daire Başkanı
03 Nisan 2024 14:34

Ben maliyede çalışıyorum. Ödeme yapılan birimde. Konu hakkında bize iletilen herhangi bir şey yok. Ücretlerin ödenebilmesi için öncelikle şeçim müdürlüklerine ödenek gelecek. Seçim müdürlükleri herhangi bir kamu bankası ile protokol yapacak. protokolde belirtilen süre kadar para bankada kaldıktan sonra hak sahiplerinin telefonlarına ödemelerin başlayacağı günü bildirir SMS gelecek.

civciv kız, 2 hafta önce

Siz maliyede mi çalışıyorsunuz bu kadar net bir cevap verdiniz kaynak nedir?

kral122
Daire Başkanı
03 Nisan 2024 15:59

24 saate yakın çalışan polisler alamıyor ama herkes alıyor

hagiyatmaz
Şef
03 Nisan 2024 16:06

her yerden de çıkmayın birader şimdi konu polis mi? ben 15 yıllık şefim 37 bin maaş alıyorum polis 45 bin maaş alıyor ! e neden alıyor bu kadar para daha mı yakışıklısın da veriyorlar daha da alın gözümüz yok da ne alaka şimdi seçim göreviyle? akşama kadar evet polisler oturup çay kahve içtiler aşağıda onlara da verilsin bence de.

kral122, 2 hafta önce

24 saate yakın çalışan polisler alamıyor ama herkes alıyor

civciv kız
Daire Başkanı
03 Nisan 2024 16:18

Tşk ederim.

Karizmaunl, 2 hafta önce

Ben maliyede çalışıyorum. Ödeme yapılan birimde. Konu hakkında bize iletilen herhangi bir şey yok. Ücretlerin ödenebilmesi için öncelikle şeçim müdürlüklerine ödenek gelecek. Seçim müdürlükleri herhangi bir kamu bankası ile protokol yapacak. protokolde belirtilen süre kadar para bankada kaldıktan sonra hak sahiplerinin telefonlarına ödemelerin başlayacağı günü bildirir SMS gelecek.

İsmi Lazım Deil
Şube Müdürü
03 Nisan 2024 16:25

2-3 ayı bulur.

VolkanBey06
Aday Memur
03 Nisan 2024 16:54

15 yillik sefsin eeee? Ayda kac saat calisiyosun? Gece calisiyo musun? Calisiyosan kac saat? Can tehliken var mi? Alakali alakasiz her konuya kosturuyo musun? Bayram seyran ozel gunlerde calisiyo musun? Calisiyosan mesai ucretini almiyo musun? Boş yapma. Polisle kendini kiyaslama. Senin 35 aldigin yerde polis en az 70 bin almali zaten.
hagiyatmaz, 2 hafta önce

her yerden de çıkmayın birader şimdi konu polis mi? ben 15 yıllık şefim 37 bin maaş alıyorum polis 45 bin maaş alıyor ! e neden alıyor bu kadar para daha mı yakışıklısın da veriyorlar daha da alın gözümüz yok da ne alaka şimdi seçim göreviyle? akşama kadar evet polisler oturup çay kahve içtiler aşağıda onlara da verilsin bence de.

03 Nisan 2024 17:01

Hah işte sen o kadar sefsin ama polisin tırnağı etmezsin
hagiyatmaz, 2 hafta önce

civciv kız
Daire Başkanı
03 Nisan 2024 17:40

arkadaşlar benim açtığım konuyla alakasız şeyler konuşmayın ne bu ya biraz ciddiyet lütfen.

muskarian
Şef
03 Nisan 2024 20:18

yapma şefim ya ben de öğretmenim ama polislerimize de bu şekilde yuklenmeyelim.Gercekten mesai kavramları yok bayram seyran çalışıyorlar ayrıca meslek itibariyle nerde suçlu hırsız arsız adam var onlarla uğraşıyorlar bir sürü riskler barındırıyor.Sahsen polislere laf edilmesine karşıyım
hagiyatmaz, 2 hafta önce

Servet Demirel
Aday Memur
03 Nisan 2024 21:40

şefsin diye ne oluyor hocam. 8-5 çalış, haftasonu tatil, bayram tatil, nöbetin yok, mesain var, ek ödemen var, görevlendirmen var var da var. 24-48 vs. ailenden sevdiklerinden uzakta, özel günleri düğünleri kaçırarak sen çalış o zaman. polisime laf etme . polis değilim. 8-5 çalışıyorum memurum

pil22
Aday Memur
03 Nisan 2024 23:38

Secim bitiyo.daha pazartesi oluyo.hemen geliyo.pttye yattimi..orada kagitta iban var..son 15 senede 1 kere pttye yatti..ama nedense bu sandik gorevlilerini ikna edemiyoruz ...sandigin matematigi tutturuyolar..cok merak ediyorum..bence gonulluk esasi olsun..kimseye para vermesinler..bakalim kac kisi gitcek!

03 Nisan 2024 23:40

15 yıldır oturuyoruz 35bin alıyoruz diyor sefligini yesinler senin.
hagiyatmaz, 2 hafta önce

Vedelii
Şef
03 Nisan 2024 23:42

Buram buram kıskançlık kokan bir yazar beyanı.
hagiyatmaz, 2 hafta önce

Nick2791
Aday Memur
03 Nisan 2024 23:53

polisle kendi çalışma sistemini mi kıyaslıyorsun
hagiyatmaz, 2 hafta önce

Aif42
Aday Memur
04 Nisan 2024 01:07

senin şefliğini seviyim. polis oturmuş çay içmiş o mu battı sana sen evinde her gece uyurken polisin ne gecesi var ne gündüzü. 8 saat sen orda oturdun diye alacaksın 25 saat sonra evine gidip gece tekrar göreve giden adama çok göreceksin öyle mi
hagiyatmaz, 2 hafta önce

hagiyatmaz
Şef
04 Nisan 2024 09:37

hocam bende aynısını dedim daha fazla alsınlar dedim ama okuduğunu anlamadıkları için kabarmışlar, ben seçim için para istemesi üzerine söyledim. tüm polisler de kelle koltukta değil doğuya gittiklerinde zaten o 70 leri de alıyorlar.

muskarian, 2 hafta önce
yapma şefim ya ben de öğretmenim ama polislerimize de bu şekilde yuklenmeyelim.Gercekten mesai kavramları yok bayram seyran çalışıyorlar ayrıca meslek itibariyle nerde suçlu hırsız arsız adam var onlarla uğraşıyorlar bir sürü riskler barındırıyor.Sahsen polislere laf edilmesine karşıyım

hagiyatmaz
Şef
04 Nisan 2024 09:39

ben çok mu gördüm yazmışımı ? Çalışma koşullarınızdan memnun değilseniz kpss orada girin kazanın 32 bin maaşla başlayın. neyse biz polis-asker düşmanı değiliz burada boş yapmayın.

Aif42, 2 hafta önce
senin şefliğini seviyim. polis oturmuş çay içmiş o mu battı sana sen evinde her gece uyurken polisin ne gecesi var ne gündüzü. 8 saat sen orda oturdun diye alacaksın 25 saat sonra evine gidip gece tekrar göreve giden adama çok göreceksin öyle mi

hagiyatmaz
Şef
04 Nisan 2024 09:42

işte bizler bunlar gibiler yüzünden hiç bir hak alamıyoruz. Sgk çalışanı biri nasıl oturabilir ? sen tüm gün boş boş gezerken ben akşama kadar dosyalara ve telefonlara bakıyorum.

iyilikiyidir01, 2 hafta önce
15 yıldır oturuyoruz 35bin alıyoruz diyor sefligini yesinler senin.
Toplam 62 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi