Editörler : "eskiyara"Pangaea
03 Nisan 2024 22:24

İl içi ve il dışı atama

İl içi ve il dışı atamada 3 yıl şartı kaldırılsın

Calimaestro
Memur
03 Nisan 2024 23:26

tamam

SorunCevaplayıN
Genel Müdür
03 Nisan 2024 23:32

Kaç yıl olsun :)

Serkan 43
Aday Memur
04 Nisan 2024 08:31

İl içi ve il dışı atamada 3 yıl şartı kaldırılsın

alone02
Memur
04 Nisan 2024 08:49

3 yıl şartı kaldırılırsa dilekçeli sisteme dönülür eskisi gibi ve çok daha zor tayin isteyebilirsin.

ama 3 yıl değilde 2 yıla düşerse çok daha güzel olur. çünkü bir umutla tayin istediği yerde pişman, mutsuz ya da problem yaşayanlar çok oluyordur.

Serkan 43
Aday Memur
07 Nisan 2024 16:02

İl içi ve il dışı atamada 3 yıl şartı kaldırılsın Uzman ve başöğretmenlik sınavı kaldırılsın Kurumlar arası geçiş serbest bırakılsın Öğretmen maaşı 100 bin TL olmalıdır Erken emeklilik istiyoruz lütfen Disiplin affı istiyoruz lütfen lütfen Öğretmenlere üniversitelerde sınavsız araştırma görevlisi olma imkanı sağlansın lütfen lütfen Öğretmen emekli maaşı 50 bin TL olsun inşallah Sınıf defteri kaldırılsın Öğretmenlere her 6 yılda bir ek puan gelsin ( Hizmet puanı)

Kamu3491
Aday Memur
07 Nisan 2024 19:03

İl içi ve il dışı atamada 3 yıl şartı kaldırılsın Memurlar için disiplin affı çıkacaktır Öğretmen maaşları 100 bin TL olsun Erken emeklilik gelsin Öğretmenlerin emekli maaşı 50 bin TL olsun

matemkogr
Şef
08 Nisan 2024 00:58

Tayin sistemi için bir havuz oluşturulsa herkes talep ettiği şehri bölgeyi vs belirtse ve gerçekleşme durumuna göre dönem sonlarında hizmet puanı önceliğine göre tayinler planlansa.. ne norm açığı ne norm fazlası oluşur.

Eş durumu özür grubunda da iki eş aynı anda tayin istemeli ve hangi ilde ihtiyaç varsa açık varsa daha fazlaysa o yönde aile birliği korunmalı. Bazı durumlar suistimale çok açık maalesef.

08 Nisan 2024 01:04

Bu arada bir müdür diyor ki öğretmen benim okuluma tayin isteyecekse önce beni arayıp onay alır.Buna ne diyorsunuz

08 Nisan 2024 01:05

Herkesin tayin istediği yerlerde norm fazlası dolu hayal kurmayın

matemkogr, 1 hafta önce

Tayin sistemi için bir havuz oluşturulsa herkes talep ettiği şehri bölgeyi vs belirtse ve gerçekleşme durumuna göre dönem sonlarında hizmet puanı önceliğine göre tayinler planlansa.. ne norm açığı ne norm fazlası oluşur.

Eş durumu özür grubunda da iki eş aynı anda tayin istemeli ve hangi ilde ihtiyaç varsa açık varsa daha fazlaysa o yönde aile birliği korunmalı. Bazı durumlar suistimale çok açık maalesef.

08 Nisan 2024 01:08

Eş durumu eskiden dediğiniz gibiydi.Şimdi norm fazlalıklarınin temel nedeni eş durumu hasta anneme ben bakıyorum lar.Annesi hasta olduğu için gelmiş ama hergun alemlere akıyor insanlar

matemkogr, 1 hafta önce

Serkan 43
Aday Memur
08 Nisan 2024 02:45

Öğretmenlerin atama ve yer değiştirmesini kolaylaştıracak adımlar atılmalıdır Öğretmen atama ve yer değiştirme yönetmeliği değiştirilmelidir Kurumlar arası geçiş serbest bırakılsın Eğitimde 5 ' lik sistem geri gelsin Sınıf öğretmenlerine branş öğretmenliği hakkı tanınsın İl içi ve il dışı atamada 3 yıl şartı kaldırılsın Uzman ve başöğretmenlik sınavı kaldırılsın Köy okulları açılsın Öğretmen maaşı 100 bin TL olsun inşallah Öğretmenlere dini bayramlarda 20 bin TL ikramiye verilsin Disiplin affı istiyoruz lütfen lütfen Eş durumu tayinleri yılın bütün aylarında olmalıdır 100 bin öğretmen atansın lütfen lütfen KPSS sınav sistemi tamamen değiştirilsin Üniversite sınav sistemi tamamen değiştirilsin Öğretmen atama ve yer değiştirme sistemi tamamen değiştirilsin Öğretmenlere ucuz konut ve araba imkanı sağlansın Ögretmenlere öğretmenler gününde bir maaş ikramiye verilsin Eğitimde 8 yıllık kesintisiz eğitim geri gelmelidir İlkokul ortaokul birarada olsun Memurlar için disiplin affı istiyoruz lütfen lütfen Öğretmen atama ve yer değiştirme yönetmeliği değiştirilmelidir Öğretmen atama ve yer değiştirme sayfasında 100 okul tercih edebilmelidir Öğretmen atama ve yer değiştirme imkanı kolaylaştırılmalıdır lütfen lütfen lütfen

Kamu3491
Aday Memur
08 Nisan 2024 07:05

Öğretmenlerin atama ve yer değiştirmesi kolaylaştırılmalıdır İl içi ve il dışı atamada 3 yıl şartı kaldırılsın Memurlar için disiplin affı çıkacaktır Eğitim fakülteleri yeniden yapılandırılmalıdır Eğitimde 5 ' lik sistem geri gelmelidir Köy okulları tekrar açılmalıdır 8 yıllık kesintisiz eğitim olmalıdır Kurumlar arası geçiş serbest bırakılmalıdır Uzman ve başöğretmen ilk kıdem esasına göre olsun Disiplin affı çıkacaktır inşaallah Disiplin affı çıkacaktır inşaallah

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi