Editörler : ayşegül bgm

patolojik01
Aday Memur
24 Nisan 2024 12:01

Hocam son durum nedir sizde? Bana da sms gelmedi. O yüzden merak ediyorum.
Paramedik112., 2 ay önce

Bana da sms gelmedi ama ekip portala girebiliyorum.e devlet şifremizle girdiğimiz için ismimiz çıkıyor bence

Kpss.gcm
Aday Memur
24 Nisan 2024 12:18

Ekin portala girdiğiniz de profiliniz de ünvanınınz yazıyor mu

patolojik01
Aday Memur
24 Nisan 2024 12:45

Bunu kime yazdınız bilmiyorum ama ben girdiğimde unvanla ilgili bir şey çıkmıyor. Bana sms gelmemişti.
Kpss.gcm, 1 ay önce
Ekin portala girdiğiniz de profiliniz de ünvanınınz yazıyor mu

Kpss.gcm
Aday Memur
24 Nisan 2024 13:57

Normalde ben SMS gelmeden önce ekipe giremiyordum SMS den sonra girebilmeye başladım ama atandığım kurum ve ünvan bilgilerim yazıyor o yüzden sordum

garibanhemsire
Aday Memur
24 Nisan 2024 16:13

Hocam geldi mi SMS size bana hala gelmedi

patolojik01, 1 ay önce
Bunu kime yazdınız bilmiyorum ama ben girdiğimde unvanla ilgili bir şey çıkmıyor. Bana sms gelmemişti.

patolojik01
Aday Memur
24 Nisan 2024 16:19

Gelmedi hocam. Bugün hastaneyi de aradım sisteme düşmemişim. Siz de kendi hastanenizi arayın. Bazılarına sms gelmemiş, sisteme düştüklerini hastaneden öğrenmişler. 2 Mayıs evrak teslimi için son. Mazallah hakkınız yanmasın.
garibanhemsire, 1 ay önce

Hocam geldi mi SMS size bana hala gelmedi

patolojik01
Aday Memur
24 Nisan 2024 16:21

Hocam 2024/5 atamasında mı yerleştiniz?
Kpss.gcm, 1 ay önce
Normalde ben SMS gelmeden önce ekipe giremiyordum SMS den sonra girebilmeye başladım ama atandığım kurum ve ünvan bilgilerim yazıyor o yüzden sordum

garibanhemsire
Aday Memur
24 Nisan 2024 22:01

Aradım hocam düşmemiş 2 Mayıs'a kadar aramaya devam edecem ama sonrasında ne kadar bekleyeceğiz bu şekilde artık tahammül edilmiyor

patolojik01, 1 ay önce
Gelmedi hocam. Bugün hastaneyi de aradım sisteme düşmemişim. Siz de kendi hastanenizi arayın. Bazılarına sms gelmemiş, sisteme düştüklerini hastaneden öğrenmişler. 2 Mayıs evrak teslimi için son. Mazallah hakkınız yanmasın.

patolojik01
Aday Memur
24 Nisan 2024 23:32

Aramakla iyi yapmışsınız hocam. Sms gitmeyenler ama sisteme düşenler olmuş. Ben bunları duyunca dedim 2 Mayıs son gün. Belki sms ile ilgili bir sorun olmuştur. Allah korusun hakkım yanar. O yüzden telaşlandım. Arayıp kontrol ettirdiğimize göre artık ikinci duyuruyu bekleyeceğiz. Beklemek zor ama moral bozmayalım. Siciliniz temizse zaten sorun olmaz.
garibanhemsire, 1 ay önce

Aradım hocam düşmemiş 2 Mayıs'a kadar aramaya devam edecem ama sonrasında ne kadar bekleyeceğiz bu şekilde artık tahammül edilmiyor

Paramedik112.
Aday Memur
25 Nisan 2024 08:36

Hocam maalesef bende de durumlar aynı.ben de defalarca aradım atandığım kurumun il sağlık müdürlüğünü ve her seferinde henüz sisteme düşmemişsiniz cevabını aldım

patolojik01, 1 ay önce
Hocam son durum nedir sizde? Bana da sms gelmedi. O yüzden merak ediyorum.

Tudem05
Aday Memur
25 Nisan 2024 16:30

Merhaba arkadaşlar bu atamada atanan ama 2 Mayıs'a kadar zimmete dusmeyenler için süreç nasıl işleyecek bilgi sahibi olan var mı?

mustapha06
Aday Memur
27 Nisan 2024 17:25

Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğünün duyurusunu okumanızı tavsiye ederim.

Tudem05, 1 ay önce

Merhaba arkadaşlar bu atamada atanan ama 2 Mayıs'a kadar zimmete dusmeyenler için süreç nasıl işleyecek bilgi sahibi olan var mı?

garibanhemsire
Aday Memur
29 Nisan 2024 09:27

Arkadaşlar şu gün yada tahmini kaç haftaya zimmete düşebileceği ile ilgili bilgi alan var mı

cansiper
Aday Memur
29 Nisan 2024 16:08

Hiç bir şekilde herhangi bir yerden bilgi alamadım. Alanlar paylaşırsa sevinirim.

garibanhemsire, 4 hafta önce

Arkadaşlar şu gün yada tahmini kaç haftaya zimmete düşebileceği ile ilgili bilgi alan var mı

memurolacak1
Aday Memur
29 Nisan 2024 20:06

Birinin yorumunu okumuştum. Yanlış hatırlıyor olabilirim. Bundan önceki alımda, ilk duyurudaki son evrak tesliminden bir ay sonra ikinci duyuru gelmiş.

garibanhemsire
Aday Memur
29 Nisan 2024 21:08

Yok hocam 12 Mayıs'ta 2023/5 atamasında ilk duyuru gelmiş 15-31 Mayıs arası evrak teslimi olmuş 13 Haziran 2.duyuru gelmiş. Yghm de tüm duyuru arşivini önceki alımları vs karıştırdım ama 2.duyuru geldiğinde de ckys dusmeyip 4 ay sonunda düşen bir kesim olmuş beni korkutan 4 ay gibi bir süre bekletebiliyor olmaları

memurolacak1, 4 hafta önce
Birinin yorumunu okumuştum. Yanlış hatırlıyor olabilirim. Bundan önceki alımda, ilk duyurudaki son evrak tesliminden bir ay sonra ikinci duyuru gelmiş.

memurolacak1
Aday Memur
29 Nisan 2024 23:07

İnşallah 2. duyuruda düşeriz hocam. Binlerce kişinin işlemleri tamamlandı. Bir biz kaldık..

Yok hocam 12 Mayıs'ta 2023/5 atamasında ilk duyuru gelmiş 15-31 Mayıs arası evrak teslimi olmuş 13 Haziran 2.duyuru gelmiş. Yghm de tüm duyuru arşivini önceki alımları vs karıştırdım ama 2.duyuru geldiğinde de ckys dusmeyip 4 ay sonunda düşen bir kesim olmuş beni korkutan 4 ay gibi bir süre bekletebiliyor olmaları

Fenerbahçe42
Aday Memur
08 Mayıs 2024 20:10

2024/5 yeni duyuru geldi ama hala SMS gelmedi, ne yapılması gerektiğini ise maalesef bilmiyoruz.

Toplam 58 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi