Editörler : swat3410

Albayrakyesilsancak
Aday Memur
18 Nisan 2024 17:08

cuma da yatmazsa lanet olsun o boş boş yatan memura

Cenderli.05
Aday Memur
18 Nisan 2024 17:12

polis değilsin madem millete yalan soyleme çakal senii defol git la sayfadan
İbrahim5506, 1 ay önce
Bugun yattı
18 Nisan 2024 17:14

Evet polis değilim. Jandarmayim.Zaten samsun jandarma ya yattı diye yukarıda yorum yaptım. Ne yaparsam yapayım inan senin kadar çakal ve yavşak olamam..
Cenderli.05, 1 ay önce
polis değilsin madem millete yalan soyleme çakal senii defol git la sayfadan

Cenderli.05
Aday Memur
18 Nisan 2024 17:17

burdakiler jandarmami okuman yokmu senin git sayfana yaaa belki insanlarin ihtiyacı var bekliyor belki borcu var tarzından belli ne olduğun
İbrahim5506, 1 ay önce
Evet polis değilim. Jandarmayim.Zaten samsun jandarma ya yattı diye yukarıda yorum yaptım. Ne yaparsam yapayım inan senin kadar çakal ve yavşak olamam..
18 Nisan 2024 17:19

Neyse seninle daha fazla muhatap olmayacağım. Buradaki polis arkadaşlarin bilgisi olsun diye yorum yaptım.
Cenderli.05, 1 ay önce
burdakiler jandarmami okuman yokmu senin git sayfana yaaa belki insanlarin ihtiyacı var bekliyor belki borcu var tarzından belli ne olduğun

siyahbeyaz88
Daire Başkanı
18 Nisan 2024 19:54

jandarmaya yatınca bizimle ilgisi nedir bizene jandarmaya yatmış ya da yatmamış
İbrahim5506, 1 ay önce
Neyse seninle daha fazla muhatap olmayacağım. Buradaki polis arkadaşlarin bilgisi olsun diye yorum yaptım.

iyilikiyidir01
Şube Müdürü
18 Nisan 2024 20:15

hiç anlamam bir kere ne öğretmene ne askerin sayfasına baktık nede sağlıkçıların yani buraya niye bakar ki insan niye yazarki gereksiz olduğun bundan belli.
İbrahim5506, 1 ay önce
18 Nisan 2024 20:37

Sen istemesende, karnın şişse de aynı bakanlığa bağlı personelleriz.Herksesin senin gibi habis düşünceleri olduğuna inanmıyorum. Kaldı ki burası herkese açık bir forum.Bu kadar haset bir düşünceye neden sahipsiniz anlamıyorum.
iyilikiyidir01, 1 ay önce
hiç anlamam bir kere ne öğretmene ne askerin sayfasına baktık nede sağlıkçıların yani buraya niye bakar ki insan niye yazarki gereksiz olduğun bundan belli.
19 Nisan 2024 01:12

Keşke aynı bakanlığa bağlı olduğumuz gibi, çalışma şartlarımız özlük haklarımız maaşlarımız vs gibi herşeyimiz eşit olsa
İbrahim5506, 1 ay önce
Sen istemesende, karnın şişse de aynı bakanlığa bağlı personelleriz.Herksesin senin gibi habis düşünceleri olduğuna inanmıyorum. Kaldı ki burası herkese açık bir forum.Bu kadar haset bir düşünceye neden sahipsiniz anlamıyorum.
19 Nisan 2024 01:19

iyi geceler......
Ankaralımemur41, 1 ay önce
Keşke aynı bakanlığa bağlı olduğumuz gibi, çalışma şartlarımız özlük haklarımız maaşlarımız vs gibi herşeyimiz eşit olsa
19 Nisan 2024 05:19

Sıkar tabi
İbrahim5506, 1 ay önce
iyi geceler......
19 Nisan 2024 06:39

Hayırlı sabahlar...
Ankaralımemur41, 1 ay önce
Sıkar tabi

Beyaz-YaRaSa
Aday Memur
19 Nisan 2024 08:08

Ne zaman yatacak bugun yatar mı?