Editörler : cihan27E.Kayı Han

besyo4434
Aday Memur
10 Nisan 2024 20:12

Mertcan kardeş bi besgun kredi kartını kullan bişe olmaz ya ne devlet meselesi haline getirdin.sanki ne fark edecek beş gün sonra yatınca.kimseye bı torpil geçildiği yoo bazı yerler insiyatif kullanmış yada yanlış anlamış yatırmışlar.adam nerdeyse ülkeyi ayağa kaldıracak

Mert Can Gül, 2 ay önce
o sağlık çalışanı mi arladasinin eşi
10 Nisan 2024 21:00

Koskoca Üniversite Rektörlerinin personellerinin maaşını erken yatırmaya güçleri yokmuş! Sonucu çıkıyor..

Kalet
Daire Başkanı
10 Nisan 2024 21:14

Parayı para piyasası fonlarında değerlendirecektik. Bizim yerimize banka yedi parayı. 50.000 liranın 6 günlük getirisi 400 TL civarı.

besyo4434, 2 ay önce

Mertcan kardeş bi besgun kredi kartını kullan bişe olmaz ya ne devlet meselesi haline getirdin.sanki ne fark edecek beş gün sonra yatınca.kimseye bı torpil geçildiği yoo bazı yerler insiyatif kullanmış yada yanlış anlamış yatırmışlar.adam nerdeyse ülkeyi ayağa kaldıracak

hoca7979
Aday Memur
10 Nisan 2024 22:35

Ilginc bir durum madem oyle bizimkilerde yatsın:)

hoca7979
Aday Memur
10 Nisan 2024 22:40

Çok aklın varsa kendine sakla birader
besyo4434, 2 ay önce

iyilikiyidir01
Şube Müdürü
10 Nisan 2024 23:00

maasın yattı galiba ortalık karısmasın diyorsun galiba bana mı öyle geldi acaba .çaktırmadınız değil mi yatınca şimdi millet lag ses çıkaracak diye burda telkin veriyorsunuz gibi bir üslup sezdim:)
besyo4434, 2 ay önce

besyo4434
Aday Memur
10 Nisan 2024 23:27

Ne alakası var.benim de yatmadı.benim kızdığım sanki bı hakları yenilmiş günü gelmişte yatmamis gibi.15 inde herkesin yatar bence olması gerekende o.erken yatınca da düzen bozuluyor.her yere yazmanın bunu büyük bir sorun haline getirmenin anlamı yok.

iyilikiyidir01, 2 ay önce
maasın yattı galiba ortalık karısmasın diyorsun galiba bana mı öyle geldi acaba .çaktırmadınız değil mi yatınca şimdi millet lag ses çıkaracak diye burda telkin veriyorsunuz gibi bir üslup sezdim:)

atillaa10
Aday Memur
11 Nisan 2024 05:36

Balıkesir Sağlık bakanlığına bağlı hastanelerde yattı.

iyilikiyidir01
Şube Müdürü
11 Nisan 2024 12:34

cimere şikayette bulunun benim gibi sitenin ekran görüntüsü burda yattı diyenlerin ekran görüntüsünü aldım şikayette bulundun araştırılmasını .memurlar net ip veriyor zaten gercek neyse çıkar ortaya sonucu da atarım size .herkes bu haber sitesini ekran görüntüsünü linkini ve burda yattı diyenlerin ekran görüntüsünü alıp cimere yazsın böyle birşey olması usulsuzluktür ayrımcılık tir

bojankrunic
Aday Memur
12 Nisan 2024 00:07

Boş boş işlerle uğraşıyorsunuz

atillaa10
Aday Memur
12 Nisan 2024 00:19

Yattı kardeşim yalan mı söyleyeceğiz ? Avrupa insan hakları mahkemesine git istersen. Ne gereksiz işler yaa

iyilikiyidir01, 2 ay önce
cimere şikayette bulunun benim gibi sitenin ekran görüntüsü burda yattı diyenlerin ekran görüntüsünü aldım şikayette bulundun araştırılmasını .memurlar net ip veriyor zaten gercek neyse çıkar ortaya sonucu da atarım size .herkes bu haber sitesini ekran görüntüsünü linkini ve burda yattı diyenlerin ekran görüntüsünü alıp cimere yazsın böyle birşey olması usulsuzluktür ayrımcılık tir
Toplam 71 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi