Editörler : E.Kayı Han
11 Nisan 2024 15:21

Sözleşmeli 4bli'den 4b'ye geçiş

Öncelikle herkese merhaba ben üniversitede 4bli koruma ve güvenlik olarak 5 aydır çalışıyorum çağrı merkezi hizmetleri ön lisans mezunuyum. İçişleri bakanlığı 1.608 tane personel alımı yayımladı 450 tanesi bizim bölüm olan çağrı merkezi hizmetleri bölüm şartı ve 4bli çalışmıyor olmak şartı istiyor kendi bölümüme geçiş yapabilir miyim 4b'den 4b'ye ilan metni: https://www.icisleri.gov.tr/kurumlar/Merkez/Haberler/2024/01-02-03/Sozlesmeli-Personel-Alimi-2024.pdf

Dol8311
Memur
11 Nisan 2024 17:05

Gecersibln

Muhammeddemindi
Aday Memur
11 Nisan 2024 17:59

4bli çalışmıyor olmak yazıyor ama şartlarda bakar mısınız

Dol8311, 1 ay önce

Gecersibln

Burakrsm
Aday Memur
11 Nisan 2024 19:43

Şuanki çalıştığın 4b li görevin kendi branşının gerektirdiği meslek olsaydı atanamazdın, güvenlik iken kendi mezuniyetinle kazanmış olduğun bi mesleğe geçeceksin, rahat ol yani kesin bilgi geçiyorsun

Muhammeddemindi
Aday Memur
11 Nisan 2024 19:49

Arkadaşlar bakanlığı aradım 4bli çalışmıyor olmak şartına takılıp geçemiyormuşun?

Muhammeddemindi
Aday Memur
11 Nisan 2024 19:53

Şartlarda bu yazıyor: 9-CAGRI KARSILAMA PERSONELI:

a) Iki yillik yüksekokullarn Cagn Merkezi Hizmetleri bölümünden veya buna denkligi

Yüksekögretim Kurulu tarafindan kabul edilen bölümlerden mezun olmak.

Kamu kurum ve kuruluslanda 4/B sözlesmeli personel pozisyonunda çalismiyor olmak,

Pozisyon ünvan ayrimina bakilmaksizin kamu kurum ve kuruluslarinda 4/B sözlesmeli olarak

çalismakta iken sözlesmenin fesih edilmesi durumunda bir yillik bekleme süresini son basvuru tarihi

itibaryla doldurmus olmak.

İlan metninde yazan bu geçiş yapabilir miyim yine de çünkü 5 aydır üniversitede koruma ve güvenlik olarak 4bliyim

Burakrsm, 1 ay önce

Şuanki çalıştığın 4b li görevin kendi branşının gerektirdiği meslek olsaydı atanamazdın, güvenlik iken kendi mezuniyetinle kazanmış olduğun bi mesleğe geçeceksin, rahat ol yani kesin bilgi geçiyorsun

hezargol
Memur
12 Nisan 2024 00:24

Hayır başvuramazsın . "posizyon ve unvanı farketmeksizin" ifadesinin meali ne olursan başvuru tarihinin son günü itibariyle son bir yıl içerisinde sözleşmeli çalışmamış olmandır. normal şartlar altında belirli bölümlerde mezun olanların kendi diploma mezuniyet unvanı olmayan bir kamu kurumunda sözleşmeli çalışmaktayken, kendi unvanına atanmasında 1 yıllık süre şartı aranmıyor. ama bu alımda direkt olarak kendi unvanın da bile başvursan yerleşemezsin diyorlar.
Muhammeddemindi, 1 ay önce

Şartlarda bu yazıyor: 9-CAGRI KARSILAMA PERSONELI:

a) Iki yillik yüksekokullarn Cagn Merkezi Hizmetleri bölümünden veya buna denkligi

Yüksekögretim Kurulu tarafindan kabul edilen bölümlerden mezun olmak.

Kamu kurum ve kuruluslanda 4/B sözlesmeli personel pozisyonunda çalismiyor olmak,

Pozisyon ünvan ayrimina bakilmaksizin kamu kurum ve kuruluslarinda 4/B sözlesmeli olarak

çalismakta iken sözlesmenin fesih edilmesi durumunda bir yillik bekleme süresini son basvuru tarihi

itibaryla doldurmus olmak.

İlan metninde yazan bu geçiş yapabilir miyim yine de çünkü 5 aydır üniversitede koruma ve güvenlik olarak 4bliyim

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi