Editörler : swat3410

kral122
Daire Başkanı
13 Nisan 2024 23:37

İnşallah burada beddua ettiğin günü gorueuem bu senede gidemedik torpil yapıp gidenlerin vsvsvsvs diye

Anderson1, 1 ay önce

İstanbula hazırlıklı olun beyler en az 200.000 sıcak parayı cebinize koyun yok öyle yatmaya alışanlar gelin burda uykuya hasret kalacağınız günler sizi bekliyor.HADİ BE EGM açıkla artık şenlensin buralar İstanbul başlıklarından

hakkan1
Aday Memur
14 Nisan 2024 09:24

tayini İstanbul'a çıkanlar 2 yıldır durdurma veriyorlarmış arkadaş bu korku nedir. sen gitmezsen istanbul da güvenlik sorunu oluyor. her zaman söylüyorum İstanbul'da göreve başlayan İstanbul'da emekli olmalı.

iyilikiyidir01
Şube Müdürü
14 Nisan 2024 10:36

yav yapmayın bilmeden etmeden kulüktan dolma bilgilerle kendinizi kandırmayın kinlendirmeyi bırakın
hakkan1, 1 ay önce
tayini İstanbul'a çıkanlar 2 yıldır durdurma veriyorlarmış arkadaş bu korku nedir. sen gitmezsen istanbul da güvenlik sorunu oluyor. her zaman söylüyorum İstanbul'da göreve başlayan İstanbul'da emekli olmalı.

srcnomr51
Şef
14 Nisan 2024 10:42

peki İstanbulda baslayanin günahı ne ki orada emekli olacak orada başlayan hep orada kalsın bende Anadolu'da ölüsü dirisinden fazla yerde çalışayım yatayım mantığı bu resmen bencillik
hakkan1, 1 ay önce

Anderson1
Şef
14 Nisan 2024 11:32

Cvp verme trole istanbula gelme korkusu yaşıyor

srcnomr51, 1 ay önce
peki İstanbulda baslayanin günahı ne ki orada emekli olacak orada başlayan hep orada kalsın bende Anadolu'da ölüsü dirisinden fazla yerde çalışayım yatayım mantığı bu resmen bencillik

siyahbeyaz88
Daire Başkanı
14 Nisan 2024 12:34

burda adama niye kızıp duruyorsunuz, tokatta sivasta şark yapıp daha sonra sinop denizli kütahya amasya vb gibi yerlerde çalışan adamlar gelsin birazda istanbulda çalışsınlar ne var bunda zaten bunların durumu iyidir birikimleri çoktur istanbulda geçinebilirler, istanbulda çalışmış adamlar geri gelmesin diyoruz

Izk3435
Şef
14 Nisan 2024 12:53

Beddualar hava da uçuştu istabula torpilli daha önce rahat çalışmış olanlar gelsin dedik diye vay efendim kıskanç olduk fesat olduk neymiş bu istanbul gitmeyin orda kalın diyenler oldu sanki biz beddua etmişiz gibi davrandılar arkadaş gelmek istemiyorsanız gidin bulun dayınızı gelmeyin zaten bu şekilde gelip mutlu olmanız mümkün değil kırk kere yazdım yine yazıyorum ben tercih dışı geldim hayırlısı buymuş dedim mutlu mesut çıktım geldim kimseye beddua etmedim sitem etmedim kin kusmadım haksızsınız istanbul korkunuzun sebebi bizler değiliz konunun sahibi rica ediyorum böyle konular açıp bunları üstümüze salma bırak gelen gelsin gelmeyen gelmesin sanki personel şube çalışanıymışız gibi davranıyorlar gelmeyin arkadaş gelmeyin herkesin allah gönlüne göre versin beddua edenler sizi de allah affetsin

siyahbeyaz88, 1 ay önce
burda adama niye kızıp duruyorsunuz, tokatta sivasta şark yapıp daha sonra sinop denizli kütahya amasya vb gibi yerlerde çalışan adamlar gelsin birazda istanbulda çalışsınlar ne var bunda zaten bunların durumu iyidir birikimleri çoktur istanbulda geçinebilirler, istanbulda çalışmış adamlar geri gelmesin diyoruz

mlezosto
Aday Memur
14 Nisan 2024 22:37

istanbulda eksi gören memur saftır:))
Anderson1, 1 ay önce

Eksi koyanlar :):) gelin de görün eksi hesaplarınızı burda göreceğiz bakalım:)

mlezosto
Aday Memur
14 Nisan 2024 22:39

istanbula tekrar verseler koşa koşa giderim ek işin kralı orda. eminönden memleketine ürün gönder maaşını katlarsın. senin gibi tipler evden işe işten eve odun gibi asosyal yaşayan tiptir. çevre yapacaksın gidipte bon polosom deyip kasılmayacaksın. şimdi Anadolu'dayım istanbuldaki çevrem sağolsun elbise kıyafet göndeyor bi maaş para kazanıyorum

kral122
Daire Başkanı
14 Nisan 2024 23:16

Onların ne suçu var he isteyerek geldi ise gitmek istemiyorsa gitmezsin ben 30 yıl daha çalışırım. Çünkü dogma büyüme İstanbulluyim

hakkan1, 1 ay önce

Anderson1
Şef
14 Nisan 2024 23:59

Biz senim gibi harama bulaşmayız kardeş sen devam et neye devam ediyorsan çokta umrumda ben ekside olayımda bogazımdan haram geçmesin

mlezosto, 1 ay önce
istanbulda eksi gören memur saftır:))

mlezosto
Aday Memur
15 Nisan 2024 00:01

ticarete haram diyen mala ben ne diyeyim ahahla eskilerde ağla o zaman. lcw den aldığın kareli gömlekle gez polisim diye kasıla kasıla
Anderson1, 1 ay önce

Biz senim gibi harama bulaşmayız kardeş sen devam et neye devam ediyorsan çokta umrumda ben ekside olayımda bogazımdan haram geçmesin

Anderson1
Şef
15 Nisan 2024 00:07

Mal kelimesi için yarın savcılığa suç duyursunda bulunuyorum merak etme;)

mlezosto, 1 ay önce
ticarete haram diyen mala ben ne diyeyim ahahla eskilerde ağla o zaman. lcw den aldığın kareli gömlekle gez polisim diye kasıla kasıla

mlezosto
Aday Memur
15 Nisan 2024 00:10

ahahhaa oğlum yoğunluktan adliyeye nasıl gideceksin:)) burda boş yapacağına mesleğinin hakkını vereen mal kelimesinin hakaret olmadığını bilirdin Yargıtay kararlarını oku:)) dava açta bende bi karşı dava açıp seni biraz daha eksiye düşüreyim ahahahaha.
Anderson1, 1 ay önce

mlezosto
Aday Memur
15 Nisan 2024 00:13

oğlum senin konular neden hep beddua başkasının kötülüğü üstüne la. senin gibisi 81 ildede huzur bulamaz senin kalbin bozuk la git sosyalleş diyecemde seni seven yoktur çevrende
Anderson1, 1 ay önce

Anderson1
Şef
15 Nisan 2024 00:23

Görecez bakalım oğlummm benm

mlezosto, 1 ay önce
oğlum senin konular neden hep beddua başkasının kötülüğü üstüne la. senin gibisi 81 ildede huzur bulamaz senin kalbin bozuk la git sosyalleş diyecemde seni seven yoktur çevrende

Afyonlu0313
Aday Memur
22 Nisan 2024 07:49

sen tam bir malsın
Anderson1, 1 ay önce

Görecez bakalım oğlummm benm

Toplam 57 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi