Editörler : swat3410

Boş Adam
Memur
12 Nisan 2024 22:36

Bizim okulda baş öğretmen yok ama uzman öğretmen var. Ek ders eş yardımı çocuk parası falan 55 civarı alıyor. Uzman olmak için 10 yıllık hizmet süresi istiyor, baş öğretmen için 20 yıl. Uzmanlık ve baş öğretmenlik tazminatı da maaş katsayısına bağlı. Enflasyon oranında artıyor altı ayda bir

Muerem, 2 ay önce

42 az ya uzman yada baş olsan ne fark ediyor ful ek dersiyle 55 diyolar doğru mu o

Muerem
Daire Başkanı
12 Nisan 2024 22:43

Uzman 55 demek doğru baş öğretmenler de +5000 diye biliyorum 60 bin bide sınav görevi filan ekstralar desen de ama o ne öyle ya sen gel bize hazırlıklarını yap en azından içinde kalmasın

Boş Adam, 2 ay önce

Bizim okulda baş öğretmen yok ama uzman öğretmen var. Ek ders eş yardımı çocuk parası falan 55 civarı alıyor. Uzman olmak için 10 yıllık hizmet süresi istiyor, baş öğretmen için 20 yıl. Uzmanlık ve baş öğretmenlik tazminatı da maaş katsayısına bağlı. Enflasyon oranında artıyor altı ayda bir

Boş Adam
Memur
12 Nisan 2024 22:48

Hocam dürüst olmak gerekirse ben çocukluktan beri hep çalıştım. Boşluğa düşünce psikolojik olarak kendimi kötü hissediyorum. O yüzden yoğun tempoda çalışmak istiyorum. Eğer geçiş yapmazsam niyetim öğretmenliğe dönüp öğleden sonra farklı işler kovalamak. Biraz boşluğa düştüm bu meslekte

Muerem, 2 ay önce

Uzman 55 demek doğru baş öğretmenler de +5000 diye biliyorum 60 bin bide sınav görevi filan ekstralar desen de ama o ne öyle ya sen gel bize hazırlıklarını yap en azından içinde kalmasın

bezgin.
Aday Memur
12 Nisan 2024 22:58

polislikte boşluğa düşmeyi isteyecek bile vaktin olmayacak kardeşim vazgeç bu sevdadan. insan bu hayata bir kez geliyor.
Boş Adam, 2 ay önce

Hocam dürüst olmak gerekirse ben çocukluktan beri hep çalıştım. Boşluğa düşünce psikolojik olarak kendimi kötü hissediyorum. O yüzden yoğun tempoda çalışmak istiyorum. Eğer geçiş yapmazsam niyetim öğretmenliğe dönüp öğleden sonra farklı işler kovalamak. Biraz boşluğa düştüm bu meslekte

Muerem
Daire Başkanı
12 Nisan 2024 23:02

Neyse makarayı bırakalım ayda minimum 300 ila 340 saat çalışıp 41 bin öyle ek mek yok sadece 41 bin bana uyar diyosan gel emin ol boşluktan çıkar farklı bi boyuta girersin ama net

Boş Adam, 2 ay önce

Coktamuhimdegil
Aday Memur
12 Nisan 2024 23:36

keşke karşıklı becaiş olsa sen polisliğe geçsen ben öğretmenliğe . ne güzel olurdu .Kardeş görevden geldim yorgunum fakat kendime bir çıkış yolu arıyorum kitabı önüme açtım KPSS çalışıyorum öğretmenliğe geçmek için .. macera arama

Boş Adam
Memur
12 Nisan 2024 23:46

Polis maaşı 41 bin mi

Muerem, 2 ay önce

Neyse makarayı bırakalım ayda minimum 300 ila 340 saat çalışıp 41 bin öyle ek mek yok sadece 41 bin bana uyar diyosan gel emin ol boşluktan çıkar farklı bi boyuta girersin ama net

Boş Adam
Memur
12 Nisan 2024 23:48

Keşke olsaydı hocam gözüm kapalı senin mutluluğun için elimden geleni yapardım. Zaten orada da benim gibi adamlar mutlu olmaz da neyse. Bir süre sonra oradan da ayrılma çabasına girerdim

Coktamuhimdegil, 2 ay önce
keşke karşıklı becaiş olsa sen polisliğe geçsen ben öğretmenliğe . ne güzel olurdu .Kardeş görevden geldim yorgunum fakat kendime bir çıkış yolu arıyorum kitabı önüme açtım KPSS çalışıyorum öğretmenliğe geçmek için .. macera arama

Muerem
Daire Başkanı
12 Nisan 2024 23:58

Aynen öyle 41 bin ek mek yok ne o bi şaşırdın

Boş Adam, 2 ay önce

Polis maaşı 41 bin mi

MeteAkk
Aday Memur
13 Nisan 2024 00:23

rahat batmıyosa otur oturduğu n yerde

kreatin
Aday Memur
13 Nisan 2024 00:40

uzman öğretmenin ek dersle birlikte 55bin alması imkansız 55bini 1/4 derece başöğretmen okul müdürleri alıyor. 40-41 normal maaşı olur 4-5bin ek dersi olur
Boş Adam, 2 ay önce

Muerem
Daire Başkanı
13 Nisan 2024 01:02

Hehh zıpladı bi tanesi bende nerde kaldı diyodum kardeşim neyin tatavasını yapıyorsun adamın öğretmen olduğu belli kendi yazıyo ayrıca siz bi kendinizi mi akıllı sanıyorsunuz yok mu ulan çevremizde öğretmen de bilmicez yok imkansiz bilmem ne ya bu arkadaşımız gibi efendi gibi yazın yada basın gidin emniyet formundan yeter be

kreatin, 2 ay önce
uzman öğretmenin ek dersle birlikte 55bin alması imkansız 55bini 1/4 derece başöğretmen okul müdürleri alıyor. 40-41 normal maaşı olur 4-5bin ek dersi olur

Muerem
Daire Başkanı
13 Nisan 2024 01:05

Bu ek ders te 4 5 senedir 4 5 bin anasını satim hiç zamlanmıyo bu ek dersler yada kurs ücretleri 10 bin üzerinde ek ders şuan kolpa yapma o aklınla burda

Gururu65
Genel Müdür
13 Nisan 2024 01:38

Yaa bi s......tr git

kreatin
Aday Memur
13 Nisan 2024 03:14

efendi gibi yazdık zaten. 1.si adam 27 yaşındayım diyor 1997 doğumlu yani. paem dış kaynak alımı 2019 yılında yaptı. yani üniversiteyi 18 yaşında kazanmış olacak 22 yaşında 2019 haziranda mezun olacak 1 ay sonra kpssye girecek. üniversite son sınıfta bir yandan kpssye(öğretmenler 3 tane kpss sınavına giriyor)ve bu kpssden 80 üstü puan alacak. bir yandan kpssye bir yandan üniversite derslerine bir yandan da paem parkuruna çalışıyordu yani? tamam hepsini tamamlamış olsun. o sene öğretmenlik ataması paem alım sonuçlarından 3-4 ay sonra oldu :). 2.si hiçbir uzman öğretmen 55 almıyor inan bana meslek lisesi öğretmenleri alıyordur alıyorlarsa 3.sü adam kadrolu memurluktan istifa edip pomeme girmeyi düşünüyor pomemi kazanacağı da meçhul kazanamazsa öğretmenliğe dönüş de yapamaz kim böyle bir şey için risk alır? yalan konuşanı 100 metre öteden tanırım
Muerem, 2 ay önce

Hehh zıpladı bi tanesi bende nerde kaldı diyodum kardeşim neyin tatavasını yapıyorsun adamın öğretmen olduğu belli kendi yazıyo ayrıca siz bi kendinizi mi akıllı sanıyorsunuz yok mu ulan çevremizde öğretmen de bilmicez yok imkansiz bilmem ne ya bu arkadaşımız gibi efendi gibi yazın yada basın gidin emniyet formundan yeter be

Muerem
Daire Başkanı
13 Nisan 2024 03:48

Sen polissin anlaşılan paem filan konulara hakimsin gelmişsin bize bizi savunacağına karşı mı çıkıyorsun 55 alanı bu arkadaşın yazması önemli değil maaş formuna yazanlar da var onu da geç tanıdığımız öğretmenler de mi yok bırak bu ağzı bırak

kreatin, 2 ay önce
efendi gibi yazdık zaten. 1.si adam 27 yaşındayım diyor 1997 doğumlu yani. paem dış kaynak alımı 2019 yılında yaptı. yani üniversiteyi 18 yaşında kazanmış olacak 22 yaşında 2019 haziranda mezun olacak 1 ay sonra kpssye girecek. üniversite son sınıfta bir yandan kpssye(öğretmenler 3 tane kpss sınavına giriyor)ve bu kpssden 80 üstü puan alacak. bir yandan kpssye bir yandan üniversite derslerine bir yandan da paem parkuruna çalışıyordu yani? tamam hepsini tamamlamış olsun. o sene öğretmenlik ataması paem alım sonuçlarından 3-4 ay sonra oldu :). 2.si hiçbir uzman öğretmen 55 almıyor inan bana meslek lisesi öğretmenleri alıyordur alıyorlarsa 3.sü adam kadrolu memurluktan istifa edip pomeme girmeyi düşünüyor pomemi kazanacağı da meçhul kazanamazsa öğretmenliğe dönüş de yapamaz kim böyle bir şey için risk alır? yalan konuşanı 100 metre öteden tanırım

kreatin
Aday Memur
13 Nisan 2024 04:05

yok polis değilim konuyu açan arkadaşın dalga amaçlı konu açtıgını düşündügümden kimsenin inanıp yorum yapmamasını istediğimden yazdım
Muerem, 2 ay önce

Sen polissin anlaşılan paem filan konulara hakimsin gelmişsin bize bizi savunacağına karşı mı çıkıyorsun 55 alanı bu arkadaşın yazması önemli değil maaş formuna yazanlar da var onu da geç tanıdığımız öğretmenler de mi yok bırak bu ağzı bırak

13 Nisan 2024 05:36

Yakın zamanda açılmış bir başlık daha vardı " kadrolu memurluktan polislige geçmek diye. Buda öğretmenlikten polisliğe geçmek istiyor galiba. Yani insan salak olurda öylemi olur, birde meslektaşım. Ossurmaktan görünüz yoruluyor, ossura ossura günde 3 saat normal 3 saatte ek ders yapıp polisten fazla maaş alıyorsunuz zaten. Rahatmı batıyor.

Mustfa4444
Memur
13 Nisan 2024 08:16

gel gel içinde ukte kalmasın. Gerçi böylelerine bişey de olmaz yağlı ballı bi şubede büroda çalışırlar.Vereceksin böyle istekli arkadaşları İstanbul Çevik kuvvete veya ekiplere. Meydan yiğit görsün. Teşkilatı Arka Sokaklar, Rıza baba dan ibaret görüyorlar

blackstain
Aday Memur
13 Nisan 2024 11:50

Böyle bir soruyu gördüğümde sayın Ümit özdağın o meşhur sözü geliyor aklıma. Ne diyor ünlü Türk düşünür Özdağ ;'Biz salağa salak deriz'
Toplam 56 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi