Editörler : "eskiyara"Pangaea
19 Nisan 2024 14:04

Seçim ücreti ne zaman yatar ?

Emniyet yatırdı polislere ücretini hem de 5 bin. Ysk 2 bini ne zaman yatıracak

Edirnel
Şube Müdürü
19 Nisan 2024 14:35

Şehirden şehre değişen bir durum.

Kendi ilinizdeki Yüksek Seçim Kurulunu arayın onlar tahmini bir bilgi veriyorlar.

Ben bugün arayıp sordum, 10 Mayıs gibi dediler. Çoğu İl YSK dan ödenek gelmesini bekliyor.

pls.njdt
Aday Memur
19 Nisan 2024 22:12

Çok tuhafsiniz 5000 demek yerine hem de 5000 demişsiniz sen seçimde öğretmenin sandık başında aldığı görevle polisin seçimde aldığı görevi kıyaslamak kadar saçma bir durum yoktur ki polis sadece seçim günü sabah 5 gece 3 e kadar çalıştı ve bu 5000 bin sadece bunun için değil polisin seçim görevi seçime 1 ay kala başlar saatkerce süren mitingker basın aciklamalari il dışı mitingker vs bunlar için ödüllendirme yapıldı sen elmayla armutlu topluyor iki meyve eder mantığıyla gidiyorsun en son olarak da yapılan iş okarak bir memurun en kiyaslayacagi meslek polis ve askerdir saygilar

Yamyamav
Şef
20 Nisan 2024 00:33

Nisan sonu veya Mayıs başları. Hep öyle olmuştur

yahya4155
Aday Memur
20 Nisan 2024 09:01

Kocaelinde yattı ibana gönderdiler direkt

hakan zeytinci
Kapalı
20 Nisan 2024 09:28

ben şoför olarak görev yaptım.beni de 5:30 da getirdiler diktiler görev yerine gece yarısı 3:30 da bıraktılar.850 lira mı ne yatırılacakmış bana.öyle dediler.lanet olsun böyle adaletsiz sisteme

Rafaello
Aday Memur
20 Nisan 2024 15:17

Mayıs başında ancak yatar

jamett
Şef
20 Nisan 2024 22:22

Polisin ya da jandarmanın aldığı ücrete sözüm yok ama öğretmenin sandık başında aldığı görevi küçümsemek doğru değil. çok sitresli bir seçim oldu. muhtar adayları her şeye itiraz etti. tutanaklar çok fazlaydı ve Ramazan günü yorucu oldu. Gece 11 de ancak adliyeden cikabildik hatta gece, 2, 3 e kadar sandık teslimi için bekleyenler vardı. Jandarmadaki arkadaşlara da saygim sonsuz. Sevgim de sonsuz. Ama sayım saatine kadar arabada telefon ve muhabbetle vakit geçirdiler. Canları sağolsun, Polisimiz ve Jandarmamiz her şeyin en iyisini hakediyor. Ayrıca Polis ve Jandarma seçim günü öncesi ve sonrasinda da mesaisi devam ediyor. Ancak öğretmenin seçim günü yaptıklarını küçümsemek gerçekten büyük haksızlık olur.
pls.njdt, 1 ay önce
Çok tuhafsiniz 5000 demek yerine hem de 5000 demişsiniz sen seçimde öğretmenin sandık başında aldığı görevle polisin seçimde aldığı görevi kıyaslamak kadar saçma bir durum yoktur ki polis sadece seçim günü sabah 5 gece 3 e kadar çalıştı ve bu 5000 bin sadece bunun için değil polisin seçim görevi seçime 1 ay kala başlar saatkerce süren mitingker basın aciklamalari il dışı mitingker vs bunlar için ödüllendirme yapıldı sen elmayla armutlu topluyor iki meyve eder mantığıyla gidiyorsun en son olarak da yapılan iş okarak bir memurun en kiyaslayacagi meslek polis ve askerdir saygilar
Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi