Editörler : swat3410

Yok yaaaa
Aday Memur
19 Nisan 2024 21:11

haklısın devrem bayramda traficilere 1 gün bile izini çok gördüler. burocular 1 gun geldiler oda 3 saat uygulama yaptılar. şimdi listeye onlarında ismi yazıldı. bence hak etmediler. sonuç herkese verilmesin. ekipde aktif çalışan karakol ve trafik normal mesaisi olan arkadaşlarımıza verilmesi lazım.
Umut1903, 1 ay önce

Eğer ödüllendirme varsa herkese çalışan herkese eşit verilmesidir.Trafikciyim ancak fiilen bayramda 5-6 gün çalışana verilmeyip yol da bir gün ek görev yazılıp 8 gün yatan takviye kuvvete verilmesi yanlış herkese az da olsa eşit verilmesidir.


Kadropolisimemettt
Aday Memur
19 Nisan 2024 21:46

Teşekkür ederim

EGMpersoneli, 1 ay önce
Evet

Kadropolisimemettt
Aday Memur
20 Nisan 2024 08:50

Olur inşallah

EGMpersoneli, 1 ay önce
Evet

Klav.ye
Aday Memur
20 Nisan 2024 18:33

Karakolların yaptığı her iş asli görevidir. ama diğer birimler öyle değil. Mesela ben bunu bizzat toplantıda söz alıp il emniyet müdürüne söyledim. Narkotik şube 5 kilo esrar yakalıyor ve bunun için taltif alıyor, polis merkezi son 3 ayda 1500 suç numarası vermiş, 25 tane aranan şahsı yakalamış, 135 kavgaya müdahale etmiş, 115 yaralamalı trafik kazasına, 11 yangına müdahale etmiş.. bunun dışında bilmem kaç saat çevre koruma nöbeti tutmuş, her polis en az 3 kez maç veya konser veya festival görevine yazılmış.... biz taltif istedik, bize bunlar sizin asli göreviniz diyerek reddettiler, narkotik şube nin asli görevi esrar eroin uyuşturucu ile mücadele değil mi? kavgaya yaralamalı trafik kazasına, konsere festivali maç görevine gidiyor mu... madem asli görevlere taltif yazılmıyor, Narkotik neden alıyor. uyuşturucu yakalamak onların asli görevidir dedim. adam bana 5 dakka boşunca bağırdı çağırdı azarladı, çok mu biliyorsun dedi, bak senden başka konuşan mı var dedi, bunun için mi söz hakkı istedin dedi... ve salondan bir tane bile babayiğit çıkıp ta müdürüm bizde aynı şeyi düşünüyoruz , arkadaşla aynı fikirdeyiz demedi... halbu ki salonun yüzde 80 i karakolcu veya hassas nokta veya resmi ekiplerin personeliydi... o günden bu yana taltif konusunda hiç bir yerde hiç bir müdüre ağzımı dahi açmadım...

neşter61, 1 ay önce

Karakolda çalışana verilmiyorsa adalet bunun neresinde var. 9 gün gece gündüz çalışana vereceksin


Kadropolisimemettt
Aday Memur
22 Nisan 2024 08:56

1 günlüğüne takviye gidene de yatacak mı peki

Toplam 25 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi