Editörler : "eskiyara"Pangaea
20 Nisan 2024 09:04

İdareci ilk atamaları hakkında

tecrubesi olan arkadaslara bir soru sormak istiyorum..idarecilik için İlk atama mülakata giren bir aday tercih yapmaması halinde sinav ve mülakat puani geçerliliğini koruyor mu?devam eden yıl da aynı yazılı ve sözlü puanı kullanabilir mi?

stdml
Memur
20 Nisan 2024 10:07

sınav puanınız yerleşmediğiniz sürece 3 yıl korursunuz fakat mülakat puanınız sadece o atama dönemi için geçerli. tercih yapmadığınız veya yerleşemediğiniz takdirde seneye tekrar mülakata girmeniz gerekiyor

ebu-fisar
Müsteşar Yardımcısı
20 Nisan 2024 13:34

hizmet puanı ve görev süresi hesabında baz alınacak tarih nedir? bilen var mı?

Merthoca72
Aday Memur
20 Nisan 2024 15:22

Sınav puanı 3 değil 2 yıl geçerliliği var sanırım.

stdml, 1 ay önce

sınav puanınız yerleşmediğiniz sürece 3 yıl korursunuz fakat mülakat puanınız sadece o atama dönemi için geçerli. tercih yapmadığınız veya yerleşemediğiniz takdirde seneye tekrar mülakata girmeniz gerekiyor

resmiplaka
Memur
20 Nisan 2024 17:38

Teşekkürler

Sevdim-Seni
Genel Müdür
20 Nisan 2024 18:37

14 Haziran 2024 baz alinacak

ebu-fisar, 1 ay önce

metaverse
Memur
22 Nisan 2024 14:40

kurum onayları açılmamış halen

23 Nisan 2024 13:58

Eylül

ebu-fisar, 1 ay önce

23 Nisan 2024 14:02

Ocak olacak pardon.Yeniden görevlendirmeler haziran

Memleketinogretmeni, 1 ay önce

Eylül

TayfurG01
Şef
23 Nisan 2024 19:43

Okul idarecisi olmaya mı çalışıyorsunuz iki kere düşünün.Bu devirde idareci sekreter demek,muhtemet demek,memur şef demek hatta onlar daha rahatlat bizden.Ben sınıf bulsam istifa edip geçeceğim.İdarecilerin sorunlarını dinleyip çözüm üreten bir sistem yok artık

highaltitude
Aday Memur
23 Nisan 2024 19:50

Katılıyorum. İdarecilikte para yok,tatil yok. Ne var; bol bol dert, sıkıntı,stres var. İnanmayanlar deneyebilir

TayfurG01, 1 ay önce

Okul idarecisi olmaya mı çalışıyorsunuz iki kere düşünün.Bu devirde idareci sekreter demek,muhtemet demek,memur şef demek hatta onlar daha rahatlat bizden.Ben sınıf bulsam istifa edip geçeceğim.İdarecilerin sorunlarını dinleyip çözüm üreten bir sistem yok artık

crabnet355
Müsteşar
24 Nisan 2024 00:21

Hocam dediğiniz gibi çok sıkıntılı yapılamacak derecede ağır bir iş olsaydı, okulların idareci kadrolarının boş kalması gerekirdi.Ama, mesela benim bulduğum ilde değil merkez, değil merkez köyler, ilçelerin köyleri bile dolu.Herkes idareci olmak istiyor..
highaltitude, 1 ay önce

Katılıyorum. İdarecilikte para yok,tatil yok. Ne var; bol bol dert, sıkıntı,stres var. İnanmayanlar deneyebilir

highaltitude
Aday Memur
24 Nisan 2024 09:29

Başarılar dilerim hocam

crabnet355, 1 ay önce
Hocam dediğiniz gibi çok sıkıntılı yapılamacak derecede ağır bir iş olsaydı, okulların idareci kadrolarının boş kalması gerekirdi.Ama, mesela benim bulduğum ilde değil merkez, değil merkez köyler, ilçelerin köyleri bile dolu.Herkes idareci olmak istiyor..

trky39
Aday Memur
24 Nisan 2024 10:03

Başvuru sayfasına girdiğimde beni atıyor, başvuru yapamadım. böyle bir hata ile karşılaşan var mı?

Merthoca72
Aday Memur
24 Nisan 2024 10:06

Dünden beri var maalesef hocam. Ben de defaatle denedim olmuyor. Bir kere de sorunsuz geçmiyor şu işlemler yahu !!

trky39, 1 ay önce
Başvuru sayfasına girdiğimde beni atıyor, başvuru yapamadım. böyle bir hata ile karşılaşan var mı?

Palasay
Aday Memur
25 Nisan 2024 15:35

Başvuru yaptıktan sonra kuruma herhangi bir belge vermek gerekiyor mu ? Zümre yada seminer belgesi v

osimosi
Şef
25 Nisan 2024 19:25

Ben ek1 doldururken hizmet sürelerini yanlış yazdım bu durumda ne olur kabul edilmez mi başvurum?

Susan adam
Aday Memur
26 Nisan 2024 09:14

Düzeltilerek başvuru kabul edilir.
osimosi, 1 ay önce

Ben ek1 doldururken hizmet sürelerini yanlış yazdım bu durumda ne olur kabul edilmez mi başvurum?

Toplam 17 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi