Editörler : "eskiyara"Pangaea

20 Nisan 2024 18:53

Memurlar.net'teki memura temmuzda yüzde 20 zam haberi

Her şeye yüzde 100-200 zam gelirken memura yüzde 20 zam verilecekmiş. Ders çıkarılmamış bir şeylerden anlaşılan.

medineli
Şef
20 Nisan 2024 19:32

Ekonominin iyi olduğu dönemlerde buçuk buçuk zam verdiler. Bu hayat pahaliliginda toplu sözleşmenin üzerinde mümkün değil zam vermezler. Yüzde 20 zam vereceklerini anlamak için müneccim olmaya gerek yok. Artık 4 yıl seçim de yok. Daha önce aldiklarimizla etineceğiz.

Yamyamav
Şef
20 Nisan 2024 19:59

%20 verseler iyi derim.

windows7
Şube Müdürü
20 Nisan 2024 23:52

popülist davranıp yüzde 50 verse ne olacak? kısır döngü hiç bitmeyecek. bir yerden başlamak gerekiyor malesef. sana yüzde 50 yapınca onu direkt ev sahibi alıyor zaten. bence yapılmasın, talep azalsın belki o zaman birşeyler düzelir bir umut... gerçi bunların birşeyleri düzelteceğine inanmak da ayrı bir akıl tutulması.. ne bileyim ne halleri varsa görsünler
medineli, 1 ay önce

Ekonominin iyi olduğu dönemlerde buçuk buçuk zam verdiler. Bu hayat pahaliliginda toplu sözleşmenin üzerinde mümkün değil zam vermezler. Yüzde 20 zam vereceklerini anlamak için müneccim olmaya gerek yok. Artık 4 yıl seçim de yok. Daha önce aldiklarimizla etineceğiz.

Sevdim-Seni
Genel Müdür
21 Nisan 2024 15:30

Zammin ne olacağı tatirsmaya kapali. İnsiyatif de yok.

%10 toplu sözlesme + ocak temmuz dönemi 6 aylik enflayonundan 15 dusulerek bulunacak fark odenecek..

kykdr
Aday Memur
21 Nisan 2024 16:39

çalışana gelince popülist ama devlet alacaklarına gelince herşeye yüzde 100 zam , bana vermiyorsa devlette diyecek o zaman çalışandan vergi yükünün bi kısmını alıyorum , temel tüketim ürünlerinde vergi indirimi yapıyorum diye
windows7, 1 ay önce
popülist davranıp yüzde 50 verse ne olacak? kısır döngü hiç bitmeyecek. bir yerden başlamak gerekiyor malesef. sana yüzde 50 yapınca onu direkt ev sahibi alıyor zaten. bence yapılmasın, talep azalsın belki o zaman birşeyler düzelir bir umut... gerçi bunların birşeyleri düzelteceğine inanmak da ayrı bir akıl tutulması.. ne bileyim ne halleri varsa görsünler

leonidas_cog
Şube Müdürü
21 Nisan 2024 16:43

Ve o oran da %18-21 arası , imkansız üzeri çıkmaz , geçen haziran , temmuz çok yüksek çıkmıştı o ara bakan ocakta %50 ye yakın memur zammı olur demişti %49 çıkmıştı , canları nasıl istiyorsa öyle açıklıyorlar , hatta utanmadan biz enflasyon açıklıyoruz ama milletin hissettiği enflasyon daha fazla demişlerdi.

Sevdim-Seni, 1 ay önce

Zammin ne olacağı tatirsmaya kapali. İnsiyatif de yok.

%10 toplu sözlesme + ocak temmuz dönemi 6 aylik enflayonundan 15 dusulerek bulunacak fark odenecek..

crabnet355
Müsteşar
21 Nisan 2024 19:58

Ben yüzde 20 vereceklerinden de şüpheliyim.

şaşkın tarihçi
Genel Müdür
22 Nisan 2024 07:12

daha geçen yazın başında yüzde 50 zam demişlerdi. ne hikmetse tüik tam yüzde 50 olacak şekilde oranlar açıkladı. bu sene de yüzde 20 deniliyor sene başından beri. bütçe hesabı için çok önceden belli oluyor bu zamlar. biz tiyatroda izleyiciyiz.

Sakaryalı540
Aday Memur
23 Nisan 2024 06:22

Lafa bak ders çıkarılmamış bir seylerden sen kimsin ki ders vereceksin senin gibilere yüzde 200 zam verseler gene konuşursun. Senin hakkın elindeki işi alıp özele göndermek bi bitmediniz gitti

metal3
Aday Memur
23 Nisan 2024 07:53

%19.5

freef
Şube Müdürü
23 Nisan 2024 09:16

Seçime 4,,5 sene var. 3 sene yüzde 20, son seneye kadar yüzde 200 lerden fazla oluşan kaybın yarısını geri iade ederek gönül alırlar. Öğretmen atamasında hatta memur alımlarında da böyle yapmıyorlar mı? İşe yarıyor bakın.

23 Nisan 2024 10:08

Sen kimsin diyenler zevki sefa içinde olduğundan hakkını arıyor insanlar!

Sakaryalı540, 1 ay önce

Lafa bak ders çıkarılmamış bir seylerden sen kimsin ki ders vereceksin senin gibilere yüzde 200 zam verseler gene konuşursun. Senin hakkın elindeki işi alıp özele göndermek bi bitmediniz gitti

ahmetbulut47
Genel Müdür
23 Nisan 2024 11:17

TÜİK verileri temmuz zammının %15-20 aralığında olacağını gösteriyor malesef

blackdesert
Memur
23 Nisan 2024 15:01

seyyanen 8 bin tl ekderse de 100tl bana olur

Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler