Editörler : ayşegül bgm
20 Nisan 2024 21:35

Üniversite hastanesinden istifa süreci.

Merhaba arkadaşlar üniversite hastanesinde hemsireyim s.b atandım istifamı reddettiler.bu durumda olan varmı nasıl bir yol izliyorlar yardımcı olur musunuz.

lDeimosl
Genel Müdür
21 Nisan 2024 09:21

İstifa reddedilmez, tek taraflı irade beyanıdır. Evrak kayıttan istifa dilekçenizi geçirin, 30 gün içinde ayrılın. Ya da çekilme hakkınızı kullanın. 10 gün işe gitmeyin olsun bitsin.

eneskaya1982
Aday Memur
21 Nisan 2024 12:06

10 gün işe gitmedigim takdirde ceza almazmiyim?

lDeimosl
Genel Müdür
21 Nisan 2024 13:48

Çekilme işlemi yapılan personele disiplin işlemi yapılamaz. İlgili Danıştay kararlarını inceleyin. 10 günden fazla göreve gitmeyin yeter.

eneskaya1982, 1 ay önce

hgeser
Aday Memur
21 Nisan 2024 16:32

üniversite hastanesinde çalışırken sb ye nasıl atanılıyor? 1 sene atama cezası olmuyor mu

kykdr
Aday Memur
21 Nisan 2024 16:41

istifanızı kabul etmeme gibi bi hakkı yok , çalışacağınız gün varsa çalışıp ödeme yapmanız gerekirse öder ayrılış yaparsınız

eneskaya1982
Aday Memur
21 Nisan 2024 17:14

Kadrolu olduğumuzdan dolayı istifa ediyoruz

hgeser, 1 ay önce

üniversite hastanesinde çalışırken sb ye nasıl atanılıyor? 1 sene atama cezası olmuyor mu

Mervecaaan
Aday Memur
22 Nisan 2024 09:45

size olumsuzda olsa cevap vermişler. biz hala cevap bekliyoruz. sanırım bir ayın sonunda on gün işe gitmeme hakkını kullanacağız
eneskaya1982, 1 ay önce

eneskaya1982
Aday Memur
22 Nisan 2024 16:33

hangi üniversite hocam sizin? bugün rektörlük personel daire ile görüştük gelecek ayın 17 si 1 ay dolacak o zaman tekrar istifa edin kabul edilecek dendi

Mervecaaan, 1 ay önce
size olumsuzda olsa cevap vermişler. biz hala cevap bekliyoruz. sanırım bir ayın sonunda on gün işe gitmeme hakkını kullanacağız

Mervecaaan
Aday Memur
24 Nisan 2024 13:39

Atatürk üniversitesi bugün red yazısını gönderdi
eneskaya1982, 1 ay önce

hangi üniversite hocam sizin? bugün rektörlük personel daire ile görüştük gelecek ayın 17 si 1 ay dolacak o zaman tekrar istifa edin kabul edilecek dendi

eneskaya1982
Aday Memur
27 Nisan 2024 17:36

hayırlı olsun hocam bizide reddettiler inşallah ikinci istifayı vereceğiz pazartesi evrak tesliminden sonra

Mervecaaan, 1 ay önce
Atatürk üniversitesi bugün red yazısını gönderdi

Mervecaaan
Aday Memur
29 Nisan 2024 05:57

ikinci istifa dilekçesini, ilk dilekçenin bir ayı dolmadan kabul etmediler.benim ki Mayıs 15 de bir ayı dolacak sonra tekrar onun cevabını bekleyeceğim. benim için sürecin kısa olması gerekiyor. bende on gün işe gitmemeye karar verdim. Tek sıkıntım kadroya geçince 12 yıllık çalışmanın hepsini hizmet birleştirmede sayarlar. kimisi 2/3 sinin sayılacağını söylüyor.
eneskaya1982, 1 ay önce

hayırlı olsun hocam bizide reddettiler inşallah ikinci istifayı vereceğiz pazartesi evrak tesliminden sonra

eneskaya1982
Aday Memur
30 Nisan 2024 22:21

öyle bir hakları yok sen istifanı verdin kabul etmediler,ikinci istifanı üssüne haber vererek diye yazdığında mecburi kabul ediyorlar.bizde öyle oldu.biliginiz olsun.bizim 2. istifamızı kabul ettiler.

Mervecaaan, 4 hafta önce
ikinci istifa dilekçesini, ilk dilekçenin bir ayı dolmadan kabul etmediler.benim ki Mayıs 15 de bir ayı dolacak sonra tekrar onun cevabını bekleyeceğim. benim için sürecin kısa olması gerekiyor. bende on gün işe gitmemeye karar verdim. Tek sıkıntım kadroya geçince 12 yıllık çalışmanın hepsini hizmet birleştirmede sayarlar. kimisi 2/3 sinin sayılacağını söylüyor.

Mervecaaan
Aday Memur
04 Mayıs 2024 00:25

mesajınızı yeni gördüm. yarın mustefi olma sürem doluyor. kadroya geçmek için beklemek sıkıntı değil umarım hizmet birleştirmede 12 yılımın hepsini sayarlar.
eneskaya1982, 4 hafta önce

öyle bir hakları yok sen istifanı verdin kabul etmediler,ikinci istifanı üssüne haber vererek diye yazdığında mecburi kabul ediyorlar.bizde öyle oldu.biliginiz olsun.bizim 2. istifamızı kabul ettiler.

Mervecaaan
Aday Memur
04 Mayıs 2024 00:56

pazartesi günü yeni bir istifa dilekçesi yazmamın bir anlamı olmaz sanırım değil mi.
Mervecaaan, 3 hafta önce
mesajınızı yeni gördüm. yarın mustefi olma sürem doluyor. kadroya geçmek için beklemek sıkıntı değil umarım hizmet birleştirmede 12 yılımın hepsini sayarlar.

Mervecaaan
Aday Memur
04 Mayıs 2024 00:57

pazartesi günü tekrar istifa dilekçesi yazmamın bir anlamı olmaz değil mi.
Mervecaaan, 4 hafta önce

eneskaya1982
Aday Memur
04 Mayıs 2024 22:03

yasada diyorki memur çekilme hakkına sahiptir.94.maddeye istinaden istifa edersen kabul etmek zorunda kalacaklar.eğer istersen bizim kabul edilen istifa dileçemizi sana atayım.bu arada geçmiş çalıştıkların yeni çalışacağın yerde saydırabilirsin.mevcut kurumunla alakası yok bu duurmun

Mervecaaan, 3 hafta önce
pazartesi günü tekrar istifa dilekçesi yazmamın bir anlamı olmaz değil mi.

Mervecaaan
Aday Memur
04 Mayıs 2024 22:27

dilekçe örneğini atarsanız sevinirim. teşekkür ederim.
eneskaya1982, 3 hafta önce

yasada diyorki memur çekilme hakkına sahiptir.94.maddeye istinaden istifa edersen kabul etmek zorunda kalacaklar.eğer istersen bizim kabul edilen istifa dileçemizi sana atayım.bu arada geçmiş çalıştıkların yeni çalışacağın yerde saydırabilirsin.mevcut kurumunla alakası yok bu duurmun

Toplam 17 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi